Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angol baba-mondókák, gyerek dalokban szeretném kérni a segítséget. Tudsz ilyet? fórum

Angol baba-mondókák, gyerek dalokban szeretném kérni a segítséget. Tudsz ilyet? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 10. 23:47
KidsTV123 a youtube-on. Számolni tanít, az abc-t, színeket angol dalokban. Az én 5 hónaposom nagyon szereti.
13. Tiger
2012. dec. 10. 22:50
Ha olyat keresel mint a Halász Jutka, akkor keress RAFFI-t. Szuper, mi imádtuk, kint ajánlották, és nem is értettek hogy lehet hogy nem ismerem (canadai)
2012. dec. 10. 22:50

Humpty Dumpty sat on a wall,

Humpty Dumpty had a great fall.

All the King's horses, And all the King's men

Couldn't put Humpty together again!

11. Bogyeszkusz (válaszként erre: 8. - Homern)
2012. dec. 10. 22:38
:D
2012. dec. 10. 22:20

youtube-on keress rá arra, hogy "Gracie Lou songs", rengeteg dalt tudsz így összegyűjteni.:)


[link]


[link]

2012. dec. 10. 21:44
Naggyon-nagggyon köszönöm őket, csajok!!! :DDD Ez lesz a meglepetés része az ajándéknak, mert azt tudja a tesóm, h a magyar készül. :)))
8. homern (válaszként erre: 3. - Bogyeszkusz)
2012. dec. 10. 21:42
juj,ezt az enyém sem tudja megunni,már álmomban is ezt éneklem :D
2012. dec. 10. 21:40

[link]


Itt vannak jók :D

2012. dec. 10. 21:39
Ilyesmikre gondoltam, köszönöm!!!! :DDD
2012. dec. 10. 21:37

Five baby ducks

Went out one day

Over the hill and far away

Mother duck said

"Quack Quack Quack Quack"

But only four baby ducks came back



Nálunk ez a menő főleg a hápogásom miatt :P

2012. dec. 10. 21:37

A húgom egy skót pasihoz ment férjhez, és született babájuk. :) Így 2nyelvű lesz a kisfia. Januárba több évre mennek az USA-ba. A tesómmal megbeszéltük, h karácsonyra összeállítok neki egy olyan DVD-t, amiben magyar gyerekdalok, mondókák lesznek. Ezzel nincs is gondom, viszont arra gondoltam, h tennék a DVD-re angol, skót hasonló meséket, mondókákat, dalokat, hiszen ez így fair. Ebben kérném a segítségeteket.

Hasonlókra gondoltam, mint a magyarban a Hóc-hóc katona, Ec-pec kimehetsz, Halász Judit, magyar népmesék - ezek már megvannak, le vannak töltve.

Köszönöm! Az is segítség, ha linkeltek olyan oldalt, ahol ilyen versek, mesék, dalok vannak angolul. Vagy ha van olyan énekes, aki klasszikus gyerekdalokat énekel (mint nálunk Halász Judit).

2012. dec. 10. 21:34

Nálunk nagy kedvenc a The wheels on the bus.

De egyébként fent youtube-on ha beírod,hogy 'Tea time with Tyla',akkor sok mondókát/dalt találsz,mi sokat szoktunk belőlük hallgatni.

2012. dec. 10. 21:33
ha beírod hogy nursery rythmes rengeteget találsz!
2012. dec. 10. 21:31
Angol baba-mondókák, gyerek dalokban szeretném kérni a segítséget. Tudsz ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook