Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eperke 45 cm-es plüss baba fórum

Eperke 45 cm-es plüss baba (beszélgetős fórum)


18. trapiti (válaszként erre: 2. - Noozimanoo)
2012. dec. 11. 21:16

Ebben nincs igaza még ha óvónő is... A gond nem feltétlenül a játékkal van, hanem azzal ha olyan mennyiségben nézi a gyerek a mesét hogy már nem tud magától kitalálni semmilyen játékot...

A lányom pl. egészen minimálisan néz mesét (kb. heti! 1 óra jön össze, vagy annyi sem), ettől függetlenül van néhány játéka ami mesefilmhez kapcsolódik. Pl. nagy kedvenc a Fifi házikó, hihetetlen fantáziadús szerepjátékokat játszik vele.

Egyébként óvónéni tudhatná hogy ha már mesét néz a gyerek, az egyik legjobb feldolgozási módja a nézett mesének ha ő maga is eljátsza...

Nem ördögtől valók a mesefigurás játékok, az a gyerek akire figyelnek, akivel játszanak és aki nem a tévé előtt üli végig a napjait, az ugyanúgy fog játszani velük mint a nem tévémesés játékokkal. Nyilván azzal én sem értek egyet, hogy tömegesen vegyünk meg minden ilyesmit.


A babákról: talán az első linken láthatóak szebbek, a második linken lévők nekem sem tetszenek.

17. angelagi (válaszként erre: 16. - Idhikai)
2012. dec. 11. 13:10
valoban nagyon szep, es edes babak!!! :) Kar hogy ilyen dragak....talan majd legkozelebb.
2012. dec. 11. 13:04

Az ő babái pl. tetszenek, de ez sajna nem a 2.000 Ft körüli kategória, persze nem véletlenül.

[link]

15. angelagi (válaszként erre: 14. - Fürge_newl)
2012. dec. 11. 13:01
Koszonom, de ezek ugyanugy neznek ki mint az Eperke,csak fenylo-muhajas valtozatban. :) De persze, azert mindenki mashogy latja.
2012. dec. 11. 12:56

Szerintem ijesztőek. Én félnék tőlük, még nappal is, nemcsak sötétben. :) Kicsit űrlény szerűek. Ha mindenképp éneklős babát akarsz, hasonló árban, akkor már inkább ezt választanám, ez legalább hasonlít egy babára: [link]

Persze ízlések és pofonok...

2012. dec. 11. 12:46
hÚ CSÚF DE NEM KICSIT
12. angelagi (válaszként erre: 11. - Idhikai)
2012. dec. 11. 12:35
Rendben, semmi baj :) Tovabbra is varom a velemenyeket, es tapasztalatokat.
11. Idhikai (válaszként erre: 10. - Angelagi)
2012. dec. 11. 12:23
Nem tudok ebben az értékben szebbet... de szerintem ez a baba ízlésromboló.... ajjjajjj és még énekel is? .... ne haragudj a véleményemért kérlek.
10. angelagi (válaszként erre: 9. - Idhikai)
2012. dec. 11. 12:19
Igen :) Sok baba kopasz feju, pluss nelkul. Szerintem aranyos, de ha ilyen ertekben tudsz szerinted szebb eneklos babat, szivesen fogadom a linkjet.
9. Idhikai (válaszként erre: 7. - Angelagi)
2012. dec. 11. 12:16
műanyag kopasz fej belerakva plüssbe... tényleg szépnek látod? :OOO
8. angelagi (válaszként erre: 5. - Idhikai)
2012. dec. 11. 12:15
Idhikai! Ezt azert mondod, mert lattal ilyet eloben, vagy a kepen nem tetszik? :)
7. angelagi (válaszként erre: 4. - Agnik1)
2012. dec. 11. 12:14
:) Es arra emlekszel hogy milyen anyagbol volt a baba feje?
6. angelagi (válaszként erre: 2. - Noozimanoo)
2012. dec. 11. 12:13
Koszonom, ezzel egyetertek. De igazabol nem is hasonlit a rajzfilm szereplore a baba, es a kislany nem ismeri a rajzfilmet. Csak egyszeruen nagyon edesnek nez ki ez a baba...fenykepen. :)
5. Idhikai (válaszként erre: 1. - Angelagi)
2012. dec. 11. 12:12
Jujjj, iszonyú csúnyák... bocs... :(
2012. dec. 11. 12:09
Én láttam már, a második linken lévőket. Nekem nem tűnt gagyinak, sőt el is gondolkoztam azon ha lányom lenne biztos vennék egyet neki, de fiam van, ő meg nem babázik:)
2012. dec. 11. 12:09
mesét
2012. dec. 11. 12:08

Anélkül, hogy megnézném a babákat:

A formára gyártott, mesefigurákat utánzó játékszerek csupán arra jók, hogy bekorlátozzák a gyermek fantáziáját, csak azt a mesél játssza el vele. Csupán a birtoklás vágyának kielégítése...

Tisztelet a kivételnek...

(óvónéni írta!)

2012. dec. 11. 12:05

Valakinek van ilyen babaja, vagy latott ilyet eloben? Nem tudom hogy meg merjem-e rendelni a vaterarol ajandekba. Felek hogy gagyi, de lehet hogy nagyon szepp baba...nem tudom. Segitsetek. Van 2 fajtaja is,melyik a jobb?

[link]


vagy


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook