Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A vágyak valóra válnak :) fórum

A vágyak valóra válnak :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A vágyak valóra válnak :)

19. klenca
2012. dec. 9. 13:10

Sok boldogságot ! Gratulálok!

Őrizd minden napod mint egy kincset!

18. Csingiling83 (válaszként erre: 17. - Tara1103)
2012. dec. 8. 15:33
:)
2012. dec. 8. 14:42
Igazán nincs mit, ha tudok segítek. Amúgy bocsi, hogy csak a végére biggyesztettem a legfontosabbat, de mióta itthon vagyok a picivel egyre IQ-lightosabb leszek. Mindent elfelejtek, tudom manapság mindenben divatos a light, na de ebben is??? Ráadásul sosem voltam divatbolond...:)
2012. dec. 8. 14:26
Köszönöm szépen, jól estek a szavaid :)!!!! :)
15. Tara1103 (válaszként erre: 14. - Csingiling83)
2012. dec. 8. 10:36
Szia. Köszi, h tetszik, :)plagizáld nyugodtan, nincs védve:)Am a viccet félretéve, ne aggódj, nem szabad, a stresszel, (még ha a pici miatt is) többet ártasz, mint használnál. Csak vele foglalkozz. Tervezgesd az érkezését, úgysem úgy lesz, de felszabadít a stressz alól. Hidd el nekm is összejöttek mostanában a dolgok, de amíg bent van, az a legnagyobb hiba, ha stresszeled magad. Utána majd ad Ő okot rá... Ja bocsika még nem is Gratuláltam, Gratula:)
14. Csingiling83 (válaszként erre: 13. - Tara1103)
2012. dec. 6. 20:29
Köszönöm szépen, örülök, hogy tetszik a cikk.Igazad van, hogy nem láncokra van szükség egy kapcsolatban, hanem egymásra ezt szépen megfogalmaztad nagyon tetszik. :)Gratulálok kisfiatokhoz! De jó neked már nemsoká szülni fogsz, én még nagyon az elején vagyok és mindenen aggódom, hogy rendben van e.
2012. dec. 6. 12:39

Tényleg szép a cikk:)

Mi már 8 éve vagyunk együtt a párommal, olyan kapcsolatban, amit még a kollégáink is irigykedve néznek, hogy , hogy vagyunk képesek ennyi idő után, még kézen fogva szerelmesen sétálni... Amúgy, bár mi nem házasodtunk össze, valahogy úgy vagyunk vele, hogy egymásra van szükségünk, nem a láncokra, de februárban születik a fiunk. De a szerelemről egyvalamit megtanultam, a kis pelenkás, nyilacskás bajkeverő(alias: Cupido) addig szivat csak amíg görcsösen akarod...

12. Csingiling83 (válaszként erre: 10. - Édesszívem)
2012. dec. 5. 20:26
Köszönöm szépen!Hidd el valóra fog :) !!!!
2012. dec. 5. 19:59
Sok boldogságot,és gratulálok!!!
2012. dec. 5. 17:06
Gratulálok, remélem az enyém is valóra válik! :)
9. 23fb4c6db7 (válaszként erre: 8. - Csingiling83)
2012. dec. 5. 16:59
jó egészséget kívánok! és nagyon sok boldogságot.)
2012. dec. 5. 16:15
Nagyon szépen köszönöm nektek nagyon aranyosak vagytok.Mire megjelent ez a cikkem, hát igen teljesült a még várva várt álmunk, most vagyok 7 hetes terhes :)!!!!Naplót is vezetek ,,Csillogás "címen :) !
2012. dec. 5. 15:08
Öröm volt elolvasni a cikkedet! :) Kívánom,hogy válljon valóra az álmotok! :)
2012. dec. 5. 14:48
Végre valaki, aki egyszerűen, szépen leírja, hogy BOLDOG!
2012. dec. 5. 13:53
Nagyon jó volt a cikkedet olvasni! :)
2012. dec. 5. 10:57
Kívánom,hogy mielőbb tetézze boldogságotokat egy kisbaba is:-)))))
2012. dec. 5. 09:19
Nagyon jó volt olvasni a cikkedet és sok boldogságot kívánok neked a továbbiakban is.
2012. dec. 5. 09:15

szia..


gratulálok..sok boldogságot kívánok..és váljon valóra minden álmotok.)

aminek meg kell lennie..az meg is lesz!

2012. dec. 5. 09:08
"Talán semmi sincs szebb a világon, mint találni egy embert, akinek lelkébe nyugodtan letehetjük szívünk titkait, akiben megbízunk, akinek kedves az arca, elűzi lelkünk bánatát, akinek egyszerű jelenléte elég, hogy vidámak és nagyon boldogok legyünk."

Voltak nekem is nehéz időszakaim, egyedül maradtam kislányommal egy rosszul sikerült házasság után. Nem volt egyszerű, bár a szüleim nagyon sokat segítettek nekünk. Így éltünk kettesben: kislányom és én. Eleinte nehéz volt, de aztán megtanultam boldognak lenni így, "egyedül" is. Vágytam arra, mint sokan, hogy megismerjem, milyen is az igazi szerelem és egyszer csak teljesült a kívánságom.

Ugrás a teljes írásra: A vágyak valóra válnak :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook