Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás után új kapcsolat fórum

Válás után új kapcsolat (beszélgetős fórum)


1 2
31. valaminemoke (válaszként erre: 15. - 38c05a6ad0)
2012. dec. 20. 21:02

Igen, célozgattam rá. Annyi volt a reakció, hogy segít költözni ha találok albit:D

Eléggé el vagyok keseredve, de tudom.. az idő...

30. Krisz42 (válaszként erre: 29. - 5146e98818)
2012. dec. 4. 18:24
Ő már volt házas fiatalon,aztán el is váltak-gyerek nem volt-utána csak kapcsolatai voltak.Elsőe tiszta alfahím,csak ő intelligens és elég családcentrikus.Egyébként ha jobban belegondolok,elég sok a selejt,de én akkor a többire úgy gondoltam,h mások,de biztos ők is megfelelhetnek vkinek.Persze a fiatalabbakkal is vigyázni kell.Van,aki csak a szexre hajtott,ami rendben,ha ez az elején kiderül,de nem mindenki egyenes.
29. 5146e98818 (válaszként erre: 28. - Krisz42)
2012. dec. 4. 17:59

Volt egy ilyen érzésem. 30 éves korig bezárólag még elvétve vannak szabad férfiak, esetleg jó partik is.

De már ebben a korban is ritka.

28. Krisz42 (válaszként erre: 27. - 5146e98818)
2012. dec. 4. 17:55
30,vagyis 5évvel fiatalabb,mint én.Nem kellett attól tartanom,h egész nap a tv előtt ül.Kirándulás,úszás,strand,kerékpártûra,evezős túra,stb.Mindezt gyerekekkel.A "korban hozzám illők" nagyon el voltak kényelmesedve.
27. 5146e98818 (válaszként erre: 26. - Krisz42)
2012. dec. 4. 17:44
És ő hány éves volt?
26. Krisz42 (válaszként erre: 24. - 5146e98818)
2012. dec. 4. 17:39
Én 35 évesen találkoztam a mostani párommal és a 2 gyerekkel se éeztem azt,h nem fogok talâlni senkit.Most sokkal boldogabb vok.Egyébként sok ember volt körülöttem,akiknek tökéletesen megfeleltem volna,de mivel már tudtam mit szeretnék,azt választottam,akivel boldog lehetek.Ja és nem raboltam el senkitől,nem is volt a közelemben olyan,aki házas volt.
25. 5146e98818 (válaszként erre: 23. - Zamila)
2012. dec. 4. 17:30

Megeshet néha egy-egy szerencsés találkozás. De hogy ez ebben a korban spontán bekövetkezzék, arra kevés az esély.

Az már más tészta, ha valaki tudatosan keres, és tesz is érte.

24. 5146e98818 (válaszként erre: 23. - Zamila)
2012. dec. 4. 17:27
És kitől raboltad el? ;-)
23. Zamila (válaszként erre: 21. - 5146e98818)
2012. dec. 4. 17:24
Ezt cáfolnám,én 37 évesen találkoztam a mostani párommal:)
22. fe96902938 (válaszként erre: 3. - Valaminemoke)
2012. dec. 4. 15:49
Ne csinálj átjáróházat a gyereked életéből. Túl friss még a dolog és túl pici még.
21. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Valaminemoke)
2012. dec. 4. 13:59

Sehogy.

Idősebb korban, már ritka szerencse kell egy nőnek ahhoz, hogy normális párt találjon. A jó partik ebben a korban már mind foglaltak. Aki a huszas éveinek az elején nem oldja meg ezt a kérdést, az eláshatja magát.

20. tnde
2012. dec. 4. 07:53
Én 20 év után válltam el,három nagy gyerekkel 20,17 és 16 évesek,nem kerestem új párt magamnak ő talált rám.Nem akarok összeköltözni vele,nős.De többet van nálam mint otthon,csak a gyereke tartja vissza,én ebben nem fogom akadályozni,nagyon jó ember és apa.Nem akarom elvenni a lányától.Ha akar majd jön,illetve költözik,nekem ez igy most pont jó,nem volt rossz férjem,de a vére hajtotta.Lecserélt egy fiatalabbra.De az igazság az,hogy mostmár örülök neki,mert a mostani páromat sokkal jobban szeretem mint ahogy őt valaha is szerettem.
19. Zamila (válaszként erre: 3. - Valaminemoke)
2012. dec. 4. 07:32
Mi kb 8-9 hónap után költöztünk össze,két leányzót hoztam a kapcsolatunkban,nagyon jól működik,a gyerekekkel is jól kijön,Atti apunak szólítják:)Papíron még nem váltam el,sajna kicsit kacifántos lesz.Ő nem tartott az összeköltözéstől,én igen,nem voltam biztos benne,hogy működnek a "hétköznapok" gyerekestől,ovistól,iskolástól,hisztistől,mindenestől,szerencsére nem így lett.
18. Krisz42 (válaszként erre: 14. - *Aja*)
2012. dec. 4. 06:23
Én sem voltam elválva,persze nekem könnyebb volt,mert a volt férjemmel Kanadában êltünk,de miután én hazajöttem a gyerekekkel és meglett az új kapcs.utána adtam be a papírokat,viszont a közös gyerek hamarabb jött,ezért később rohangâlhattam,h az apja nevére legyen írva,de most már az is rég elrendeződött.A másik,én már tudtam,kb.milyen párt szeretnék,ráadásul ő is ragaszkodott hozzám és a gyerekekhez is,most is jó a kapcsolat-7 év utân.
2012. dec. 4. 06:22
engem két pici gyerekkel hagyott el a férjem anno,egy két hónapos és egy öt éves kicsivel.Azóta férjhez mentem,a férjem a nevére vette a gyerekeimet,apának hívják őt,és lett egy közös gyermekünk.Szóval nem lehetetlen ...
16. Krisz42 (válaszként erre: 12. - Valaminemoke)
2012. dec. 4. 06:15
Én is elváltam,2 gyerekkel kezdtem új életet.Nyugodtan össze is költözhetnétek már,ha a gyereked tudja mi a helyzet,akkor nem lesz probléma. Nekem sokkal durvább volt a helyzet-ivott a volt féjem-de az új kapcsolatomnál ők párszor voltak vele,én 5 hónapja,mikor összeköltöztünk.Azóta már a férjem,van 1 közös gyerekünk is és mindegyik apukának hívja.A gyerek nem hülye,felfogja mi történik és ha az előző kapcsolatodat békésen sikerült lezárni,akkor egy normálisan nevelt gyerek simán elfogadja a helyzetet,főleg hogy írtad,jól kijön az új pároddal.
15. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 3. - Valaminemoke)
2012. dec. 4. 01:39
Részben jogos. Felvetetted már?
14. *Aja*
2012. dec. 3. 23:59

Adj időt a kapcsolatnak kiforrni és magadnak/magatoknak. Én már tudom, hogy ebben hibáztunk, hogy túl hamar ugrottunk bele az újba/egymásba. Inkább kivárni én már azt mondom. Amíg kicsi nem rendeződik a dolog. Ha akar megvár.


A másik amit gondolok, hogy egy ideális párkapcsolatot kialakítani ebben a helyzetben úgy, hogy még gyakorlatilag más felesége vagy - jó pappír csak - de nem lehetséges. Vagy csak nekünk nem sikerült. Mert egy ideális új párkapcsolatot kezdeni már gyerkőccel más. Nem tudom megfogalmazni, hogy miben hogy de szerintem érted. És az ő jelenlétét is mérlegelni kell, hogy bármi történjen ő ne sérüljön, ne érje újabb veszteség érzés. (persze élete végéig lesznek ilyen dolgok, de most elég sérülékeny lehet)

13. valaminemoke (válaszként erre: 11. - Wintertime)
2012. dec. 3. 22:55
hogy zárjam le jobban? a tárgyalásra gondolsz? elköltöztünk, nem találkozunk (interneten néha tudunk beszélni, külföldre költözött). én sajnáltatom magam egy kicsit még, ami jár azt hiszem. és utána lehet újrakezdeni:)
12. valaminemoke (válaszként erre: 10. - Cippora)
2012. dec. 3. 22:54
még nem hallottam ennyit kacagni a gyereket mint amikor együtt vagyunk hárman. furcsa nekem is. valahogy a pasinak olyan a rezgése mint az enyém, és a gyerek is ebben megnyugszik, kiegyensúlyozottabb. apjával sok volt a feszültség köztünk, és ezt érezte akkor, nagyon nyűgös, hisztis volt, és szomorú. amióta nem lakunk az apjával, aokkal boldogabbnak tűnik.. ez nagyon hülyén hangzik.
2012. dec. 3. 22:49
Szerintem mindenképp zárd le az előzőt, adj magadnak/magatoknak időt, a kisgyerkőcnek is, hisz neki most nehéz lesz azért akkor is ha az újat kedveli.
10. Cippora (válaszként erre: 8. - Valaminemoke)
2012. dec. 3. 22:48
Ó,akkor már ismerik egymást?Hát,ha jól kijönnek,akkor semmi gond,akkor találkozzanak.
2012. dec. 3. 22:47
és szerintetek mi az a reális idő, amikor azt gondolhatom, hogy x hónapja, éve együtt randizgatunk, tovább lehetne lépni. Tudom, hogy ez egyénileg minden kapcsolatban más, csak a Ti véleményetek érdekel.
8. valaminemoke (válaszként erre: 6. - Cippora)
2012. dec. 3. 22:45
Szóval úgy ne is találkozzunk, hogy a gyermekem is velünk van? kedveli nagyon, jól kijönnek, jobban mint az apjával, aki nem foglalkozik vele. mit gondoltok? így még ritkábban tudnánk találkozni.
2012. dec. 3. 22:42
Oké, ez megnyugtató. Valószínű így van, hogy egyik jött a másik után, és még én sem tettem helyre a dolgokat. lehet egyébként ehez akar nekem időt adni, megának eg egy lehetőséget hogy tisztján kezdhessük együtt, nem fél lábban ebben, féllel abban.
6. Cippora (válaszként erre: 3. - Valaminemoke)
2012. dec. 3. 22:40

Semmiképpen se vigyél a "gyerek nyakára" egy új pasit.Még ha van is új kapcsolatod,most ezt vele ne közöld ne éreztesd,randizzatok,legyetek szerelmesek,de nem kell azonnal összebútorozni.Éppen elég az hogy elváltak a szülei,nehogy félelmeket kelts benne,hogy most jön egy új "apu" aki elveszi anyut.

Nem hiszem,hogy jó hatással lenne most ez rá...ne haragudj,nem bántani akarlak,de nem bírom magamban tartani:Inkább most azzal törődj,hogy a gyereked ne sínylődje meg hogy elváltak a szülei.Legyen persze kapcsolatod ha akarod,de hagyd ezzel békén most a gyerekedet!

5. vaterás (válaszként erre: 3. - Valaminemoke)
2012. dec. 3. 22:33
Szerintem a gyerek érdekében (is) korai lenne összebútorozni !!
2012. dec. 3. 22:33

Szerintem több igen.

Nem tűnik kevésnek..

Szerintem zárd le a régit, mielőtt maximálisan belevetnéd magad az újba.

Persze ez csak vélemény, de amúgy elég hasonló helyzetben vagyok most.

2012. dec. 3. 22:30
Fél éve nyújtottuk be a papírokat a váláshoz, kb azóta tart egy kapcsolatom (a házassából van egy gyermekem, 4 éves). Az új kapcsolat nagyon szép, jó. Nem lakunk együtt. Nem is tudom, hogy ez mostanában létrejön-e... Nekem ez a fura, nem kéne valahogy lépni, hogy többet találkozzunk? Egy városban élünk, hétvégéket együtt töltjük, sokszor találkozunk reggel, délután. És mindenki hazaegy utána. Kezd kevés lenni ez a dolog így. Jogos amit érzek, vagy még sokkal több idő kell egy pasinak, hogy egy gyerekes nővel összeköltözzön?? Szerintetek?
2012. dec. 3. 22:29
Ezt gakorolni kell - elmondani enyhén szólva nehéz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook