Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy-műtétem lesz, jó sebészt keresek lehetőleg Budapesten, ajánlanátok? fórum

Pajzsmirigy-műtétem lesz, jó sebészt keresek lehetőleg Budapesten, ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


13. Ildita
2013. júl. 14. 14:32

Szép napot Mindenkinek!

A segítségeteket szeretném kérni én is, mivel pajzsmirigy műtétre készülök és orvost keresnék Budapesten. Itt olvasgatva a hozzászólásokat uannak a két orvosnak a nevét olvastam, akiket nekem is ajánlottak, de nem kaptam hozzájuk elérhetőséget. Az egyik Dr Gondos Miklós, a másik Dr Vörös Attila. Szeretném megkérni azokat, akiknek megvan az említett kér orvos elérhetősége, vagy csak az egyiké, ossza meg velem.

Segítslgeteket előre is köszönöm!


Mindenkinek jó egészséget és szép napot kívánok!

12. Kicsi30 (válaszként erre: 11. - 1bcf446c4f)
2012. dec. 16. 17:04

Kedves Gerda és Mindenki! Még nem nyitottam új topicot ennek,de most találtam ezt, így úgy gondoltam,hogy ide írnék segítségért, és így privátban nevekért.


Anyukámnál pajzsmirigyrákot diagnosztizáltak biopszián a héten, műteni kell. Az orvosa nem sebész így nem műt, annyit mondott anyunak, hogy karácsony miatt nem műtsék most meg.Kérdezte, van-e anyunak orvosa (? aki műtse,nem értem ő az orvosa), mivel nincs azt mondta, hogy akkor keres és január elején telefonál nekünk. Emellett én szeretnék érdeklődni, hogy ki tud ajánlani nekünk jó ilyen jellegű sebészt illetve orvost, és esetlegesen kórházat is!

Láttam, hogy az előbb a Hölgynek, elnézést Gerda rád gondoltam...írtatok pár nevet, megírnátok nekem is?Priviben is írhattok:

szepkutya30@gmail.com

Előre is köszönöm!

2012. dec. 10. 11:44
Másnak is köszönöm a priviket, elég sokat kaptam, úgyhogy időbe fog telni, amíg válaszolgatok rájuk.
10. 1bcf446c4f (válaszként erre: 9. - Etyekizsolti)
2012. dec. 10. 11:42

Szia Zsolti!

Köszönöm, ez tényleg nagyon jól hangzik.

Csak most tudtam feljönni, mert eddig vacakolt a gépem. Majd írok, mert tényleg lenne pár kérdésem.

üdv: Gerda

9. etyekizsolti (válaszként erre: 1. - 1bcf446c4f)
2012. dec. 9. 21:07

Szia Gerda!

Én Vörös Attila sebészt tudom ajánlani Bp-en több kórházban is műt.Elképesztő amit csinált.Nekem csak a jobb oldali P.m. vette ki, de mindenki aki már túl esett a műtéten csak rosszakat mondtak pl.1 hónap munka kiesés,több hónapokig alig fogok tudni beszélni,a nyakamon egy nagy heg lesz.És ami a valóság lett Július 3-án kedden műtöttek én már hétfőn dolgoztam árú szállító vagyok, a hangom már a műtét után ugyan olyan volt mint előtte,1 hónap múlva már le mentem edzeni boxolni és a legfontosabb, hogy nem a nyakamat vágta el hanem a kulcscsont vonalában egy rövidebb vágás látszik.Úgy hogy csak ajánlani tudom tényleg nagyon profi.Persze minden pácienset egy kicsit másképp kell műteni,de ez a doki tényleg figyelmes, ha érdekel a doki vagy más kérdésed van írj vagy hívhatsz.0670-773-9297.Üdv.Zsolti

8. 1bcf446c4f (válaszként erre: 7. - Cooltim)
2012. dec. 8. 22:51

Ezt most találtam:

[link]

Én már belecsúszom a jamuárba, úgyhogy nálam már érvényes lesz, bár ha a beutalóm oda szól, akkor lehet, hogy részleges térítési díjat sem kell fizetni, ezért rákérdezek majd még egyszer, mert ilyen esetről nem beszélt a nő az AEK-től, aki elmesélte ezt a térítéses dolgot.

Kedves cooltim, talán a kórház kp.-i számán keresztül is el tudom érni az endokrinológust, de nem tudom, hogy hívják - ha van kedved, írd meg légy szíves a nevét priviben, és a száma sem árt, hátha nem lesz pont benn. Köszi.

7. cooltim (válaszként erre: 6. - 1bcf446c4f)
2012. dec. 8. 18:59

Szia.

Ez valami uj torveny? Mert en sem tartozom az AEK-hez. Az endokrinologusom is ott van... Nekem anno az endokrinologus dokum ajanlotta a Gondost. Ha megadom az endokrin doki szamat, felhivod es tole is meg tudod kerdezni... Ha gondolod...

2012. dec. 8. 17:23

Leírom ide is, amit priviben válaszoltam néhány embernek.

Az a gond, hogy nem az AEK-hez tartozom, és ha valaki nem a területileg illetékes kórházba megy, akkor ki kell fizetni a kórházi költségek 30 %-át (max. 100 ezer Ft-ot). Nálam ez kicsit húzós lenne, hisz még mennem kell pm. ambulanciára és CT-t is kell csináltatnom, mert a göb lenyúlik a mellkasomba, és az AEK-hez csak a III. és XIII. kerületek tartoznak az endokrinológiát ill. sebészetet illetően, így nem tudok Dr. Gondos Miklóshoz menni sajnos.

Ajánlották a Kék Golyó u.-i Omkológiai Intézetet is, ami országos, és ott a Fej-nyak sebészeten végeznék a műtétet, nem az általános sebészeten, mint néhány más kórházban, így talán jobban vigyáznának a hangszalagokat ellátó idegre.

2012. dec. 7. 16:53
Köszönöm sarika60.
4. sarika60 (válaszként erre: 2. - Cooltim)
2012. dec. 6. 09:04

Nekem is ugyan ez a velemenyem,engem is

Dr Gondos Miklos operalt ket eve,csak a legjobbat tudom rola,en kulfoldrol mentem hozza,azt hallottam most nehez hozza bejutni,udv;sarika.

3. 1bcf446c4f (válaszként erre: 2. - Cooltim)
2012. dec. 5. 13:44
Jaj, köszönöm kedves cooltim! Csak most néztem be ide, mert nem sok reményt fűztem hozzá, hogy kapok választ.
2. cooltim (válaszként erre: 1. - 1bcf446c4f)
2012. dec. 4. 21:23

Engem a regi Mavban (most mar AEK) mutott a Dr. Gondos Miklos! Kellemes ember, jo sebesz!!! Profi munkat vegzett! Januarban lesz ket eve a mutetnek es nem latszik a vagasom sem szinte. Az egeszet kellett kivennie!

Ha gondolod, priviben megirom a szamat.

2012. dec. 4. 16:32

Sziasztok!

Pajzsmirigy-műtétem lesz és szeretném a segítségeteket kérni, hogy találjak egy jó sebészt Budapesten. Esetleg az Uzsokiban tud valaki egy ügyes dokit, aki már sok ilyen sikeres műtétet végzett? - de máshol is jó a városban. Köszönöm.

Priviben olyan neveket is írhattok, hogy kihez nem szabad menni, hogy nehogy pont véletlenül az illetőhöz kerüljek.

Valahol olvastam, hogy az a legjobb, ha a sebész gégész is egyben, de mikor egy kórház sebészetére telefonálva ezt megemlítettem, azt mondták, hogy aki ezt ajánlotta, az butaságot mondott. (pedig szerintem is logikus volna...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook