Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mintha kidobott volna fórum

Mintha kidobott volna (beszélgetős fórum)


22. 74f8c12b8e (válaszként erre: 16. - 5146e98818)
2012. dec. 7. 08:44

Igen,én is ezt gondolom,hogy van egy ilyen rutinja,hogy amit elhatároz,azt úgy is csinálja,és fontosak neki az időpontok.Ha másban is ilyen precíz,akkor ne rágódj rajta.(mármint a topiknyitó :) )

Egyébként meg lehet,hogy egy kis fájdalmat akart neked okozni azért cserébe,mert te nem akarsz nála aludni,pedig ő szeretné.A kapcsolatok elején vannak iylen "húzd meg-ereszd meg" dolgok,van,akinél később is.

21. évanéne (válaszként erre: 20. - Jstefan)
2012. dec. 4. 20:12

A női lélek ennél sokkal bonyolultabb ám! :-) Ha nem érdekelné a pasi, nem írkálna ide mindenféle fórumindító agyalásokat :-))))


Tartok tőle, ő is azok közé a lányok közé tartozik, akit senki nem tanított meg nőciskedni. És ez nem kritika, csak amolyan kortünet-diagnózis...

A fiúk nem férfiak, a lányok nem nők, így egymásnak se kellenek, meg önmaguktól is szenvednek. Nem mindenki, de sokkal többen, mint gondolná az ember.

20. jstefan (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. dec. 4. 19:40
Az írásodból úgy tűnik hogy ez a pasi számodra nem a nagy Ő,valami nem olyan jó benne amit igazán szeretnél.Arra a pasira aki nagyon jó mindenféle szempontból tapadnak a nők mint a mágnes,és nagyon gyorsan odacsempésznek szinte minden használati eszközüket,és hazaküldeni sem lehet őket!!!Ez egy rendes pasinak tűnik, túl rendesnek, nem elég férfias,nem elég határozott,nem magabiztos.Igazán nem őt akarod hosszú távon,csak most hogy "nincs ló a szamár is megteszi" szokták mondani.Ha tőlem egy csaj így le akarna lépni azt nem kísérném sehova,hagynám elmenni végleg,csak egy kalandnak tekinteném.
2012. dec. 4. 15:49

:D:D:D:D:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D



Nagyon nagyot kacagtam!!!!!:)))))))))))))))

18. Kukacc (válaszként erre: 12. - Évanéne)
2012. dec. 4. 15:20

Ugyanezt gondolom én is!


Talán egy kicsit a fórumindítónak is nyitnia kellene...

17. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. dec. 4. 13:44

Szerintem lehet találgatni, de minek??? Hívd fel és kérdezd meg! Mindig ebből vannak a félreértések, hogy nem merjük kinyitni a szánkat.

Én biztos már tiszta vizet öntöttem volna a pohárba! :)

16. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. dec. 4. 13:40
Nekem ebből az jön le, hogy a jó szándék vezette. Lehet hogy ő következetesebb ilyen dolgokban, hogy ha egyszer valamit elhatároz, akkor ahhoz tartja magát, és neki ez a természetes.
15. évanéne (válaszként erre: 14. - Eab6abb0fa)
2012. dec. 4. 13:09
Jaj, te nő! Hát nem tudod, hogy szex után a pasi álmos?! Ha menni akarsz, menj, de rögtön, mert ha még fél órát pesztrálni kell, rádalszik a buszmegállóban! :-)))))
14. eab6abb0fa (válaszként erre: 12. - Évanéne)
2012. dec. 4. 13:03
Erre nem gondoltam. az igaz, de annyi esett volna jól, ha azt mondja mész a következővel és nem kell rohanni a busz után. Mert nem életek múltak rajta.
2012. dec. 4. 13:02
Azt mondtad neki, hogy szeretnél azzal a busszal hazamenni. Ő már akkor tudta, hogy 20 perc múlva jön csak a következő. Én figyelmességnek tudom be, hogy megemlítette, hogy sietni kéne, ha el akarod érni. Nem elhanyagolható tény, hogy nem lökött ki az utcára, hanem ő is elkísért.
12. évanéne (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. dec. 4. 12:58

Nem érsz rá találkozni, nem alszol ott, tetszik, hogy teper, de te nem tepersz (a leírtak szerint...)

A helyzet az, hogy a sokhónapig teperés csak a szappanoperákban működik, ott ugyanis a pasi hősszerelmes, a csaj meg topmodell. A valóságban fárasztóak az emancipuncik, merthát a megvolt és hazamegyek történetet mi, nők se szoktuk szeretni, hát még a pasik milyen nehezen viselik! :-)

Nem ébredtél vele, nem hagytad, hogy szeretgessen, most itt a döntéshelyzet: ha kell a pasi, légy kevésbé elfoglalt és távolságtartó, ha meg nem, hát lépj tovább!

Szerintem...

11. Ginfizz (válaszként erre: 10. - Eab6abb0fa)
2012. dec. 4. 12:44

Annál inkább juss a végére, találkozz vele és minden rendbe jön! :)

Két dolog lehet, megbeszélitek, esetleg még jót mosolyogsz is magadon, hogy kis buta voltál...

vagy rájössz, hogy tényleg nincs értelme tovább engedni a dolgot, akkor meg időt nyersz és nem fecséreled egy olyanra, aki meg sem érdemli :)

10. eab6abb0fa (válaszként erre: 7. - Ginfizz)
2012. dec. 4. 12:39
Köszönöm! Valahogy olyan rossz érzésem van.
9. eab6abb0fa (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2012. dec. 4. 12:38

Nem.

Párszor találkoztam vele, még nem szoktam ott aludni senkinél. Meg reggel dolgom volt és otthonról jobban el tudtam volna készülni.

8. andi6020 (válaszként erre: 2. - Eab6abb0fa)
2012. dec. 4. 12:37

Ezt mondtad neki?


Amúgy nekem sokkal cinkesebb lenne hazamenni szex után. Miért nem alszol ott?

2012. dec. 4. 12:35

Szerintem csak a női hormonok dolgoznak jobban benned. Lehet, hogy bántott a dolog és ezt el is hiszem, mert mi nők mindig sokkal lelkisebbek vagyunk. De szerintem próbáld meg magad túltenni rajta, ne tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget és találkozz a férfival. Ha meg annyira zavar a dolog és nem tudsz átlépni rajta, mondd el neki, hogy ez bántott és nem tudtad mire vélni. Különben sose fogsz rájönni, hogy lehet egy kis félreértésen alapult az egész a részéről/részedről, vagy csak pont érzékenyebb stádiumban voltál, vagy tényleg valami apró szösszenet történt. Ha a férfival ezt normálisan meg tudod beszélni, érdemes arra, hogy tovább is találkozz vele :) Jól érzed magad vele, ennyi esélyt adhatsz neki :)

Sok sikert, boldogságot és fel a fejjel!

Ui.: Én mesi alatt, előtt vagyok érzékenyebb és akkor mindent jobban felveszek a páromtól, sok apró hülyeséget is, de mindig megbeszéljük és a végén jót kacagunk rajta :)

2012. dec. 4. 12:35

Lehet, őt meg az zavarja, hogy nem akarsz ott maradni vele. Hát, megmutatta: ha menni akarsz, akkor menj!

Én megbeszélném vele ezt az egészet...

5. eab6abb0fa (válaszként erre: 4. - Gnomo)
2012. dec. 4. 12:34
Nem, én mondtam, hogy majd jön a következő nemsokára (ezt már az utcán, nagyon hideg volt amúgy) és azt mondta, hogy az nem 10, hanem 20 perc lesz. Elvileg ezért kellett futni...
2012. dec. 4. 12:33
gondolom én, azt hitte neked fontos elérned azt a buszt - ilyenből adódnak a félreértések :D
2012. dec. 4. 12:30
szia szerintem ezt meg kéne beszélni vele ...
2012. dec. 4. 12:29
Eredetileg azt a buszt akartam elérni, de mivel a beszélgetésbe belebonyolódtunk elment az idő és egyáltalán nem lett volna baj, ha a későbbire normálisan és nem futva kell mennem. :(
2012. dec. 4. 12:27

Napok óta bennem van egy randi "élmény".

Megismertem valakit. Párszor találkoztunk megtörtént az a bizonyos is. Pár napja újra találkoztunk, elvitt moziba, utána ittunk forraltbort, invitált magához megint. Nagyon kedves volt (mindig) az és jól is éreztem magam vele.

Két és fél 3 hónapja ismerem, ezalatt heti szinten többször is keres, akart többször is látni, de nem mindig értem rá. Tehát teper. Ennek ellenére az utolsó találkozásunk olyan megalázóan sikerült, hogy kész vagyok tőle. :(((

Nála voltunk, együtt (felnőttek vagyunk) Ő mindig felajánlotta, hogy aludjak ott, de én sose szeretek másnál aludni. Mondtam nézzünk ki egy buszt. Persze elkísér, mint máskor még a házig is felajánlotta egyszer, de mondtam, hogy nem kell, buszvonalon végigmegyek és kész. Szóval kinéztünk egy buszt (egyébként 10 percenként jár és nekem nem kellett annyira sietem), de közbe belemelegedtünk egy beszélgetésbe mikor is felpattant az órájára nézett és megkérdezte mennyi idő alatt tudok felöltözni, mert 5 perc múlva itt a busz. Hát meglepődtem, mert a következő meg 10 perc, de nem mutattam. Felöltöztem, lent még megfogta a kezem úgy mentünk aztán bekanyarodott a busz és futni kellett a busz után.....hát komolyan mondom fölszálltam, integetett, de egy világ omlott össze bennem. Nagyon megalázó volt és napokig nem tudtam, hogy mi a bajom. Hát ez ez iszonyú ciki. Magamtól sem maradtam volna sokat, de totál úgy érem megalázó. Már üzent pár napra rá, hogy találkozzunk, de nincs kedvem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook