Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 23. hetes terhes vagyok... és egyáltalán nem kívánom a szexet... ez normális? fórum

23. hetes terhes vagyok... és egyáltalán nem kívánom a szexet... ez normális? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 25. 21:51
persze hogy normális
7. d71ef05a8e (válaszként erre: 6. - 163cf19935)
2012. dec. 25. 21:35

Most dicsekszel, vagy ezzel segítesz a fórumindítónak?:):):)


MOndjuk 16 hetesen még én is így voltam, szó szerint éjjel-nappal:) Más kérdés, hogy akkor az orvos tiltott el tőle:)

2012. dec. 25. 18:14
én 16 hetes vagyok mégis nagyon kívánom a páromat!És nincs ellenére:D
2012. dec. 13. 18:35

Alapvetően hiányzik, hogy szexeljünk, hogy együtt legyünk csak nem vagyok a szó szoros értelmében beindulva.... pedig eszméletlenül szeretem, ő a mindenem :)


tudom, tudom, hogy semmi sem szentírás.. kinél így van kinél úgy :)


valószínüleg tényleg "csak" annyi kellene, hogy lelassítsunk egy kicsit és hogy ne csak kutyafuttában legyünk együtt.. minden értelemben... :)


este mindig van egy kis összebújás, de azt hiszem, ennél már tényleg több kellene nekem, hogy beinduljak :D mondjuk egy egész együtt töltött nap... remélem hamarosan keríthetünk rá sort...


úgy tervezem januárban már nem dolgozom, talán kipihentebb is leszek :)

bár akkor meg kezdődik a "terep-rendezés" :) gyerekszoba-kifestés, bútor hajkurászás :) egyéb nyalánkságok


igen, amúgy az első babánk :) és egyelőre nem mutatta meg magát.. mármint, nem tudjuk, hogy fiú vagy lány :) majd talán januárban a 4D-n kiderül


köszi mégegyszer a hozzászólásokat :)

2012. dec. 13. 10:04

Szia!

"Elvileg - "papíron" - ebben az időszakban "kellene" a legkívánósabbnak lennem "

Azért mert az van leírva egyáltalán nem jelenti hogy úgy is van!Mindenki más,máshogy hatnak rá ilyenkor a hormonok,ha meg még fáradt is vagy akkor pláne ne csodálkozz.

Mi a férjemmel a terhességem alatt össz-vissz 2X szeretkeztünk,mert egyáltalán nem kívántam a dolgot,az én agyam akkor már a baba körül járt.

Persze,meg lehet oldani máshogy is a dolgokat,ezt hadd ne részletezzem :)

Egy barátnőm meg pont az én ellenkezőm volt,csóri férje már alig bírt vele,annyira be volt indulva állandóan a terhessége alatt :)

Ha gondot okoz akkor beszéljétek meg.

DE,azért mert dolgoztok és rohanás az élet,igenis szakítsatok időt egymásra!ha más nem pár perc összeölelkezésre,mert ha meglesz a baba,az első időkben igencsak ő fogja kitölteni az életeteket,egymásra aztán nem fog jutni sok idő.


Úgyhogy szerintem ne érezd magad furán,beszéld meg a férjeddel,és ne kötelességnek érezd a dolgot!Neked ennél most "fontosabb" dolgod van :) készülni a legszebb-leggyönyörűbb időszakra!


Szép babavárást!

Amúgy csajszi vagy legény lakik a pocóban?

3. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Újonccc)
2012. dec. 13. 09:10

Terhességben felsorolhatatlanul sok dolog és mindazok ellenkezője is normális. Te azt írtad, nem kívánod. Ha nem kívánod, akkor addig, amíg ebből a kapcsolatotokban nincs probléma, addig ne is csinálj magadnak, csak azért, mert más kismamáktól azt hallod, hogy végig változatlan házaséletük volt a terhességük alatt. Azt csináljátok, ami nektek jó. Ha nem megy, csak nyögvenyelősen, akkor az senkinek sem jó, megéri erőltetni, csak hogy elmondhassa valaki, hogy neő ebben is végig szuper volt:)?


Ha viszoönt csak a fogalmazás volt pontatlan, és valójában szeretnéd, csak nincs meg hozzá a megfelelő alkalom, hangulat, akkor arra energiát kell fordítani, mert ha most nem telik rá idő, akkor később a baba mellett még annyira sem fog.

2012. dec. 13. 08:01

Szia szerintem ez változó.És ahogy irtad fáradt is vagy.Ha ezt Párod is megérti akkor ne aggódj.

De mivel feltetted a kérdést biztos akarod csak nem érzel akkora késztetést rá.

Szerintem ha rá szánnátok az időt beindulnál :-D

Első baba?

2012. dec. 13. 06:59

Elvileg - "papíron" - ebben az időszakban "kellene" a legkívánósabbnak lennem ilyen szempontból is... aztán jóformán semmi...


mondjuk még mindig dolgozom és nagyon fáradt vagyok... lehet, hogy ezzel van összefüggésben?

kimerült vagyok és örülök, hogy élek...


rohanás az életünk, a párom is csak dolgozik, mikot nem dolgozik meg tanul... nem is emlékszem, mikor töltöttünk utoljára együtt egy napot... :(


nektek mik a tapasztalataitok?... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook