Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél ha a szerelmedről kiderülne hogy biszexuális? fórum

Mit tennél ha a szerelmedről kiderülne hogy biszexuális? (beszélgetős fórum)


1 2 3
79. pinzsol78 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2021. dec. 9. 10:26
Nem lenne ellenedre? 🙂
2017. márc. 10. 08:14
Lehet téli álmot alszik, de ő csak annyit mond h mindig is ilyen volt,
77. sanyinak (válaszként erre: 76. - Lovas84)
2017. márc. 9. 18:35
És vajon mitől vannak ezek az időszakok nála? Ezt nem kérdezted meg tőle?
2017. márc. 9. 12:25

Tudom, nem is hibás, ha nem vonzom, és ha más ami izgatja azt nem lehet elnyomni.

Beszélgetni kellene igen, csak mikor kicsit piszkálom ezt a témát, határozottan mondja h ő nem homo, ne higgyem azt, csak ő olyan fiú aki nem szereti ha babusgatják, és mindig is olyan volt h voltak időszakok amikor nem kívánta a szexet, és magának sem csinálta.

Majd az lesz,h rákérdezek, ha kicsit is beiszik, és felenged, és vhogy buli közben rajta kapom h gyanusan érintkezik a haverokkal

75. NomNom (válaszként erre: 73. - Lovas84)
2017. márc. 9. 09:42

Azért ezt sem venném tutira, de egy hosszú őszinte beszélgetésre szükségetek lesz.

Nem lehet úgy élni, hogy te is kétségek közt vagy és lehet, hogy ő is.

Az első mondatodra meg csak annyit, hogy sokszor ők sem ismerik saját magukat, emiatt történik az egész. Nem akarnak ők senkit sem bántani szándékosan.

74. NomNom (válaszként erre: 72. - A.manus)
2017. márc. 9. 09:40
Én nem mondom, hogy mind homo csak azt gondolom, hogy sokan próbálnak az elején ezzel takarózni. Egyszerűen nem merik felvállalni.
2017. márc. 9. 09:39

hát ez megijeszt, szeretünk vkit vele élünk és mégsem ismerjük.

Akkor összegezve, nincs olyan pasi aki a nőket szereti és mellette ennyire távolságtartó legyen, akkor tuti h a saját neme vonza.

Elgondolkodtató h tényleg mi van ha idővel nem rejti el vágyit és lelép.

Köszönöm a válaszokat

72. a.manus (válaszként erre: 71. - NomNom)
2017. márc. 9. 09:34
Nem értek egyet, hogy aki biszex az homo, olyan pedig, hogy homo is vagy hetero is, tehát a hangsúly az "is"-en van nem létezik szerintem, de meg kellene kérdezni a homoszexuálisokat erről.
71. NomNom (válaszként erre: 70. - Lovas84)
2017. márc. 9. 08:42

Az a baj, hogy legtöbb esetben aki biszexnek vallja magát igazából próbálja elfolytani a benne lévő homoszexualitást. Póbálkozik, de nem lesz sosem boldog egy nővel. Nekem egy srác állította, hogy mindenki biszex én meg mondtam, hogy sosem gerjedtem még nőre... azóta meleg a srác.

Ha annyira a szexet sem kívánja, valószínűleg érzi, hogy ez nem az ő "csapata". Én nem várnám meg, hogy mondjuk 2 gyerek utána coming outoljon. Egy meleg ismerősöm pasija pont így tett. 2 tinédzser gyereke van és pár éve elváltak, azóta pasival él.

2017. márc. 9. 08:13

Érdekes ez, mert amikor még nem költöztünk össze és csak hétvégén taliztunk akkor mindig volt szex,

Szeret az biztos, csak testileg van vmi gond. Sajnos kevés a szerelmi érintkezés, azt mondja nem bújós fiú, van ilyen? H a pasi szerelmét nem fejezi ki testileg?

De lehet tényleg így van, csak alibi vagyok, h ne szólják meg, de akkor ebben ő nem lehet boldog.

69. csikil4ny (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 8. 21:39

Még átfordulhat teljesen a saját neme felé. Vagy álcsaládot akar magának?


Jobb a történet nem lesz. Rajtad áll, hogy elfogadod ezt a helyzetet, vagy kilépsz belőle.

68. sanyinak (válaszként erre: 63. - Lovas84)
2017. márc. 8. 20:02

Tehát nem a pasi közelsége lenne a baj a hármasban, hanem csak a te irántad érzett féltékenysége?

Akkor legalább birtoklási vágyat érez irántad, ha szexuális vonzalmat nem is annyira.


Mikor merült fel benned először, hogy ő a férfiakra bukhat? Azelőtt nem volt semmi ilyesmi?

2017. márc. 8. 11:09

Azt nem bírom mondani, majd kicsit kivárok, vhogy kipróbálom szedni belőle az igazságot.

Ha biszex azt talán el tudom fogadni, mert szeretem.

Van olyan hogy a pasik is fáradságot, fejfájást színlelnek a szex elkerülésére?

2017. márc. 7. 19:59
hát azt mondanám neki, hogy pápá drágám menj a fiúkákhoz.
2017. márc. 7. 19:53
A legrosszabb az lenne h ha kiderül h homi, korábban ezt akartam írni.
2017. márc. 7. 19:50
Az a baj szeretem, és szeretnék vele élni, csak meg tudnám érteni
2017. márc. 7. 19:48
Milyen jó h kapok válaszokat. Próbáltam kitérni mi lenne ha + egy pasi beszállna, erre azt mondta h nem tudná elviselni h látja ahogy hozzám ér egy másik pasi. A barátokat nem csak válluknál ölelgeti, volt hogy hátulról megfogta a csípőjét, volt h úgy táncolt egy pasival h a homlokuk összeért, de ez mind akkor ha elengedi magát. Lehet nem lenne baj h biszex, de attól velem is lehetne, a legrosszabb homi. A pasiknak tényleg van olyan h fáradság, stressz, betegség miatt nem akarják?
62. a.manus (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 7. 18:04
Esetleg öltözz férfinek, lehet, hogy úgy már okés lesz a dolog, habár ha nem kedveled lehetséges, hogy a kimenetből is bemenet lesz innentől kezdve...
61. sanyinak (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 7. 17:42

Mondjuk én sem puszilok arcon olyan férfit, aki nem a közvetlen rokonom, (a többiről már nem is beszélve), de nála akár lehetnek tágabbak a határok.

Milyen az, amikor ölelgeti őket? Nem a vállukon, hanem mondjuk két kézzel atkarolva?

60. globus (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 7. 17:30
Ha nem jön be neked így, lépj tovább. Rengeteg férfi van, aki nem biszex. Igazából nincs vele baj, ha elfogadod. Ezek szerint nem.
59. barbus0501 (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 7. 17:28
Uhhh. Ez eleg meredek story... En betennek egy 3-as felnottes filmet. Aztan megneznem mit szol hozza. Mondjuk iszonyat rossz lehet ilyen ferde szemmel nezni a parodra...
2017. márc. 7. 17:00

Régi a téma, de hátha vki találkozott a problémámmal, Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk, amióta együtt fekszünk kelünk alig van szex, ha havi 2-3 az már jó.

Nem tudom mi lett vele, volt h elejtette h ő biszex (gyors válasz h csak viccel). DE már arra gyanakszom h azért nem szeretkezünk mert nem kívánja a női testem. A haverjaihoz kicsit fura a viszonyulása is, puszillak, csókollak néha így köszön el tőlük, ha meg kicsit becsiccsent akkor meg olyan gyanúsan ölelgeti őket. MIkor rákérdezek azt mondja h nem, sosem tudna pasival lenni, de akkor miért ilyen a fiúkkal, miért puszilják arcon egymást, nőknél nem fura de h a pasik is ilyenek lennének.

57. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 56. - 5146e98818)
2012. dec. 10. 23:19
Óóóó....:(((
56. 5146e98818 (válaszként erre: 53. - Ee1dc9ba06)
2012. dec. 10. 19:30
Akiket én ismerek, ott az utolsó időszakban már mindig csak hátulról kellett.
2012. dec. 10. 19:29
ja,hogy ezt a fórumot is te indítottad............)
2012. dec. 10. 19:28
nagyon meglepődnék..................)
53. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 50. - 4a8822eca1)
2012. dec. 7. 19:05
Talán ebben az esetben nem alakul ki a nőben kisebbségi érzés. Mármint hogy ő a rossz nő, azért nem kellett palikának.
52. 74f8c12b8e (válaszként erre: 49. - 4a8822eca1)
2012. dec. 7. 15:29

Jó kérdések:) :)

a: ha másba szerelmes(ő bármilyen nemű is) úgyis tárgytalan

b: ez nem sokkal másabb,mintha köztem,és egy másik nő között kéne választania,bár neki nyilván bonyolultabb érzés,meg bonyolultabb mérlegelés

c:megkérném,hogy meséljen róla,vagyis inkább az érzéseiről,mert ha együtt akarunk lenni,akkor ismernem kel ezekezt,és el kel fogadnom,úh.magyarázza el,ahogy tőle telik

d:ezt nem tudom,talán egy kicsit különbözik attól,mintha egy másik nővel tenné:kicsit jobban megérteném

e: ezt el tudnám képzelni,hogy igaz,de csak azért,mert vagyok olyan érdekes,hogy belém lehet szeretni:) és ki tudom tölteni egy másik ember életét,gondolatait.

51. 5146e98818 (válaszként erre: 50. - 4a8822eca1)
2012. dec. 7. 14:03
Volt már ilyen a történelemben, én személyesen is ismerek ilyen, azóta már elvált házaspárt, gyerekük is van.
2012. dec. 7. 13:52

Csak olyan fura lehet elképzelni....


Lány: - Mi a bajod mostanában Fred? Olyan fura vagy.

Fiú: - Emlékszel arra a srácra, péterre, akivel a múlt héten találkoztunk?

Lány: - Aha

Fiú: - Azt hiszem szerelmes vagyok Péterbe.

Lány: - .....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook