Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénzügyi-számviteli ügyintéző vagy vállalkozási és bérügyintéző? fórum

Pénzügyi-számviteli ügyintéző vagy vállalkozási és bérügyintéző? (beszélgetős fórum)

2013. jan. 20. 18:34
A jogi asszisztensől azt hallottam semmi jövője...
2013. jan. 20. 18:33
Már biztos, hogy vállalkozási és bérügyintézőt indítanak a suliban, szerintetek mennyire lehet ezzel elhelyezkedni? Vagy jobb lenne a gyógyszertári asszisztens? Félek, hogy elvégzem valamelyiket és nem találok unkát...
2012. dec. 15. 09:04
Engem is az érdekelne, jobban. Annyira nem köt le a könyvelés.
4. Nóra1978 (válaszként erre: 3. - 45b4ec3330)
2012. dec. 14. 16:36
Szerintem egyáltalán nem nehéz. Elvégzése után ráláthatsz egy kicsit a vállalati könyvelés alapjaira is. Dolgoztam egy kftnél, irodai munkát. Könyvelés, számlázás stb.. Sok sikert! Most a jogi asszisztens érdekel!
2012. dec. 13. 20:16
Berettyóújfaluban az Arany János Gimnáziumban. Ja a jogi asszisztens az nem indul, csak felvetettem azt is mert az jobban tetszik. Te Pénzügyi-számviteli ügyintézővel eltudtál helyezkedi? Mennyire nehéz?
2012. dec. 11. 17:44
Ha számít a véleményem, akkor válaszd a jogi asszisztenst. Én is erre vágyom, a pénzügyi-számviteli ügyintézői már megvan. Sok sikert! Megkérdezhetem, hogy hol indul most ez a tanfolyam?
2012. dec. 11. 16:46
Most ez a kettő, vagy irodai asszisztens, ügyviteli titkár indul a suliban. Melyiket válasszam? Vagy jogi asszisztens?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook