Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés Premens mellett? fórum

Teherbeesés Premens mellett? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 18. 09:05
Igencsakhát..nekem elég nehéz megmondani mikor marad ki.. mert mindig hogy volt.. hogy nem :)
2012. dec. 17. 12:46
Kimaradt menzesz esetén csinálj csak.
2012. dec. 17. 08:47
Szerintetek a levél tabi után csinálhatok is egy tesztet? :)
2012. dec. 14. 07:31
Bea! Bárcsak már ott tartanék ;)
2012. dec. 14. 07:22

Sokaknak megy el baba nem feltétlen az első,van hogy észre sem teszi az ember mert egy erosebb mensivel távozik:-(

Nyugi ne parázz.

Minden rendben lesz.Elég lesz akkor izgulni mikor már a pocakodban lesz.:-D

Mindenki izgul valamennyire.

2012. dec. 14. 07:12
Egyre több helyen hallom, hogy az első baba majdnem mindenkinek elmegy... ez igaz?? :( Elég parás vagyok mostanában :S Nekem még egy sem jött össze mégis...
2012. dec. 13. 17:15

Biztos nem ettől ment el a baba.Nekem is elment a legelső pedig akkor nem is szedtem!

Hát mindent bele és sok sikert.

11. c495ad23c1 (válaszként erre: 8. - Bea0124)
2012. dec. 13. 16:53
Köszi a választ!! Remélem, pár hónapon belül, én is 2csíkosat pisilek... :P Már elég régóta vágyom babára, és leég nehéz, így pcos-an.. Néha van, néha nincs peteérés... Az 1 havi turnus premens menstruációt hozott.. az egyben 3 havi kúra meg remélem, Babát :)
10. c495ad23c1 (válaszként erre: 6. - Inta)
2012. dec. 13. 16:50
Köszi;) Remélem... :)
2012. dec. 13. 16:49
Köszi csajok!!! Annyira kétségbe voltam esve.. Egyik barátnőmnek lehet hogy ettől ment el a babája..annyira megijedtem... de most hogy látok pozitív visszajelzéseket... remélem én is dicsekedhetek, pár hónap múlva :)
2012. dec. 13. 08:21

Szia én is szedtem a kisfiamnál ő vele a harmadik havi adagot kezdtem el szedni.Teljesen egészséges,már 17hós.

Most várjuk a kistesót és vele is szedtem.1hónapig szedtem majd szünet és újra vettem és pont elfogyott mire sikerült.:-D


Amúgy ha jobban elolvasod akkor benne van a lényeg is miért szedné az ember mikor terhesség esetén nincs menzesz illetve PMS tünet?Ha tovább olvasod akkor meg írják hogy egyéb esetkor szoptatás alatt is lehet stb.

Ne aggódj nem lesz semmi baja a babának.

Amikor kiderül abba hagyod és kész :-D

2012. dec. 12. 22:16
Én is szedtem, de amikor beállt a ciklus már nem szedtem, mert én is féltem attól nehogy szedjem terhesen. Ez kb. 1 év volt mire abbahagytam. Nem véletlenül van a tájékoztatóba írva...
6. inta (válaszként erre: 5. - C495ad23c1)
2012. dec. 12. 20:16
Szerintem attól ne félj, hogy ezt szeded, mikor összejön a baba. Úgyis tesztelsz, és majd szépen abbahagyod, amikor pozitív :).
5. c495ad23c1 (válaszként erre: 4. - Inta)
2012. dec. 12. 20:09
Igen.. érdekes dolgok ezek... Nekem a Pcos- miatt kell, hogy rendszereződjön a ciklusom, normális legyen a peteérésem.... és ugye.. hogy végre hozzánk látogasson a gólya :) Csakhát a tájékoztatóban is benne van, hogy nem lehet baba mellett.. persze, folyamatos önellenőrzés lenne, ha sikerülne a baby , persze, én is abbahagynám..
4. inta (válaszként erre: 3. - C495ad23c1)
2012. dec. 12. 20:03

Hmm, nekem nem is rémlik, hogy olyankor nem lehet, de az igaz, amint kiderült, abbahagytam.

Konkrétan amúgy nekem meddőségi okok miatt javasolta az endokrinológus, szerinte túl rövidek voltak a ciklusaim, és a barátcserje ezt rendbe tudja tenni - tehát tudta, hogy babát akarok, mikor a szedését javasolta.

Tudtommal semmi baja a babának, napokon belül előkerül :)

3. c495ad23c1 (válaszként erre: 2. - Inta)
2012. dec. 12. 19:42
De jóóó... ezek szerint nem lehetetlen... :) És akkor semmi baja nem lehet a babának?? :) Szupeeer :) Csak mert azt írják: ha baba van, tilos szedni.. ezért kételkedtem... :S
2. inta (válaszként erre: 1. - C495ad23c1)
2012. dec. 12. 19:32
Szia! A premens tulajdonképpen szinte csak barátcserje. Én amellett estem teherbe, igaz, nem volt 3 hónap.
2012. dec. 12. 19:27
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni tőletek! Szeretnénk a párommal babát, de Pcos vagyok.. elkezdtem szedni a barátcserjét, ami sikeres, hisz a 3. tabis héten mensest produkáltam.. viszont baj lenne esetleg, ha a 3 havi kúrát csinálva, sikerülne a baba? Mármint nem lenne baj, ha sikerülne, nagyon boldog lennék, hisz miatta csinálom, csakhogy lehet-e bármilyen baja ettől a babának?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook