Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » December 10-től megrendeltem Gastroyaltól a paleoit étrendet. Csatlakozik hozzám valaki? fórum

December 10-től megrendeltem Gastroyaltól a paleoit étrendet. Csatlakozik hozzám valaki? (beszélgetős fórum)


26. Evka (válaszként erre: 24. - Katykóca)
2012. dec. 18. 22:26

és azt elfelejtettem leírni, hogy a palacsintával együtt is kevesebb voltam a következő nap reggelén is, mint előtte...

szóval a szervezetem nem haragudott meg rám érte...

25. Evka (válaszként erre: 24. - Katykóca)
2012. dec. 18. 22:25

nem kérdeztem leírtam.


nyilván én vagyok az első ember a földön, aki nem áll ki egy bizonyos fogyókúra mellett, hanem megbotlik és vált egy másikra...

2012. dec. 18. 21:55
Igen visszaszívom az egészet...szakmailag idegesített ,de rájöttem hogy semmi közöm hozzá..végül is ,ha te normálisnak találod ,hogy egy hetes diéta után ahol 3 /ezt azóta is csodálattal nézem:D/kilót fogytál,és ezzel nem voltál elégedett azonnal váltasz,majd normálisnak találod a duplapalis reggelit/mert az updateben szabad:D persze a harmadik szakaszban zabból készítve cukipótlóval,de mindegy,,/akkor ki vagyok én hogy megkritizáljam ,ha már megkérdezted:D úgyhogy bocsi!
2012. dec. 18. 21:50
Nem cikk fóruminditás...de ugyanaz..szóval a reklám után ..
22. katykóca (válaszként erre: 21. - Evka)
2012. dec. 18. 21:48
De egy hét után??? Az ami zavar a cikkedben ..a nagy elán és aztán az egy hét utáni önfeladás..az nem idő...
21. Evka (válaszként erre: 20. - Katykóca)
2012. dec. 18. 21:38

A bajom az volt vele, hogy rossz ízű volt.

Most váltottam egy másik fogyira, aminek az ízvilága jobban bejön...


Hiába fogyok attól, ha legelek, ha egyszer már rosszul vagyok a fűtől. Nem válthatok akkor mondjuk virágra???


Nem reggelre sütöttem palacsintát, hanem előző délután, amikor a családnak és a vendégeknek ennivalót kellett készítenem.

Majd másnap reggel tényleg ettem 2 palacsintát. Hogy miért? Mert egy halandó ember vagyok és kívántam! Amúgy az update szerint lehet reggel palacsintát enni!


28 kilót fogytam eddig, így szerintem elég sokat tudok a fogyókúráról és nem a féktelen zabálástól híztam meg, ha esetleg erre is kíváncsi lennél.


A diétát nem feladtam, hanem váltottam!

2012. dec. 18. 17:47

Nem értelek. ha fogyni akartál,ez volt a célod,és 3 kiót/basszus..az rengeteg!!/ fogytál akkor mi volt a bajod vele??

Áttértem az updatere De reggelre már palacsintát sütöttél mert eddig bírtad???? Egy hétig??? Basszus... olvasd vissza magad..felejtsd el az egészet,pénzkidobás!!!

Először fejben döntsd el,és ha fixen tudod ,hogy mit akarsz,na akkor rendelj bármit is.Nem tudom mi a súly amitől szabadulni próbálsz,de egy hét után feladni diétát ..nos három hét ami alatt egyáltalán elindul a zsírbontás.Gondolkodj el ezen!!

19. Evka (válaszként erre: 18. - 2104cc91e8)
2012. dec. 17. 17:15

igen. semmi tej és semmi szénhidrát.

ma áttértem az update-re.


Reggelire ettem 2 palacsintát. Tegnap sütöttem és eddig bírtam. Muszáj volt ennem belőle! De hátha nem gond, mert reggel ettem...


Ebédre rakott brokkolit ettem, majd uzsira bűnöztem egy gastro light túrórudival és a vacsi valami kínai zöldségleves lesz...

18. 2104cc91e8 (válaszként erre: 17. - Evka)
2012. dec. 16. 23:24

Köszönöm a kedvességed, ez nagyjából úgy néz ki mint amikor nem eszünk a húshoz krumplit, rizst, vagy tésztát!!


Köszönöm, és kitartást kívánok Neked!!

17. Evka
2012. dec. 16. 13:37

eddig tartott a paleo kibróbálása részemről. A gastro ízeivel nem tudok megbarátkozni. :(

Jövő hétre rendeltem Réka alakreform menüt. Ez árban is arany középút és ízekben sem lehet rosszabb, mint ez volt.

Bár az tény, hogy kb. 3kilóval kevesebb vagyok, mint egy hete.

16. Evka
2012. dec. 13. 14:39

szerda:

Előétel

Csevapcsicsa,

téli vitaminsaláta


Főétel

Kakukkfüves sertésragu


Desszert

Paleo lúdláb szelet


csütörtök:

Előétel

Sárgarépa saláta


Főétel

Mandulával töltött csirkecomb, céklachips


Desszert

Körtés sütemény

15. Evka (válaszként erre: 13. - 2104cc91e8)
2012. dec. 11. 23:40

kedd:

délelőtt: alma


vacsi

Sült zellerhasábok


uzsi

Zsályás, pirított csirkemáj, cukkinipüré


reggeli

Sárgabarackos piskóta

14. Evka (válaszként erre: 13. - 2104cc91e8)
2012. dec. 11. 23:39

hétfő: délelőtt alma

uzsi

Currys csirkesaláta


ebéd

Töltött pulykamell, almás, párolt káposzta


vacsi

Fahéjas kókuszszelet

2012. dec. 11. 21:46

Ha nem nagy teher, akkor leírnád, hogy mit kapsz naponta??

Előre is megköszönöm!!

Így legalább ötletet kaphat az is, akinek nem futja a pénztárcából:)


Neked pedig sok sikert kívánok!!

12. Evka (válaszként erre: 11. - Civa)
2012. dec. 11. 17:46

elméletileg teljes életmódváltásal is lehet csinálni.

Nem hiszem, hogy életem végéig kibírnám, hogy ne egyek kenyeret, sütit vagy ne vegyek előre csomagolt felvágottat.

Most 1-2 hétig rendelem, amíg megismerkedek azzal, hogy mit lehet enni és mit nem, addig gondolom peregnek le a kilók majd. Aztán nekiállok tornázni is, mert 2 hét múlva lelassulna a fogyás (előtte nem igazán lesz időm tornázni vizsgaidőszak és munka miatt...), majd lehet, hogy nekiállok saját magamnak kotyvasztani, bár ha sok a munkám, akkor kifizetődöbb, ha nem a főzéssel foglalkozom, hanem a munkával és rendelek...

11. civa
2012. dec. 11. 08:39

Engem az érdekel, meddig szeretnéd csinálni? Mert ha annyira szigorú diéta, és abbahagyod idővel, visszajönnek a kilók a normál étrenddel?

Én is próbáltam mindent, de nekem a nem evés és a sport használt, kizárólag.

Most ugyan nem, mert szoptatok, eszem ágában sincs fogyózni.

10. Evka
2012. dec. 7. 15:05
akkor ezek szerint senki nem kezd ezzel fogyizni hétfőtől?
9. Evka (válaszként erre: 4. - Epresfank76)
2012. dec. 6. 09:36
mióta eszel Paleo étrendet? mennyire fogyókúrás? Tapasztaltad valamely jótékony hatását?
8. Evka
2012. dec. 6. 09:34

nagyon vicces társaság gyűlt össze úgy érzem. :)


Nyilván olcsóbb dolgok is vannak, de szétnéztem az árak között és aránylag ez a legolcsóbbak között volt.

Nekem jön le belőle 5%kedvezmény is, így emellett döntöttem.


Otthon is lehet főzni ilyen ételeket. Ha valaki a családnak készíti az ételt, akkor a saját részét elkészítheti ennek megfelelően. Úgy tényleg olcsóbb, viszont ismerem magam. Munka, gyerek és iskola mellett én beruházok ebbe. Ha 2 hetet csinálom, akkor már látok eredményt és amikor látom, hogy milyen ételeket ettem, akkor akár meg is tudom főzni magamnak.


Nekem ez vált be...

2012. dec. 6. 06:34
én is, én is!!!!
2012. dec. 6. 06:33
Csatlakozom, eggyel többet rendelj légyszi! Majd priviben küldöm a címet... :))) és köszönöm, hogy fizeted!
2012. dec. 5. 23:54

A legnagyobb örömmel csatlakozom, ha kifizeted nekem is :)))))))


Viccet félretéve sok sikert kívánok... :)

A.

2012. dec. 5. 23:30
Én nagyon szeretném,de nekem nem fér bele közel 50 ezer havonta és még ott a család akinek főzni kell.Sajnos.Én paleózok de specko dolgokat nem eszek pl kesu tejföl stb.
3. Evka
2012. dec. 5. 23:26

12.530 ft egy heti étrend. Én a szigorút rendeltem meg, ebben 3 fogásos menü van és azt fogom elosztani reggeli, ebéd, vacsorára.

Nem mélyedtem még el ebben a menüben, de azt hiszem, hogy gyümölcs ehető mellette, így éhség esetén almát tervezek mondjuk uzsonnára.

2012. dec. 5. 23:10
Mennyibe kerül egy havi adag ebéd-vacsora??
1. Evka
2012. dec. 5. 23:06
20 kilót kellene lefogynom, így hétfőtöl megrendeltem a szigorú paleolit étrendet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook