Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek így tudok fogyni, illetve feszesedni? fórum

Szerintetek így tudok fogyni, illetve feszesedni? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 9. 16:43
Az elliptikus tréner nekem nagyon bejött! Elég volt, hogy reggelire és ebédre, illetve a köztes étkezéseknél csak arra figyeltem, hogy ne lakjak nagyon jól, vacsit visszafogtam vagy néha kihagytam és mellette 30-60 perceket mozogtam a tréneren. Fogytam és szépen formálódtam is így. :) Persze nem vagyunk egyformák, de egy próbát mindenképp megér. :)
5. emagdi (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2012. dec. 9. 16:17

hát, azt te tudod, hogy mennyire intenzív az a tánc:))

de a helyedben azért lejárnék a konditerembe, erősíteni, és nem (csak) ellipszisezni... és nem csak amikor időd engedi, hanem mondjuk úgy heti háromszor, hogy legyen értelme.

ezen kívül diétát betartod, és akkor lesz eredmény :)


nem agysebészet ez:))

4. 85a4a01a64 (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2012. dec. 9. 16:05
Persze. Rubint Réka dvd re még tornázhatsz egy napot- Ha nem is ilyen sokat, de 40-50 percet.
2012. dec. 9. 15:54
A feszesedésben biztos segít a mozgás, a fogyáshoz szerintem a kajákra is figyelned kéne:)
2012. dec. 9. 15:39
Heti kétszer járok táncolni. Egy-egy alkalom 90 perces. Illetve amikor időm is engedi elliptikus trénerezek 40-60 perceket.
2012. dec. 9. 15:38
Szerintetek így tudok fogyni, illetve feszesedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook