Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten tudtok-e ajánlani olyan nyelviskolát, ahol van magán tanár, aki anyanyelvi tanár (nem magyar)? fórum

Budapesten tudtok-e ajánlani olyan nyelviskolát, ahol van magán tanár, aki anyanyelvi tanár (nem magyar)? (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 26. 23:39
Bonusban akad tudtommal. :)
5. Huncutka84 (válaszként erre: 4. - Chipmunk1985)
2012. dec. 8. 22:14

Én is tanítottam így is...meg nyelviskolában csoportot, meg nyelviskolában magántanárként. Aztán kövezzetek meg, de az egész csoport átjött hozzám magánba, az vicces volt :-))

Lényeg a lényeg...skypon a legkönnyebb tanítani és tanulni. Nem kell senkinek mennie senkihez, ezzel idő spórolható, ráadásul az árban is könnyebb megegyezni, mint egy nyelviskolával, ahol egy valag pénzt legombolnak a diákról a magántanárért, de a tanár ennek kb csak a 30%át látja... huu, de gyűlölöm a nyelvsulikat, bocsi :-))

4. chipmunk1985 (válaszként erre: 3. - Huncutka84)
2012. dec. 8. 21:58
én is így tanítok..
2012. dec. 8. 21:56

Szia Lili! Nem tudom ez mennyire jó ötlet, de miért nem keresel tényleg anyanyelvi tanárt, aki pl Skypon tanít. Megbeszélt időben gép elé ültök, lefolyik az óra és te vagy előre vagy utána, vagy csomagban átutalással fizethetsz az óráért....utána azon a helyen teszed le a vizsgádat, ahol szeretnéd :-)

Ez csak egy tipp... nálunk bevált

2012. dec. 8. 21:54
Nem mondtad, milyen nyelven.
2012. dec. 8. 21:48

Sziasztok!

Van egy középfokú nyelvvizsgám.Az lenne a kérdésem,hogy Budapesten tud-e esetleg valaki ajánlani olyan nyelviskolát, ahol van magán tanár, aki anyanyelvi tanár(nem magyar), és ott helyben lehet is vizsgát tenni, és egyéni órát is tart, és jó.

Kérlek, ha valaki tud ilyet, írjon, mert átböngésztem egy pár sulit, de nem találtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook