Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex- már 9 évesen is?! fórum

Szex- már 9 évesen is?! (beszélgetős fórum)


2008. febr. 18. 10:39

és sajna szerintem te is hallottál ilyen csládokról ahol a nő hátrányos helyzetben van

és nem egyről az biztos

és ha megnézed mind igy kezdi mint ez a kislány aki 15 évesen szült..

2008. febr. 18. 10:38

de sajna pont ezért van ennyi kiszolgáltatott nő mert sosem gondolkoznak :(((

nem pesszimizmus ha valaki a lehetséges jó mellett egy lehetséges rosszra is felkészül...

2008. febr. 18. 10:35
az egy másik történet.
2008. febr. 18. 10:33

és itt most nem elsősorban a kislányra gondolok...

hanem a nők helyzetére mikor a pasiért mindent feladnak legalábbis a nagy átlag aztán meg ha nem okés a dolog akkor meg türik a megalázást mert tehetetlenek..

2008. febr. 18. 10:31

akkor másképp mondom kell hogy legyen egy embernek egy menekülési utvonala ha baj van

persze nem mondom hogy baj lehet de?

és pont itt vannak azok a nők akik pont azért türik a pasijuk verését mert ugyanugy gyerek fejjel szültek és a pasi üti őket mint a répát mert tele vannak feszültséggel

ha nincs b verzió akkor olyan kiszolgáltatott hlyzetbe kerül hogy senki sem menti meg őket:((

és erre jó az anyagi függetlenség

és nem a közös vagy külön kasszára gondolok

157. 0c97fbb607 (válaszként erre: 156. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 10:31

Figyelj már,felesleges a jövőt fürkészgetni,ami történt megtörtént.

Az Ő élete ,hirtelen felnőni kényszerűlt és éli az életét éa alakítja ,ahogy jónak érzi,szerintem tök felesleges tovább beszélni róla.

156. 14775640c4 (válaszként erre: 154. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 10:28

azért mert gimnázium után milyen jól fizető állása lehet egy kisgyerekes anyának akit még sok sok év tapasztalattal a háta mögött is kinéznek mert mi van ha beteg a gyerek?

és titkolni kell hogy gyerek van a munkavállaló előtt?

a pasinak biztos lesz jól fizető állása friss diplomás

és a csaj?

neked is können lett szülés után jól fizető állásod?

155. 0c97fbb607 (válaszként erre: 153. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 10:28
nekem fontos volt.....ha baj van.....már megint feltételezel,ez így nem fer:)))
154. 0c97fbb607 (válaszként erre: 151. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 10:26

Jaj,ne már,ez egy plátói feltételezés volt,nem vártam rá választ,csak érzékeltetni szeretném,hogy minden ember életében ott vannak a rizikó faktorok.

Miért kell mindig a rossz dolgokra gondolni?

Mi lesz ha befejezik a sulit,arra a gyerek mehet oviba és mindkettőjüknek jó fizető llása lesz,aztán gyülytögetnek majd és önálló életet kezdenek ,hármasban később?Miért olyan elképzelhetetlen?

153. 14775640c4 (válaszként erre: 152. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 10:25

én sem azt mondtam hogy idősen jobb szülni ilyenek

de idősebb fejjel nem biztos hogy függ a pasitól

nekem mindig fontos volt az anyagi függetlenség

ha baj van tudjak lépni

és

ugyanezt gyerek fejjel nem tudtam volna megtenni mint ahogy te sem ha otthagynak...

152. 0c97fbb607 (válaszként erre: 149. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 10:23
Mégegyszer leszögezem,hogy nem szeretném ,ha a lányom most teherbe esne(16),de szembeköpném magam,ha elfordúlnék tőle,abban biztos vagyok.
151. 14775640c4 (válaszként erre: 148. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 10:22

igen lehet hogy elhagy a férjem

de nem függök tőle anyagilag

tehát

ha el is hagy van munkám

igy el tudom magam tartani

de egy gyerek ai az életében nem dolgozott ezt hogy oldja meg?

keresek annyit hogy eltartsam még a gyerekem is

150. 0c97fbb607 (válaszként erre: 147. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 10:21

Megrontott gyermek????

Ugyan már,15 éves.Ha tudni akarod,14 évesen azt sem tudtam milyen egy férfi nemiszerv,megjött az első szerelem és 15 évesen ,már tapasztaltam is.

Cáfolandó a lentebb írt feltételezésedet,mai napig Ő az életem szerelme,és immáron 2 gyermekem is van tőle,és házasok vagyunk,na ,ilyen is van!:)))

149. 14775640c4 (válaszként erre: 146. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 10:20

lehet hogy más

mint én vagy te

és nem mondom hogy én mindig jól csinálom

de az tuti hogy nem véletlenül nem megy senki sem az első szerelméhez vagy csak nagyon kevesek

mért?

te szültél 15 évesen?

és ugyanugy tapsikolsz ha a lányod ezt teszi?

148. 0c97fbb607 (válaszként erre: 143. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 10:19

Ha így ha úgy...könyörgöm,lehet vitázni ,de mi lenne ha a tények talajára szálnál le és nem feltételezésekre támaszkodnál?

Miért szültél 2 gyereket?Mikor lehet ,hogy 3 év múlva elhagy a férjed egy másik nő miatt ?Benne van a pakliban nem?Az élet változó,épp az adott helyzetet kell megélni,és nem mi lesz ha majd -okon meditálni,mert innentől fogva a te életed is romokba dőlhet ,mert mi lesz ,ha ......

147. 14775640c4 (válaszként erre: 144. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 10:17

nem mondom hogy igy van de tuti nagyobb az esély rá minthogy elfogulatlanul mellé áll felnőtt fia és anyósa egy erősen kiskorú megrontott gyerek mellé

lehet én sem mondom igazam van

de feltétel nélkül elhinni hogy ó hát 15 évesen szülök és madarat lehet fogatni velem

szerintem biztos igy van a te gyereked is boldog lenne ha eltartanák és fizetnék a suliját

de ha nem igy lenne?

tuti jönne hogy megrontották...

146. 0c97fbb607 (válaszként erre: 143. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 10:16

Én...Én... Én.. Én...

Mikor szoksz le arról ,hogy a te példádat tartod etalonnak?:))))

Más ....MÁS!

145. 0c97fbb607 (válaszként erre: 141. - E71af41436)
2008. febr. 18. 10:14
Bezzeg a mi időnkben!:DDDDDD
144. 0c97fbb607 (válaszként erre: 138. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 10:12

Ez egy kicsit nevetséges:)))

Kigondolsz egy sztorit,úgy gondolod igy fog történni,vagy így -meg úgy történt és máris alapul veszed,aztán még véleményt is alkotsz róla,ez vicces.

Ha öreganyámnak kereke lett volna busz lett volna:))))

Honnan a fenéből veszed az infókat ,mert én egy sort sem olvastam arról,hogy mi történt a két családban ,amikor megtudták ,hogy baj van?:)))

2008. febr. 18. 09:19

és hiába mondják 15 évesen szerelem?

van

igen

én is mikor tini voltam mindenkibe beleesetm még a a legmenőbb énekes képébe is

de nem megyek hozzá feleségül és nem szülök neki gyereket

van szerelem sőt egy fiatal vagyis egy gyerek pláne könnyen esik szerelembe

de nem összekeverendő ez a tini korban lévő fellángolás

egy későbbi mélyebb érzésekkel

amikor már az embernek van fogalma arról hogy milyen valójában a másik nem

és lehet hogy rájön minél több embert ismer meg hogy az akibe most szerelmes nála százszor jobbak vannak és lehet akkor már nem olyan hévvel akarja najd leélni az életét azzal az emberrel

mindenki volt szerelmes és csak nagyon kevesen vannak együtt azzal akit először szerettek

nem véletlenül

142. 14775640c4 (válaszként erre: 141. - E71af41436)
2008. febr. 18. 09:12

az tény hogy a világ korán érik de én azt mondom hogy ha egy kislány kiváncsi mi is az a szex mert hallotta barátnőktől stb...

ez még önmagában nem baj

elmondom igy tudja majd és inkább tőlem hallja mint ugy világositsák fel mint ezt a kislányt aki 15 évesen gyereket szült ha lett volna normális anyja és apja tuti nem csinál ekkora baklövést

de mikor már szexelni akar egy 9 éves és nem csak kiváncsi ott már baj van

egy normális szülői norma szerint nevelt gyerek

az nem szexel 9 évesen és nem szül 15 évesen

141. e71af41436 (válaszként erre: 6. - 2752987643)
2008. febr. 18. 08:59

kétlem,hogy te 13 évesen a csodálatos szexet művelted.továbbá azt is kétlem,hogy az átlag 8-9 évest foglalkoztatja a szex.én magam még 13évesen is szivesebben olvastam a pöttyös regényeket,mint a szexszel foglalkoztam volna.

egyébként sem érzem,hogy a szex bűn vagy szégyellni való....a megfelelő időben valóban nem az.

és azért érdekelne,ha a te 9 éves lányod ha hazamegy azzal,hogy anya akkor beszéljünk a szexről mert ki tudja,lehet holnap átesem a tűzkersztségen,akkor mit szólnál?

140. 14775640c4 (válaszként erre: 137. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 07:27

igaz ugyan hogy a kislány ezt nem mondja hogy igy van de ha csak egy kicsit a dolgok mögé nézel te is rájössz nem az önzetlenség volt itt az ok

csak senki sem teregeti ki a szennyest szerintem te sem és én sem...

139. e71af41436 (válaszként erre: 132. - Pirosalma)
2008. febr. 18. 07:23
ezt: :-D
138. 14775640c4 (válaszként erre: 136. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 07:15

az anyja elfordult

igen és miért?

mert ellenezte azt hogy 15 évesen szüljön

gondolom ez természetes nem?mármint az ellenzés

és miért kevered össze a segitő családot egy olyan családdal ahol a pertől félve állnak mellé?

ők ezt tették..

megvették a hallgatást..

és miért?

mert ha a kislány megtartja a gyereket de a pasi nem áll mellé

akkor a lány simán beperli megrontásért

és mivel ők ezt nem akarták lévén egyetem stb jó hirnév

inkább tej vaj és igy befogták a rózsaszin felhőbe burkolózó lány száját

csak kérdem én mondjuk 6 év mulva mikor a lány bőven nagykorú és közben gondok ezerrel lesznek

akor is mellette állnak majd?

hát 90 % hogy nem

mert már nincs miért

az első vita alkalmával ugy az arcábak akpja hogy hibás mert nem kellett volna megtartani és?

se munkahely sem háttér

úgy egyedül marad mint a huzat

most még jó mert rózsaszin felhők mögül nem látja a valóságot

hogy is látná...

16 éves

de itt a fenék nyalás nem segitő szándékkal van az olyan biztos mint ahogy épp itt irok...

a pasi lelépne a csaj ugy beperelné mint a huzat

tudom a bölcsességet nem korban mérik hibázhat valaki idősebben is

csak akkor van némi tapasztalat

és önállóság

minél fiatalabb valaki anyagilag annál sebezhetőbb

mert egy 19 éves ha szétmennek hogy él meg egyedül a lábán?

mikor életében nem dolgozott?

mig egy olyan akinek ha más nem önálló jövedelme van évek óta könnyen talál albérletet

kivel vannak tele az anyaotthonok?

pont az ilyen kislányokkal akik a pasi kényének kedvének kitéve egyedül maradnak se munka se segitség

és itt viszakanyarodok ha 9 évesen nemi életet él valaki akkor 15 évesen gyerek lesz....

és szerelem?

lehet az de nem a pasi részéről az biztos

persze boldog sien van az élete megfogott egy pasit aki ha kell lehozza a csillagokat nehogy menjen a csaj a biroságra segitik tanulni

stb nincs gondja

te nem lennél boldog??

csak ennek ára van

méghozzá nem is kicsi

és itt megint nem a discora gondolok

hanem a teljes anyagi és erkölcsi függőségre amit nem érez csak a eloszlanak a bizonyos rózsaszin felhők...

nem a buli a lényeg én 5 ujjamon megszámolom 30 éves koromig hányszor voltam discoba

és s segitek tanulni is azért van mert nehogy beperelják hőn szeretett fiukat ...

hanem hogy nem látja át hogy ki miért van vele

a pertől való para nem egyenlő a segitő családdal

legyen csak nagykorú igy magára marad csak nyekken...

137. 0c97fbb607 (válaszként erre: 131. - Nerika)
2008. febr. 18. 00:50

Úgy olvastam,hogy a lány szülei elfordúltak tőle,vagyis a "legszeretőbb,a legbátrabb és a legbölcsebb" megoldást választották,amit tehettek.

Vagyis gyáván megfutamodtak a probléma elől.

Nem értem ,hogy jön ez ide.

Szerinted manapság minden érett nő élete rózsaszínű?Vagy nincsenek sehol konfliktusok a családokba?

Próbáljatok úgy belekötni ,hogy ne legyen jellemző szinte minden családra!

136. 0c97fbb607 (válaszként erre: 128. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 00:45

Már megbocsáss,de aki férjhez megy és gyereket szül,az mind úhgy érzi ,hogy megfogta az isten lábát,aztán meg jön a nagy pofára esés,KORTÓL FÜGGETLENÜL.

Ezen kívűl ki mondta neked,hogy a korral bölcsesség is párosul?:)))

Ugyanolyan jól fel tud nevelni egy gyermeket egy fiatal anyuka,mint egy 30 éves,szerintem.

Egy gyermek fejlődéséhez pedig elsősorban szeretet kell,nem bölcsesség!Mert ha úgy lenne ahogy te mondod,nagyon kevés "normális " gyerek nőne fel.

Ami történt megtörtént,neveli a gyerekét,ugyanúgy mint több millió anya,ebbe az országba.

Az bánt titeket ,hogy boldog?Vagy ,hogy nem nyafog ,hogy nem tud buliba járni?Vagy tán az ,hogy még tanúl is mellette és megoldják?

Ehj,süt belőletek a rosszindulat ,szinte kivétel nélkül,nézzetek már egy kicsit magatokba.

135. nerika (válaszként erre: 134. - Pirosalma)
2008. febr. 17. 17:44

ez igaz, és ezt meg is értem egy 16 éves esetében akinek nyiladozik a tudata.

De egy 9 évesnél ????

134. Pirosalma (válaszként erre: 131. - Nerika)
2008. febr. 17. 17:42

Mindannyian hibázunk.

És utána egy szinte természetes (ennek ellenére nem tartom helyesnek!) reakció, hogy az ember ideológiát keres, saját magát igazolandó. Mert a tévedését nem sok ember ismeri el.

Tényleg nem hiszem, hogy különösebb jelentősége lenne annak, hogy "Mi lett volna, ha..." Az adott helyzettel kell foglalkozni, ha már megtörtént a dolog.

Persze mindezt nem tartom helyesnek, ezt ti már alább kifejtettétek.

133. nerika (válaszként erre: 127. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 17:41

nem a kényelemről, van szó. Én 22 évesen szültem az első gyereket ami szerintem fiatalon szülés volt, és utána még kettőt, közben tanultam, dolgoztam, és mégis most utólag vannak dolgok a gyereknevelés terén amit úgy érzem másképp csinálnék, mert érettebb vagyok. pedig akkor is azt gondoltam hogy érett vagyok és tudatos gyermekvállalás volt.

Az ember minden korban tudja hogy mit akar, azzal nincs hiba, csak az nem biztos hogy az úgy helyes is, ahogyan az ember azt elképzeli. -egyszerű példa, 14 évesen fejembe vettem hogy a karomra tetováltatom az EDDA együttes nevét, de mivel merszem nem volt hozzá, sem pénzem, ezért csak trollal írtam rá mindig. Mai fejjel áldom a véletlent hogy nem volt annyi zsebpénzem, mert most aztán jól néznék ki.

De visszatérve a témára a 16 éves kor szerintem egy tinikor, amikor fejlődik az emberpalánta személyisége. A 9 éves kor pedig arra való hogy a csöppség hercegnőjelmezbe bújjon farsangon, és akinek az anyja támogatja egy 9 éves szexuális életét az beteg és kezeltetni kellene. És itt nem a felvilágosításra gondolok hanem a szexre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook