Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kislányomnak nincs konkrét hótaposója, viszont van goretexes, és sympatexes csizmája is. Szerintetek ez jó hótaposó helyett? fórum

Kislányomnak nincs konkrét hótaposója, viszont van goretexes, és sympatexes csizmája is. Szerintetek ez jó hótaposó helyett? (tudásbázis kérdés)

2012. dec. 6. 12:37

Tetszik ez a "konkrét hótaposó".

Én is Goretex-es valamit hordanék, de nekem konkrétom van, kiárusításon kerestem össze magamnak a pár két darabját. Szerencsémre olyan gagyi, hogy mindegy, melyik a jobb meg a bal. Az egyik picit nagyobb, de a szín így siekrült azonosra. Kijött nem egészen 300 Ft-ból összesen.

Egy nagyobb tisztításkor láttam, hogy a műanyag talprész és a vékony orkán szár csak egy összehengerített szivaccsal van kombinálva, ettől meleg.

Konkrétan. :)


Elég ritkán veszem fel, de én már nem növöm ki, néha jó, hogy van.

2012. dec. 5. 22:15
Magyarországon tökéletes ;) Én sem veszek hótaposót sosem, fölösleges.
2012. dec. 5. 14:51
tökéletes!
2012. dec. 5. 14:50
Nekünk sincs hótaposónk, csak sympatexes vízhatlan csizmája, azaz bakancsa a kisfiamnak (aki 16 hónapos). Tökéletesen megfelel, pedig ma belelépett a vízbe is, és nem ázott be.
2012. dec. 5. 14:49
Mert mióta kötelező a hótaposó???? :))))
2012. dec. 5. 14:48
Miért ne lenne jó??? :)
2012. dec. 5. 14:47
Tökéletes! :D
2012. dec. 5. 14:44
Ha meleg, bélelt és nem ázik be, akkor teljesen jó!
2012. dec. 5. 14:42
Kislányomnak nincs konkrét hótaposója, viszont van goretexes, és sympatexes csizmája is. Szerintetek ez jó hótaposó helyett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook