Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni. Karácsony előtti akcióban, vagy inkább ünnepek után érdemesebb LED - TV-t venni? fórum

Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni. Karácsony előtti akcióban, vagy inkább ünnepek után érdemesebb LED - TV-t venni? (tudásbázis kérdés)


12. benvik (válaszként erre: 8. - Cica83)
2012. dec. 5. 09:55
Nekünk az egyik tv-nk Samsung, de egy újabb változata. Ez igazából amit nézel egy nagyon régi széria, elég vibráló képpel. 50Hz-est én nem vennék. 100Hz-től mondják, hogy nem árt a szemnek.
11. t_marcsi (válaszként erre: 8. - Cica83)
2012. dec. 5. 09:49
Nekünk minden TVnk SONY. A nagy a nappaliban 5 éves, és még soha semmi baja nem volt. Samsungból több elektronikai cikkünk is volt, de nem tartom annyira megbízhatónak. Sajnos nincsenek jó tapasztalataink vele.
2012. dec. 5. 09:21
Mi már vettünk mert elromlott a tv-nk.Nem hinném hogy ennél olcsóbb lesz majd januárba.
2012. dec. 5. 09:03
Szerintem akkor lesz a legolcsóbb, mikor bejon egy újabb technológia.
2012. dec. 5. 08:56
Samsung UE32EH4000 -t néztünk ki. Mit szóltok hozzá? Ajánlanátok? Főleg műszakis emberek véleményét szeretném, vagy akinek volt már tapasztalata ezzel a típussal.
2012. dec. 5. 08:51
Nagyon meg kell nézni az árakat. Nekünk 2 éve mázlink volt. A gyerekek miatt ünnepek előtt vettük meg a tv-t, pedig nagyon gondolkoztunk. De hát a Jézuska... Ünnepek után néztük, akkor 20ezerel drágább volt ugyan azon a helyen.
2012. dec. 5. 08:51
Én is arra gondoltam,hogy ünnepek után nagyobb akciókat csinálnak, mikor már mindenki bevásárolt.
5. 800b726b6d (válaszként erre: 2. - Cica83)
2012. dec. 5. 08:42
Ünnepek után, mivel Karácsonyra sokan amúgy is megveszik, de januárban jön az igazi akciózás. Több éves tapasztalatból mondom.
2012. dec. 5. 08:40
ünnepek előtt néhány helyen kissé felviszik az árakat és ünnepekre normál áron lesz "akciós" igazából szinte mindegy mikor veszed meg nagyon a tv árak nem nagyon változnak.
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Cica83)
2012. dec. 5. 08:39

Szia!

Egy barátom műszakis dolgozó. Ő azt mondja, hogy januárban, sőt inkább februárban érdemes.

Bár mi most vettünk szombaton egyéb okokból, de egyébként ha ezek nem lennének, én is inkább az év elejére tettem volna a vásárlást.

2012. dec. 5. 08:32
Arra gondolok, hogy mikor olcsóbb?
2012. dec. 5. 08:31
Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni. Karácsony előtti akcióban, vagy inkább ünnepek után érdemesebb LED - TV-t venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook