Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amióta terhes vagyok, a szex gondolatától is kiráz a hideg fórum

Amióta terhes vagyok, a szex gondolatától is kiráz a hideg (beszélgetős fórum)


1 2
31. Stupsi
2012. dec. 22. 21:45

A párommal 3 éve voltam együtt mikor teherbe estem.Addig rengetegett szexeltünk.Imádtam!Aztán a terhesség kezdetétől bennem a vágy meghalt.Volt hogy undorodtam ha csak ,, úgy " hozzám ért,tudtam hogy mit szeretne.Szőrnyű dolog ez!!!Én ezt mind megbeszéltem vele,bocsánatot kértem,de semmi képp nem engedtem ha nem akartam!Aztán megoldottuk máshogy :) Hála istennek ehhez legalább volt valami kedvem :)

Azért nem szabad elfelejteni hogy bennük ugyanúgy megvan a vágy,és ő sem tehet róla hogy mi már nem akarjuk.Képzeljétek el fordítva!

Babánk születése után se lett sokkal jobb.Ő most egy éves,s talán most látszik javulni a hejzet bennem.

30. tornászjány (válaszként erre: 17. - R-iett)
2012. dec. 18. 13:44

"eljátszod,hogy hű de jó..."

Hát ez fantasztikus! Miért kellene eljátszania?

Azok a nők teszik tönkre a férfiakat, akik csak úgy csinálnak mintha jó lenne! Aztán egyszer csak vége lesz a kapcsolatnak, és a következő kapcsolatban miért is tenne bármit a férfi, hogy a nőnek jó legyen? Ja igen, ilyenkor jön az a duma, hogy én aztán nagy kan vagyok az ágyban, mert az eddigi nőim mind úgy élvezték velem a szexet, hogy csak na! Ja, vagy csak "eljátszották"! Ugye?

"Veszek síkosítót" Ez is fantasztikus ötlet! Anális szexhez lenne kedved egy nagy méretű fekával? Nem???? Vegyél síkosítót! Akkor majd megnyugodhat a lelked, hogy megengedted neki! :)

2012. dec. 18. 13:32

Valószínű, nem fog mindenkinek tetszeni, amit most leírok, de ez az én történetem! Anyám,- hálás vagyok neki, hogy így nevelt,- azt mondta: olyan férjet válassz, aki tisztel, és szeret téged, és akit te is tisztelni és szeretni tudsz. Ez így is történt. Nagyon szépen élünk, 2 egészséges gyerekünk van: 1 fiú, 1 lány.

Anyám azt is mondta: a terhesség nem betegség! A férjem nagyon megértő volt, és ha jól voltam, soha nem is kellett koplalnia, mindig megtaláltuk a megoldást. És nálunk szeretet még mindig tart ......... Egészség -- mosoly

28. Gerencsi (válaszként erre: 27. - Rena.b)
2012. dec. 11. 19:38

Először is nagyon sajnálom a barátnődet és részvétem, de a terhesség azért egy kicsit más mint a rák. Ez egy felnagyítás a részedről, és félreérthettél, hiszen akinek ez áldozat, annak nincs is mit magyarázni. Az én férjem simán kibírja szex nélkül értem, egyszerűen csak arról van szó, hogy szeretem annyira, hogy örömöt okozzak neki saját jószántamból, ha már nekem nem is hiányzik a szex. Nem is értem, hogy miért áldozat? A "mégiscsak férfire" azt értettem, hogy nem ő a terhes, ő még kívánhatja, de nem áll ostorral mögöttem, igenis megérti. Ja, és cserébe nem várnék semmit, hiszen nekem jó, ha neki jó, de mivel szinte egész nap feküdnöm kell, főz, mos, porszívózik, mosogat, stb. helyettem...

Nem tettem különbséget férfi és nő között, csak annyit írtam, hogy ha a nő is szeretné, örömet okozhat a párjának máshogy is. Ha nem szeretné, nem kell, teljesen normális, hogy nem kívánja a terhesség alatt.

27. rena.b (válaszként erre: 26. - Gerencsi)
2012. dec. 11. 18:25

Mi az, hogy mégiscsak férfi?

És ha nő, és a veszélyeztetett terhesség miatt el van tiltva a szextől, az nem számít, mert ő csak nő? A férfi az mitől más?

Az eszem megáll, hogy elméletileg egymást szerető embereknél felmerül, hogy ennyit ne tegyenek meg a párjukért.

A legjobb barátnőm 34 évesen halt meg méhnyakrákban, akkor már két éve no szex, mert vagy hányt a kemótól otthon, vagy kórházban volt. Most ha lett volna egy olyan férje, aki a terhességet se bírja ki szex nélkül, haldokolhatott volna egyedül.

Tényleg ennyire mindennapos, hogy feláldozzátok magatokat? És mit kaptok cserébe?

26. Gerencsi (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:53
Ne szedj be semmiféle vágyfokozót! Ez teljesen normális. Az első terhességemnél mindennél jobban kívántam a szexet. Most vagyok a másodikkal 31 hetes. Az elején szintén kívántam, de amint megtudtam hogy kinyílt a méhszájam, nem is kellett, hogy eltiltsanak a szextől, mert egyszerűen fizikailag eltávolodtam a dologtól, és nem akarom, hogy egyáltalán bárhogy is hozzám érjen a férjem olyan módon. Érdekes még, hogy az első terhességemtől kezdve nem bírom elviselni, hogy bárki is a mellbimbómhoz hozzáérjen Pedig 16 hónapig szoptattam, de ez ígymaradt. Se a férjemtől nem esik jól azóta sem, sem akkor, ha a gyerekem véletlenül is hozzáér. A párodról pedig annyit, hogy ha Te is úgy gondolod, van más módja is, hogy neki azért "jó legyen", legalábbis én megpróbálok máshogy "örömöt okozni" neki. Legalább neki legyen jó. Persze, el lehet várni tőle, hogy várjon türelemmel hónapokig, de mégiscsak egy férfiről van szó.
25. r-iett (válaszként erre: 20. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:51
Nem rohangáltam előtte pucéran meg nem a legszexibb alvósruhát vettem fel stb és így jobban viselte :) Az elsőnél csak az elején nem lehetett szintén vérzés miatt,utána már igen,de csak a 39.hét után jött meg hozzá a kedvem mert akkor már nagyon idejét éreztem annak,hogy most már tényleg szülni kellene menni.A másodiknál még ha lehetett volna se volt kedvem...lehet a 39.hét után ismét megjött volna,de addigra már megszültem
24. Annie1130 (válaszként erre: 17. - R-iett)
2012. dec. 11. 14:44

Nem értem miért kell színlelni a dolgokat! Miért nem lehet egy őszintén felvállalni magunkat és az érzéseinket, meg egyáltalán azt, hogy emberből vagyunk?


Kinek lesz attól jobb, hogy ha csak eljáttsza, hogy jó neki? A férfinek?Akivel, ha kellőképpen jól ismerik egymást, az első pillanattól kezdve látni és érezni fogja, hogy csak az ő kedvéért van az egész. Vagy a nőnek? Aki tulajdonképpen hagyja magát -most erős leszek!-tulajdonképpen "megerőszakolni" magát mind testileg-mind lelkileg?!

2012. dec. 11. 14:41
Köszönöm mindenkinek..sajnos rohannom kell a gyerekért a bölcsibe majd még jövök..szép napot!
2012. dec. 11. 14:36

Én hasonló cipőben jártam (3x is). Az a legszörnyűbb benne, hogy minél több idő marad ki, annál frusztráltabb lettem, emésztett a bűntudat, így még kevésbé kaptam hozzá kedvet. Valahogy hatalmába kerített a muszáj érzés, ahogy egyre több idő maradt ki. Mint egy mókuskerék. Én próbáltam "segíteni" Rajta így vagy úgy (remélem értitek). Na meg ha végre rászántam magam, akkor utána egy darabig én is megnyugodtam, hogy most végre volt, egy ideig nem kell ezen idegeskednem, így valamiért jobban is kedvet kaptam hozzá. Persze a kedv szó azért túlzás, nem az az igazi régi, de azért volt valami kis vágy. Már annak is örültem, hisz nekem anélkül nem megy az első szülés óta. A veszekedés, vagy egy apróbb vita szokta mindig beindítani újra azt a fránya mókuskereket. Ismét egyre több nap maradt ki, majd egyre jobban idegesített is a dolog, az a sajnálat érzés, meg némi félelem is, hogy mi van, ha mégis idegenbe megy? ( még ha tudtam is valahol mélyen, hogy ettől nem kellene félnem). Na a lényeg, hogy nálunk a rendszeresség sokat segített. Amikor már muszáj érzés hatalmába kerített, akkor nem volt visszaút, csak egyre rosszabb.

Szokás mondani, hogy egyszer kell elkezdeni, utána egyre könnyebb :) na ez nálam igaz volt. De hiányozni cseppet se hiányzott volna a szex, csak hát a Páromért mindent :)

Irigyeltem mindig is azokat akik a második harmadban "nimfomániássá" váltak, mint ahogyan az a "nagy könyvben" meg van írva.

21. b489304ffd (válaszként erre: 19. - Bd55e3f068)
2012. dec. 11. 14:35
Persze..sorolja is nekem a dolgokat..Kérdése?Mitől van rossz kedved?Mi okod rá?Pihenhetsz,finom kaja van otthon,jön a 2.gyerek,semmi dolgod,jön a karácsony..stb..ilyenkor sorolja a dolgokat aminek örülnöm kellene.
20. b489304ffd (válaszként erre: 18. - R-iett)
2012. dec. 11. 14:33
Nálunk meg úgy volt,hogy azt hittük a második más lesz,ezért szerencsétlent sokszor idegelem..próbál türelmes lenni,de nem mindig jön össze..a szexuális dolgot Ő hogy viselte?Később lett volna hozzá kedved,ha lehetett volna?
19. bd55e3f068 (válaszként erre: 15. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:33
És a férjednek ki tudod magad panaszkodni, ha épp pocsék az egész világ?
18. r-iett (válaszként erre: 15. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:29
Nálunk ez úgy volt,hogy én folyamatosan mindenért dühöngtem..neki az egyik fülén be a másikon ki :) A második gyereknél meg már még edzettebb volt ebbe
17. r-iett (válaszként erre: 13. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:26

Én nem aggasztottam magam ezen egy pillanatig sem....

Egyébként vesztek síkosítót bekened magad és eljátszod,hogy hű de jó...igaz neki se lesz az ha észre veszi,hogy neked nem is igazán volt jó,de legalább majd megnyugodhat a lelked,hogy volt szex.

16. rena.b (válaszként erre: 13. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:26
Ne érezd rossznak miatta magad, mert a saját dolgod teszed még nehezebbé. Inkább ez a pár hónap legyen neki nehéz, mint utána évek.
15. b489304ffd (válaszként erre: 14. - Bd55e3f068)
2012. dec. 11. 14:26
Min?Mindenen..amit általában én kreálok..sajna nálam az előző terhesség is ilyen volt..súlyos idegbaj..semmi nem jó,az egész világ szar,nincs minek örüljek és ingerült vagyok de nagyon és ezt szeretem rajta levezetni..sajnos utána jártam és nem szedhetek rá gyógyszer,citromfű tea semmit nem ért..remélem 3hónap után ez is kicsit csillapodik,csak az a baj,hogy mind 2 dolog rosszabb mint az elsővel volt..fizikailag meg se érzem a terhességet,edzek,nincs hányingerem semmi bajom.."csak" ez a 2 dolog
14. bd55e3f068 (válaszként erre: 10. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:21
Min szoktatok veszekedni?
13. b489304ffd (válaszként erre: 11. - Rena.b)
2012. dec. 11. 14:20
Mondta is,hogy úgy nem akarja hogy ráveszem magam,de néha azért csak kellene valahogy..kb 1hónapja semmi még puszit is elfelejtek adni neki,mióta terhes vagyok egyszerűen mintha elvágnák bennem ezt..
12. r-iett (válaszként erre: 8. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:18

Terhesség és szoptatás


Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.


Gyógyszerbiztonsági okok miatt a terhesség és szoptatás időszakában a készítmény csak kezelőorvosa tudtával és beleegyezésével szedhető.

11. rena.b (válaszként erre: 7. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:18

Ne haragudj, de ha neki szenvedés, akor neked a muszáj szex nem az? Ő el tudná nézni, hogy te olyant csinálj, amihez semmi kedved?

Oldja meg egyedül, semmi baja nem lesz tőle.

Nekem két műtétem volt szülés után, fel sem merült, hogy jaj, mi lesz, a férjem magyarázott, hogy ezzel jár a házasság, jöhetnek ínséges idők.

2012. dec. 11. 14:17
egyébként 6600ft..ezért az nem semmi
2012. dec. 11. 14:16
megnéztem,csak az orvos tudtával,beleegyezésével használható a cefagil
8. b489304ffd (válaszként erre: 2. - R-iett)
2012. dec. 11. 14:14
és azt szabad terhesen?
7. b489304ffd (válaszként erre: 5. - Rena.b)
2012. dec. 11. 14:14
Nem bírnám nézni..Szeretem őt nem akarom hogy szenvedjen,tudom megcsalni nem csalna meg igy szenvedne..ezért kellene valahogy változtatnom..csak nehéz magamra eröltetni a dolgot..volt valaki ilyen helyzetben és később javult esetleg ez a dolog?
6. b489304ffd (válaszként erre: 4. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 11. 14:12
gránátalma nem segített,pezsgőt utálom,de még a szagát is..a többit még nem próbáltam
5. rena.b (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:11
De, elvárhatod, hogy hónapokon keresztül megértő legyen.
2012. dec. 11. 14:08
Méz, fahéj, ginseng, kaviár, gránátalma, füge, ... egy korty pezsgô... :P
2012. dec. 11. 14:05

Ami fokozná a vágyad, azt nem szabad bevenned.


Viszont a veszekedős részen tudtok változtatni :o)

2. r-iett (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2012. dec. 11. 14:04

A cefagilt reklámozzák mostanában...

Nekem ha nem volt kedvem akkor nem volt és ha erőltettem volna akkor még annyira se lett volna, így nem volt és kész.Mondjuk nálunk ez még szerencsés volt mert az elején vérzés miatt majd a kb 23.héttől egyre rosszabb lett a méhszájam és azért nem lehetett,de nem is hiányzott.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook