Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a Merrell cipőkről? Mennyire megbízható, mennyire meleg (ha már tél)? fórum

Mi a véleményed a Merrell cipőkről? Mennyire megbízható, mennyire meleg (ha már tél)? (tudásbázis kérdés)

2012. dec. 5. 20:57
Nem olcsók, de legalább jók.
2012. dec. 5. 20:10
Nekem is bevált a Merell, bírják a kiképzést, de az én szívem a the north face-hez húz.
2012. dec. 5. 20:06
A férjemmel mind a ketten Merellt használunk/cipőt/.Nagyon strapa bíró,igaz nem olcsó de megéri az árát!
2012. dec. 5. 20:02
Több mint 5 éve van egy Merell bakancsom! Sokszor úgy megyek benne kutyát sétáltatni, hogy nylonharisnya van rajtam és nem fázott még sosem a lábam benne, pedig repdestek a mínuszok! Alig látszódik rajta, hogy már régen megvan! Én csak ajánlani tudom!
2012. dec. 5. 19:59

Férjemnek van túrabakancsa, de télen is használja, kb. öt éve van meg, nem látszik rajta, és nem panaszkodott túra alatt sem, hogy fázna a lába (jah, és patakon is kelt már át benne). Nem olcsó cipők, de szerintem jó minőségűek.


Nekem Lowa-m van, azzal is meg vagyok elégedve.

2012. dec. 5. 19:54
Mi a véleményed a Merrell cipőkről? Mennyire megbízható, mennyire meleg (ha már tél)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook