Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A candida meg én fórum

A candida meg én (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A candida meg én

2013. febr. 8. 13:41
Szia! van olyan hogy akét leghatékonyabb a fokhagyma és a graperuit egyben van probiotikummal és nincs semmi kellemetlen szaga (Candid plus). Vagy ha külön szeded akkor csak arra figyelj hogy a grapefruit kivonat ne alkohol tartalmú legyen!!
9. anita83 (válaszként erre: 7. - Dr.a.d)
2013. febr. 4. 19:16
Én is kíváncsi lennék,hogy a doktor úr melyik fokhagyma kapszulát ajánlja?Nagyon elkeseredett vagyok,ugyanis lassan egy éve szenvedek a Candidától...:(
8. Timky (válaszként erre: 7. - Dr.a.d)
2013. jan. 22. 16:57

Kedves Doktor Úr!

Én kiváncsi lennék,hogy melyik fokhagyma tablettát javasolja szedni?

2013. jan. 22. 14:59

Igen, a fokhagyma! Én orvosként is a fokhagymát tudom ajánlani minden nőnek, aki ettől a betegségtől szenved! Természetesen az sem mindegy, hogy milyen fokhagyma. A mai fokhagymákban már alig van hatóanyag (lásd. kínából importált, "nem büdös" fokhagyma). A fokhagyma kapszulát a modern világ embereinek találták ki, és meglepő, hogy mennyi kellemetlen tünetet, betegséget képes örökre elmúlasztani! Persze nem mindegyik kapszula hatásos... nehéz eligazodni.

Ha bármi kérdésük lenne ezzel kapcsolatban, forduljanak hozzám bizalommal!

2012. dec. 26. 10:13
A párotokat is kezelték?
2012. dec. 18. 10:00
Én két évig kínlódtam az állandó fertőzéssel.Az első évben csak kéthavonta jött elő.Kaptam rá kenőcsöt,meg kúpot és azt hittem,hogy ez majd segít,de mindig csak ideiglenes megoldás volt.A második évben már többet volt,mint nem volt.Az akkori párom el is hidegült ez miatt tőlem,aminek persze szakítás lett a vége.Utólag nem is bánom,mert az a férfi,aki egy ilyen "apró" betegség esetén sem tart ki a másik mellett,az hogy tudná megfogadni az oltár előtt,hogy "egészségben,betegségben"kitart mellettem életem végéig.?Szakításunk után egyik ismerősöm ajánlotta a homeopátiát,mert elmeséltem neki,hogy sehogy nem tudok megküzdeni az állandó fertőzéssel és hogy már elegem van az állandó gyógyszerszedésből,emmiknek köszönhetően már a gyomrom is fájt,na és persze csak a tüneteket enyhítették,de a konkrét problémát nem orvosolták.Meg kell mondanom,hogy először nem hittem benne,de ahogy elkezdtem szedni ezt a "csodaszert",néhány hét után már nem viszketett és csípett,így tovább szedtem.Körülbelül egy évig szedtem folyamatosan és sem közben,sem azóta nem jött újra elő.Most már elárulom,ez a készítmény a fokhagymakapszula. :)
4. kisr
2012. dec. 15. 20:56
Nővéremnek és nekem is ugyanez volt a bajunk, mindent kipróbáltunk, amit csak lehetett. Aztán, ha az ember végiggondolja egyszerűen, logikusan, rájön a problémára. A hüvely savas, az ondó, ami az aktus után bejut a hüvelybe lúgos. A lúg pedig megbontja a savas kémhatást, ami hüvelyflórát tönkreteszi. Ezáltal pedig be tudnak jutni a kórokozók, amiket persze ideiglenesen lehet hatástalanítani, de mindig visszatérnek. A megoldás két dolog volt mindkettőnk esetében: óvszeres védekezés (gyógyszer kiárva!!) + keserű grapefruit-magkivonat naponta 3-szor. Ha jól emlékszem majdnem két hétig ittuk, és azóta (2009) nem volt ilyen jellegű problémánk. Ez nálunk bevált, egy próbát megér. A grapefruit az egész testből képes kiírtani a gombát, viszont nem mindegy, milyet iszik az ember. Én kizárólag a keserűt ajánlom, mivel az nekünk sokkal hatásosabb volt, mint a nem keserű. Az íze szörnyű, majdnem hányni tudtam tőle...de megérte!!!
2012. dec. 12. 08:53
hja...en is tudnek meselni de ki hinne el?
2012. dec. 11. 18:13
sajnos nehéz végleg megszabadulni tőle az biztos... én is a mai napig küszködök vele. :(
2012. dec. 11. 09:08
Hosszú évek kínlódása megtanított arra, hogy csak én tudok magamon segíteni. Pedig néha egy tabletta annyival egyszerűbbnek tűnik. Aztán meg jönnek a mellékhatások, újabb és újabb gyógyszerek. És van, hogy nem ellene kell harcolni, hanem megismerni az ellenséget és megtanulni viszonylagos békességben együttélni vele. Azt hiszem, nekem már megy.

Ugrás a teljes írásra: A candida meg én

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook