Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Figyelem az ajtók záródnak! fórum

Figyelem az ajtók záródnak! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Figyelem az ajtók záródnak!

13. mamás
2012. dec. 11. 11:21
Jó a szívnek, léleknek ebben az adventi várakozásban ilyen sorokat olvasni. Köszönet érte Neked.
12. civa (válaszként erre: 6. - 080e136033)
2012. dec. 11. 08:34
Nagyon sajnálom, ami Veled történt. Megosztod velünk? Nem piszkos kíváncsiság, csak, hogy megértsünk Téged. Olyan reményvesztett a "hangod".
11. civa
2012. dec. 11. 08:32

Nagyon kellenek az ilyen írások! Örvendetes, hogy észreveszed, ami körülötted folyik, és nem merülsz el teljesen az önsajnálat mocsarában. Annak már nincs menekvés. Ha néha nehezen is, de látjuk, hogy mindig van rosszabb, és addig ez így van rendjén.

A világtalan gyermeket ne sajnáljuk, ő így boldog - Te írtad. Neki így teljes az élet és a világ. Csak mi gondoljuk úgy, hogy bármi is hiányozhat neki.

2012. dec. 10. 04:56
Ezt a cikket elraktározom az agyamban! Nagyon elgondolkodtató...
2012. dec. 9. 18:12
Ez igazán lélekemelő történet! Köszönöm!:)
8. 85a4a01a64 (válaszként erre: 6. - 080e136033)
2012. dec. 9. 09:22
Van értelme még a szörnyűségnek is sajnos.
7. Regin_a (válaszként erre: 5. - J. Anna)
2012. dec. 9. 00:43

Mindenkinek a saját baja a legnagyobb

Ha csak a fogad fáj, akkor is nehéz objektive arra gondolnim hogy esetleg más egy életen át kinlódik

Ezzel nem lesz könnyebb senkinek

2012. dec. 8. 23:14
Ez mind szép és jó, amíg van olyan, akiről úgy gondolod, hogy Nálad nehezebb keresztet kapott... Ergo tényleg csak a mindennapi gondok nyomasztanak... Engem már ezek rég nem nyomasztanak... Sőt nem is félek semmitől rég. Azt, amitől ember a legjobban félhet, velem bekövetkezett: elveszítettem azt, akit a legjobban szeretek... A létező legszemetebb, legkegyetlenebb módon.És nem tudom, van-e karma... De ha van, hát én örülnék neki... Mert akkor lenne értelme ennek a sok szörnyűségnek... És egyszer valahol, ha megtanultuk azt a leckét, amit megtanulnunk kellett, még boldogok lehetnénk... De félek, hogy nincs. Csak a fatális véletlen. Rossz időben, rossz helyen... Ennyi pár emberélet.
2012. dec. 8. 17:29

Elgondolkodtató, szép gondolatok. Jó volt elolvasni.

Köszönet érte!

Néha valóban úgy gondoljuk, hogy a mi keresztünk a legnehezebb s megdöbbenünk, ha ÉSZRE VESSZÜK a nálunk sokkal nehezebb keresztet cipelőket.

2012. dec. 8. 10:33
hmmm hát igen...sokszor azt gondolja az ember, hogy mekkora problémái vannak...ilyenkor észbe kell kapni, hogy azok a kis gondok nem problémák az életben. Nagyon jól esett elolvasni, és elgondolkodni. Köszönöm
2012. dec. 8. 10:09
Jól esett a lelkemnek:)))
2012. dec. 8. 09:23
Kedves,szép írás volt:)
2012. dec. 8. 09:08
Amikor az ember nagyon elnyűttnek érzi magát és semmi kiutat nem talál, akkor találkozik valamivel, vagy lát egy másik életet, ami még rosszabb, mint az övé. Nálam ez többször előfordult, hogy amikor teljesen tanácstalan vagyok, akkor jön egy égi segítség, hogy maradjak erős és lássam be, vannak nálam nehezebb helyzetben is.

Ugrás a teljes írásra: Figyelem az ajtók záródnak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook