Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két férfi szerelme között fórum

Két férfi szerelme között (beszélgetős fórum)


1 2
52. babuci23 (válaszként erre: 45. - Toncsimimi)
2013. szept. 10. 09:11

Kedves toncsimimi!

Köszönöm, az Őszinte véleményedet!!!!

Azóta természetesen minden rendbe jött a férjemmel,hála égnek hamar rendet tettem a fejemben!!! Ő is sokat változott, én is változtattam dolgokon, és mindent meg tudtunk és tudunk beszélni! Boldogok vagyunk és CSAK ez számít! :)

51. globus (válaszként erre: 38. - Babuci23)
2012. dec. 29. 13:57
Tipikus szerelmi háromszög kezdete. Elég korán kezdődik :)
2012. dec. 27. 21:04

Hehe ez nem két férfi,hanem két emeletes marha! :D

Lyuksógorok.Ennyi.

49. tücsimücsi (válaszként erre: 38. - Babuci23)
2012. dec. 25. 19:59

Szerintem minél hamarabb válj el, ez már nagyon rosszul kezdődik.

Majd akkor jöjjön rá a férjed arra hogy nem ő az igazi számodra esetleg arra hogy kicsapongó vagy amikor már gyerek is van?


Friss házasként most kéne a legnagyobb szerelemben élni, amikor ha a világ legjobb pasija jönne szembe veled, az se érdekelne, ez lenne a normális....

48. tücsimücsi (válaszként erre: 47. - 3f2a864951)
2012. dec. 25. 19:56
Igazad van! Én is ledöbbentem, nyáron ment férjhez és már egy másik pasival készülődne moziba, kizárólag barátként, na persze! Ha már most ilyenen jár az esze , mi lesz később?
47. 3f2a864951 (válaszként erre: 38. - Babuci23)
2012. dec. 24. 13:03

Általában nem a türelmemről vagyok híres, de szorult belém annyi méltóság, hogy ha a párommal ilyen problémánk lenne, tisztázzam.


Az viszont aztán végképpen nem lenne elfogadható, hogy friss házasként a nejem más férfiak után koslasson, sőt, még egy moziba is beüljenek ketten csevegni.


Ha ezt megtudnám - meg persze, hogy ilyennek nyitott fórumot (ami azt jelenti, hogy megerősítésre vár) - úgy vágnám ki a feleségemet az ajtón, mint macskát szarni és soha többé a lábát be nem tehetné a házamba.


Azt hiszem te nem vagy érett a házasságra. Menj csak nyugodtan a fiúcskával, hiszen már elhatároztad...

46. Noarashi (válaszként erre: 38. - Babuci23)
2012. dec. 23. 13:36
Véleményem: hagyd ez a fiút. Miért is beszélgetsz vele minden nap? Oké, van aki megtetszett a férjeden kívül. Nem vakságot fogadtál. De ennyi legyen is elég.
45. toncsimimi (válaszként erre: 38. - Babuci23)
2012. dec. 23. 13:27

Neked is hasonló tanácsot adnék, mint Jennifernek! Ne kockáztassátok a szerető, megbízható partnert, higgyétek el nem éri meg!!!

Becsüljétek meg a társatok, és vele tegyétek színesebbé, izgalmasabbá a mindennapokat!!!

Mert hosszú az élet és sok kísértés fog érni hidd el, és régen rossz, ha mindegyikre elcsábulsz...

44. toncsimimi (válaszként erre: 33. - Jennifer87)
2012. dec. 23. 13:21

Kedves Jennifer!

Én a helyedben a Tibi mellett döntenék a megfontolt, nyugodt családi biztonságért. Az utóbbi hónapokban ő is biztos rájött, hogy a jelenlegi helyzetért kicsit ő is felelős. Szeretné rendbe hozni és együtt új életet kezdeni veled. Amennyiben még érzel iránta szerelmet, ne habozz!!! A hirtelen fellángoló érzelmek, amilyen gyorsan jönnek, olyan gyorsan el is múlnak, nem érdemes a biztosat kockáztatni... Sok szerencsét a helyes döntéshez!

43. babuci23 (válaszként erre: 40. - Regin_a)
2012. dec. 12. 20:42
Remélem, h Te nem kerülsz sosem ilyen helyzetbe! Sőt...
42. babuci23 (válaszként erre: 40. - Regin_a)
2012. dec. 12. 20:40
Köszönöm!!!!
41. babuci23 (válaszként erre: 39. - Regin_a)
2012. dec. 12. 20:40
KÖszönöm!!!!
40. Regin_a (válaszként erre: 39. - Regin_a)
2012. dec. 12. 13:00
Véleményt + jobb ha nem írok
39. Regin_a (válaszként erre: 38. - Babuci23)
2012. dec. 12. 12:59
Ilyen öreg házasságban ez már +engedhető
2012. dec. 12. 11:24

Sziasztok! Azért írok ide, mert ki kell adjam magamból az érzéseimet,gondolataimat.Légyszi, adjatok tanácsot, v véleményt. Köszi előre is :)

Férjhez mentem a nyáron és egészen mostanáig minden rendben is van. Tényleg, mert szeret, imád. De van egy srác, aki a gyönyörű kék szemeivel megigézett, és valami különleges vonzalmat érzek iránta. Szinte minden nap beszélünk, persze semmi érzelmes dolog, csak általánosságokról, de mégis úgy érzem, h vonzódom hozzá. Kicsit úgy érzem, h talán én sem vagyok számára közömbös, de tiszteletben tartja, h férjnél vagyok...talán, nem tudom. Szeretem a férjem, de nem tudom, h a boldogsághoz ennyi elég-e... Persze belelovalni sem akarom magam semmibe, ami csalódást okozna. Neki nincs barátnője, és már sokat beszélgettünk arról, h neki milyen nők tetszenek, és úgy érzem Én is bele tartozom. De ezek olyan kimondatlan dolgok. Már beszéltünk arról is, h 1x elmegyünk moziba, mint 2 barát, és akkor talán tudunk beszélgetni kicsit nyitottabban...

2012. dec. 8. 19:46
Majd a kettő közt a pad alá esel..
36. 1dc16653d6 (válaszként erre: 18. - Jennifer87)
2012. dec. 8. 17:27
Bocs,de olyan érzésem van,hogy magadat félted,nehogy rosszul dönts.Ha már arra volt "lelked" hogy kialakítottad ezt a felállást,legyen ahhoz is merszed,hogy döntesz és aztán bármi legyen viseled.Ez tisztességes velük szemben.Nem teszed tönkre egyiket sem,ha végre felnőttként viselkedsz eme szituban,de ameddig fogod őket,mint gyerek a játékait,na addig könnyen rongálódhatnak.
2012. dec. 8. 15:29
harmadik. de előbb ezt a kettőt lezárni...
2012. dec. 8. 14:28

Zárszónak annyit:


Felelős vagy: újért, régiért és mindenkiért, akihez közöd van.

33. Jennifer87 (válaszként erre: 32. - Fe96902938)
2012. dec. 8. 14:28
A barátommal a kapcsolatunk nagyon szép volt, soha el se tudtam volna képzelni, hogy rajta kivül mást is szerethetnék. Miután ő elment lassan kezdett elfeledkezni rolam, nem kaptam meg már azt a figyelmet és törödést tőle... A pont az i-re akkor került nálam, mikor hazajött egy hétvégére és azt láttam, hogy semmit nem tesz a kapcsolatunkért. Ahogy hazajött állandóan programot szervezett a barátokkal, amit én megértek, ugyanakkor elvártam volna tőle, hogy egy estét kettesbe töltünk és rám figyeljen, aki itt őrá vár... Nagyon rosszul esett nekem. Össze is vesztünk, úgy éreztem, hogy már csak erőltetjük az egészet. Ekkor történt az, hogy az egyik barátom, aki úgymond jókor volt jó helyen közelebb került hozám és onnantól elindult a lavina... A barátom észrevette, hogy valami nincs rendben és kezdett változtatni a dolgokon, jobban odafigyelt rám, többet beszéltünk, virágot küldött...a probléma meg az volt, hogy addigra már Robi belopta magát a szivembe....
32. fe96902938 (válaszként erre: 30. - Jennifer87)
2012. dec. 8. 14:24

Nincs mit.


Még annyit:


Vannak néhányan, akikbe szorult annyi felelősség, hogy még ha meg is mozdult bennük valaki felé mély érzés + szerelem, tartoznak a hozzátartozóiknak és azoknak akik számítanak rájuk annyival, hogy nem hagyják őket cserben és inkább bele sem kezdenek egy új másik kapcsolatba.Még akkor sem, ha pontosan tudják, hogy kiváló lenne.

31. fe96902938 (válaszként erre: 29. - Bd55e3f068)
2012. dec. 8. 14:20
Nem tudhatod, hogy ki milyen ember-főleg egy férfinél.
30. Jennifer87 (válaszként erre: 28. - Fe96902938)
2012. dec. 8. 14:19
Köszönöm neked, hogy megtetted, elgondolkodtató, amit irtál és belátom, hogy nagyrészt igazad is van...
29. bd55e3f068 (válaszként erre: 26. - Fe96902938)
2012. dec. 8. 14:07
Egy ponton én is azt mondom, hogy szemétség az érzelmekkel játszani, de akinek két éve megfelel, hogy a távkapcsolati barátnőjének mondott nőt otthon más qrogassa, az vagy maga is élni szeletné a kapcsolat mellett a saját kis világát, vagy úgyis menthetetlen.
2012. dec. 8. 14:02
+és még csak nem is ítélkeztem, csak a véleményemet írtam le.
27. timycat (válaszként erre: 25. - Bd55e3f068)
2012. dec. 8. 14:00
Osztom, persze a halálosan féltékeny és a "leszarom mit csinálsz és kivel" között van fokozat, de jó érzés ha az emberlánya érzi, hogy a pasinak nem mindegy hogy épp közös-e a tintatartó
2012. dec. 8. 13:55

Még annyi:

Emberek érzelmeit futtatni,visszaélni vele gusztustalan. Nem ettől leszel jó nő. Az nem itt kezdődik és nem is ott ahol te most vagy.

25. bd55e3f068 (válaszként erre: 23. - Timycat)
2012. dec. 8. 13:55
Sokszor kívánja ez ember, hogy bárcsak ne lenne ez az önzés ösztön, de ha hiányzik, akkor meg kell a francnak... Ki akar tütüs fiúcskákkal játszani?
24. bd55e3f068 (válaszként erre: 9. - Jennifer87)
2012. dec. 8. 13:52
Mit jelent nálad a teperés?
23. timycat (válaszként erre: 7. - Klenca)
2012. dec. 8. 13:50

Új dimenzióba helyezted a próbaidő intézményét :DD



Egyébként szerintem inkább egy harmadik; mert ha így működik párhuzamosan a szerelem-vonzalom, akkor egyik sem az igazi; másrészt nekem durva hogy tudnak egymásról és még erőlködnek, nem épp férfias vonás; harmadrészt pedig így lenne tisztességes

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook