Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lea contraceptivum-tapasztalatok fórum

Lea contraceptivum-tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. febr. 12. 07:48
Nosh, semmi? Mindenki óvszert használ? Vagy Kalmopyrint?
2016. febr. 11. 13:15

Lányok, asszonyok!


Kérdés: lehet kapni valahol ezt a csodát Magyarországon?


Megjegyzés: a szült és még nem szült nőknél van különbség egy-egy fog.gátló módszer eredményességét tekintve.


Még egy megjegyzés: szép állat az elefánt... ja, akarom mondani különböző méretűek a nők és a férfiak. Mondhatom, gyanúsan sok nagy méretű partnerről számolnak be itt a hölgyek. :) Viccet félretéve. Ha egy nő hüvelye 10 cm hosszú, a férfi varázsvesszeje 16 cm, akkor tényleg gond adódhat a leával.


Megjegyzés 3.: szült nőknél nem tartom valószínűnek, hogy ne tudják becuppantani a cuccot a helyére. Azért az a hüvely (hüvelyi szülésnél) csak tapasztal egyet-mást, nemde?

2014. okt. 1. 10:38
Sziasztok! Az én történetem a következő: egy kedves barátnőm javasolta a Leát, tavaly novemberben kezdtük el használni. Idén júliusban terhes lettem, pedig mindent úgy csináltunk, ahogy kell (contragéllel használtuk). Nem elijeszteni akarok senkit, csak jó, ha tudjátok, hogy ez sem 100%-os (ahogy semmi más).
89. Nelyca
2014. ápr. 23. 09:59
Nekem azt írták vissza, hogy e-mailben megtudom rendelni a krémet hozzá, az oldal pillanatnyilag sajnos áll.
88. Mitzi (válaszként erre: 85. - Vkatka)
2014. ápr. 1. 22:08
Mi kipróbáltuk a Pharmatex krémmel de a férjemet nagyon csípte. Amúgy mikor mi rendeltük én rákérdeztem és azt mondták lehet ezzel a krémmel is használni (nekünk volt itthon raktáron), ezért kipróbáltuk de nem volt túl jó. A contragelt nem próbáltuk, mert igazából krém nélkül is jó volt nekünk.
2014. márc. 1. 13:19
Kipróbáltuk, szerintem jóban leszünk:) Tényleg könnyű feltenni, persze nem kicsi, de simán sikerült, én tamponnal is többet bénázok. A helyére megy magától. A párom tudta hogy ott van, 1 perc után kérdeztem hogy na érzed? Azt mondta még nem:) Szóval nem zavaró egyáltalán, utána azt mondta néha talán valahol érezte, de szerintem ha nem szólok ennyit sem érez szerintem. Nem úgy kell elképzelni hogy a pénisz vége nekiér a hüvely végén, hanem előre beugrik a szeméremcsont felett előrefelé, igy nincs útban, szinte a teljes hüvely szabad ez meg a sarokban szépen meglapul:) Bár biztos mindenki különbözik, de a legtöbbünknél igy van a méhszáj ahogy a leat tervezték. Szóval szerintem érdemes kipróbàlni:)
86. negrofani (válaszként erre: 76. - 0888a0c192)
2014. febr. 23. 17:25

Beus181

én nem szerzem be sehol.. mert én nem akarom használni:) nekem válaszoltak a mailemre (pedig jó hosszú volt, tele kérdésekkel...):) kb 2-3nap alatt..javaslom a telefonszámot, az is fel van tüntetve az oldalon...

85. vkatka
2014. febr. 22. 18:55
Pharmatex krém nem lenne jó a contragel helyett? Német oldalakon azt olvastam hogy azt használják hozzá. Bár én semmit nem használok hozzá és nem lettem még terhes :-)
84. szempillanat (válaszként erre: 81. - 0888a0c192)
2014. febr. 22. 12:17

És ha Facebook üzenetet küldenél nekik? Nekem anno elég gyorsan válaszoltak.


Néztem külföldi oldalakon a contra greent,postaköltséggel még drágább. Az AntalVali oldalon kellene erdekődni,hátha ők tudnak segíteni.

2014. febr. 20. 12:51
Igen, ezen én is gondolkodtam, de így ahogy megnyomkodtam nekem nem tűnik sem merevnek sem keménynek, így remélem jó lesz. Én is sokat nézegettem előtte, valakinek jó, másnak nem, szerintem senki nem egyforma belülről sem, így el tudom ezt képzelni. De nem hiszem hogy nagyon zavaró lehet, végül is nőgyógyászok fejlesztették, csak értenek hozzá:) És én annyira abba szeretném már hagyni a gyógyszert hogy mérlegeltem és arra jutottam hogy kipróbálom. Szerintem ez csak akkor derül ki ha kipróbálod, de én szívesen leírom majd a tapasztalataimat.
82. 090716
2014. febr. 20. 10:55

Köszi, átgondolom. Remélem ha elfogy, utána is lesz még nekik!

Én azon agyalok, hogy mi van ha a partnert zavarja...ez tart vissza már jóideje.

2014. febr. 20. 09:14
De a Contragel Grünt még mindig keresem, ha használja valaki és itthon veszi légyszi segítsen hol kapható. A Lea még mindig nem reagál emailre, így tőlük nem is várom már, gondolom nem 1 tubus krém az üzlet nekik...
2014. febr. 20. 09:12
Szerintem mindenképpen használj hozzá krémet, szerintem én is fogok, érdemes. Többszörösen megbízhatóbb úgy:)
2014. febr. 20. 09:11

Én itt vettem, nagyon kedvesek és még aznap mehettem is érte. Úgy látom már csak 1 db van raktáron. 16900 Ft volt.

[link]

Még én sem próbáltam ki, végigszedem az utolsó levél gyógyszert és után ráállunk, majd megírom, de nekünk is ez tűnt a legjobb megoldásnak.

78. 090716 (válaszként erre: 76. - 0888a0c192)
2014. febr. 19. 12:22

Szia!

Azt meg szabad kérdezni, hol tudtad olcsóbban beszerezni? Már régóta nézegetem, de még nem szántam rá magam.

Amúgy csak a krémmel együtt lehet használni? Kinek mi a tapasztalata?

77. vkatka (válaszként erre: 75. - Negrofani)
2014. febr. 19. 10:56
Én már kitapasztaltam a legkönnyebb eltávolítást. Fekvő helyzetben, a kis fogantyúval elfordítom, és a vákuum oldódik, ezt lehet érezni, utána könnyen el tudom távolítani. Nekem több mint fél évembe telt mire megtanultam, ma már csak egy fél perces művelet a fel,- és levétel.
76. 0888a0c192 (válaszként erre: 74. - Negrofani)
2014. febr. 18. 09:14
Negrofani láttam az oldalt, de ott csak a Leaval együtt lehet megrendelni, emailre nem válaszolnak. Az eszközt már be is szereztem olcsóbban, csak krémet nem kaptam hozzá. Gondolom csak lehet külön is venni valahol máshol akár, vagy ti hol szerzitek be a második adagot?
2014. febr. 17. 18:28
... és akkor ma reggel az első eltávolítást is sikerült átélni. Kb 30 percig tartott... és a vákum annyira erős... hogy én nem is tudtam megoldani,... párom tudott csak segíteni, végül ő szabadított meg tőle..(ő máshelyzetből tudott felnyúlni érte mint én....) Megmondom őszintén, hogy mi úgy döntöttünk, hogy nekünk ez nem szimpatikus, de valószínűleg mindeni más genetikával rendelkezik.. picit talán a méhszájunk sem ugyanúgy helyezkedik el...De merem ajánlani,.... én azt mondom, hogy próbáljátok ki nyugodtan!!Szerintem megér ennyit, mert ha működik, akkor egy szuper megoldás a hormonmentes fogamzásgátlásra..
74. negrofani (válaszként erre: 73. - 0888a0c192)
2014. febr. 17. 18:19
a www.lea-fogamzasgatlas.hu oldalon meg tudod rendelni, és másanptól a Moszkva téren át tudod venni..(ha bp-i vagy..), ha nem, akkor pedig házhoz tudod tőlük rendelni;)
2014. febr. 17. 12:54
Sziasztok! Contragel grünt hol tudok venni hozzá? Köszönöm:)
72. negrofani (válaszként erre: 53. - Vkatka)
2014. febr. 16. 20:34

Sziasztok!

Megosztanám veletek a saját tapasztalataimat:)

Én 12 év fogamzásgátló gyógyszer után keresem/kerestem az alternatívát...

Megláttam, elolvastam megrendeltem... Iszonyatosan ijesztő volt a mérete, de párom bíztatott, hogy segít, ne parázzak..menni fog, végül is félbehajtva (ahogy fel kell helyezni) már kisebb az átmérője egy hímvessző átmérőjénél. (!!) Szóval bekenegettük ahol és ahogy kell, de mivel mi megszakítással terveztük kombinálni, így nem spermiciddel csak sima sikosítóval. Na ettől úgy csúszott (pedig nagyon vékonyan..), hogy alig bírtam megfogni és "öszehajtani"...ez igényelt egy kis türelmet..de sikerült...Hüvelybemenetet és a hüvelyemet is bekentük. Aztán jött a felhelyezés: tényleg csak a legelején nehézkes....de amint bent van, tényleg egyből a helyére csúszik.. én picit "segítettem" neki.. de pik pak helyrekerült, leellenőriztem: vákum volt:)Kicsit furi érzés volt, de valószínűleg csak a tudat, h ott van...amikor jön ki alóla a levegő az is fura érzés, kicsit olyan, mintha elcsúszna a helyéről, de ezért nem kell aggódni, szuperül a helyén van..

Páromat zavarta viszont nagyon..egyrészt mély behatolást a mi tapasztalatunk szerint sem tesz lehetővé..(ez ugye egyikőnknek sem jó)a másik, hogy a páromnak nagyon kellemetlen volt, dörzsölte a cucc a hímvessző végét....Még azért kisérletezgetünk, bár nagyon sok pózban próbálkoztunk....de ne legyen már pózfüggő a dolog......a levételről még nincs tapasztalatom;)

71. Nelyca (válaszként erre: 70. - Szempillanat)
2014. febr. 11. 18:38
Ez engem is érdekelne. Ha esetleg találsz valamit megosztanád itt velünk? :)
2014. febr. 9. 13:57
Gratulálok a babához és örülök a jó tapasztalatoknak:) contragel green után böngészünk most, nem tudom, hol tudnánk olcsóbban hozzájutni.
69. Nelyca (válaszként erre: 68. - Mitzi)
2014. febr. 8. 14:19

Sok sikert a babához :)

Egyébként mi is elégedettek vagyunk vele :)

68. Mitzi
2014. febr. 1. 22:15
Sziasztok! :) Mi nagyon meg vagyunk elégedve, de most pihentetjük mivel babát szeretnénk :)
67. Nelyca (válaszként erre: 63. - Szempillanat)
2014. jan. 22. 18:11
Nekem eddig jók a tapasztalataim, bár annyira sokat még nem volt alkalmunk használni.
66. Peggy73 (válaszként erre: 65. - Vkatka)
2013. dec. 30. 17:57
Ööööö, igen. Szerintem ezt nem ide szántam :)))
65. vkatka (válaszként erre: 64. - Peggy73)
2013. dec. 24. 10:16
Szerintem Te mást használsz, mint mi :)
64. Peggy73 (válaszként erre: 63. - Szempillanat)
2013. dec. 18. 04:57
Most éppen a munkahelyi cseréléssel küzdök. Kicsit körülményesnek találom, mert nem merem a mellékhelyiségben cserélni, félek, hogy beleejtem. Ezért a zuhanyzóban hajtom végre a "műveletet". Szerencsére ez ciklusonként csak max 2x van, mert a többi napon elég hazaérés után tisztába tenni magam.
2013. dec. 15. 13:00
Na hogy vagytok Lea használók?:) még mindig töretlen sikere van a Lea-nak?:)
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook