Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudok leérettségizni, ha elmúltam 25 éves? Mi ennek a menete? fórum

Hogyan tudok leérettségizni, ha elmúltam 25 éves? Mi ennek a menete? (tudásbázis kérdés)

6. kiszvorosz (válaszként erre: 1. - Esmée)
2012. dec. 3. 15:38
A levelező nem azt jelenti, hogy nem kell bejárnod, csak levélben érintkeztek. Még távoktatásban is be kell járni. (én diplomát szereztem levelezőn,nekünk 2 havonta egy hétig kellett bent lenni,mert ha nem, nem vizsgázhattál)
2012. dec. 3. 15:34
A levelezô tagozatosnak is rendszeresen (pl. hetente) meg kell jelenni az elôadásokon, ezután megírja a dolgozatokat és teheti le a rendszeres félévi, évvégi vizsgákat.
2012. dec. 3. 15:34
Levelező is jó csak azt azért nem szeretem volna mert a fél évkor van vizsga is fél év anyagát megtanulni rosszabb m mint 1-2 havonta dogát irni.Ezt is iskola válogatja mely indít levelezőst
2012. dec. 3. 15:34

Fel kéne hívnod gimnáziumokat ahol van esti és levelezői. Szerintem ott többet tudnak mondani. Ha itt élnél akkor mindenhol lenne lehetőséget estin elvégezni, megszerezni az érettségit, kortól függetlenül. Sok szerencsét, sikert!

:)

2012. dec. 3. 15:33
Estin én 2 év alatt tettem le a 4 helyet bármely Közép ill.Gimnáziumba van lehetőség legalábbis nálunk.
2012. dec. 3. 15:31
Mit tegyek ha csak levelezőn tudnám csinálni,mert külföldön dolgozom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook