Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek laporoszkópos műtétje? Milyen gyors a gyógyulás utána? fórum

Volt már valakinek laporoszkópos műtétje? Milyen gyors a gyógyulás utána? (tudásbázis kérdés)


2019. szept. 8. 16:39
sziasztok sérv mütétre készülök jobb oldalira laporral már mindent el ki olvastam róla lelkileg nem tudom befogadni az egészet félek mint a dög hogy mi lesz utána.minden segítséget infót elfogadok aki tud segitseg szükségem van rá már leperget minden éjjel ver a viz.50ffi vagyok amúgy aránylag fitt de lelkileg nem.köszönöm elöre is aki segit
2012. dec. 7. 09:35
Köszi lányok, ezért szeretek itt lenni a Hoxán, itt mindign van aki segít!
2012. dec. 7. 08:47
Nekem mult heten volt a mutetem,de mar aznap delutan vegig setaltam a folyoson. Ugyhogy nincs mitol felni.
2012. dec. 7. 08:43
Ciszta miatt műtöttek engem is, nekem csak az első nap volt fájdalmas, aztán napról napra jobb volt. Kb. 1-2 hét és mehettem is dolgozni :)
2012. dec. 7. 08:42

Szia. Ne aggódj! A laparoszkópiás műtétekből hamar fellehet épülni.

Saját példám, nőgyógyászati műtét után 1 héttel már a Kékesen sétáltám.

7. csodapók (válaszként erre: 5. - Gyöngyi)
2012. dec. 7. 08:34
Szia! Október elején volt laparoszkópos epehólyag műtétem. Kb. 1 hét volt egy kicsit nehezebb, utána teljesen rendben voltam. Az én köveim 3,5 és 2,5 cm-esek voltak, plusz a epehólyag és kifért egy 3-4 cm-es lyukon! :)
6. brózsa (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2012. dec. 7. 08:32

Nekem 2 hete volt (ciszta) és már teljesen jól vagyok :)

Nem fájnak a sebek, 3 pici lyuk volt csak :)

Műtét után mikor ébredtem, fájt egy kicsit de nem volt vészes.

Tényleg ne aggódj, ilyen műtétből hamar fel lehet épülni :)

5. gyöngyi (válaszként erre: 4. - Fülemüle01)
2012. dec. 7. 08:23
Hűű ez jó hír, mert nekem van egy zsírdaganatom és azt gondoltam, hogy mivel az 5 cm. akkor esetleg nem fér ki a lyukon...és vágnak.
2012. dec. 7. 08:20
Szia, az unokatestvérem kisfiának (3éves) ilyen módszerrel vették ki az egyik veséjét. Egy héten belül szinte fel is épült, úgyhogy ne aggódj! :)
2012. dec. 7. 08:19
Nekem volt pár éve, petevezeték átjárhatóság miatt csinálták. A felépülés nagyon gyors, nem fáj utána szinte semmi, picit fájt alul a hasam de ez a petefészkek miatt volt. Nyugodj meg, tényleg semmi nem fog fájni:) két pici varratod lesz egy a pocakod oldalán egy pedig a köldöködben, nem is lehet már látni sem:)
2012. dec. 7. 08:09
Január elején műtik a vesémet, az orvos azzal bíztat, hogy gyorsan felépülök utána...ez vajon mit jelent?1-2-3-4hét?
2012. dec. 7. 08:08
Volt már valaki nek laporoszkópos műtétje? Milyen gyors a gyógyulás utána?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook