Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fájó bölcsességfogat huzatott-e ki valaki? Hatott az érzéstelenítő? fórum

Fájó bölcsességfogat huzatott-e ki valaki? Hatott az érzéstelenítő? (tudásbázis kérdés)


13. lawine
2012. dec. 4. 12:19
Nekem már rossz volt amikor kinőtt, kb 1 hét múlva félbetört. Kisebesítette a számat, iszonyat fájdalom volt. Elmentem az SZTK-ba, nem az én körzetes dokim volt, de könyörögtem, hogy húzza ki. Megnézte, érzéstelenítés, fogó és sutty. Ennyire hálás orvosnak még nem voltam!:) Hatott az injekció úgy nagyjából, utána még 1-2 napig fájt, érzékeny volt, de örülök, hogy kihúzta!:)
2012. dec. 3. 22:35
én kihúzattam kettőt, most megyek a következő kettőre. alulra három szurit adott, felül kettőt. semmit nem éreztem, mármint nem fájt. a másnap már inkább:)
11. Anda39
2012. dec. 3. 21:03
Mire bejutottam a dokihoz, szinte kiment az injekció hatása, úgyhogy nekem fájt. (előttem egy pasi is ugyanígy járt-hiába, sokan voltunk)
2012. dec. 3. 16:31

nekem szept.ben húztak felső jobb bölcsesség volt

ha jól érzésteleníti nem fáj

én úgy féltem de mire kezdtem pánikba esni, mert beletört egy perc és kint volt.

amit két hete húztak lenti alsó(nem bölcsesség)na az katasztrófa volt 1.15 perc a székben(vésés) 4 db-ban jött ki 2 varrat és még 10 nappal utána is fájt

Én nem félnék a bölcsesség fogtól(nekem azt mondta a fogorvos az könnyebb mert nincs nagy mély gyökere)

2012. dec. 3. 15:07
Húztak, és nem fájt. Sőt, mikor azt hittem, hogy kezdi húzni, már kint is volt.
8. megi04 (válaszként erre: 5. - Fdd7be0684)
2012. dec. 3. 14:57
Nekem nem kezelték egyiket sem.:) Húzták.Nem fájt. De lehet,csak a doki jó.:)
2012. dec. 3. 14:56
gyulladt fogat nem lehet érzésteleníteni, először gyógyszerrel lehúzzák a gyulladást, ha van és csak utána veszik ki a fogat
6. megi04 (válaszként erre: 4. - Megi04)
2012. dec. 3. 14:56
(4 bölcsesség fogat!(nem egyszerre!:DD Egyik sem fájt,pedig eléggé becari vagyok!:)
5. fdd7be0684 (válaszként erre: 1. - Brigy)
2012. dec. 3. 14:55
fájó bölcsességfogat nem húznak, hanem előbb kezelik
2012. dec. 3. 14:55

Egyáltalán nem fájt! És akiket ismerek,azoknak sem!

Akiknek fáj,gondolom a fogorvos nem tud rendesen érzésteleníteni! Nekem 4et húzott,és fájó foggal mentem!Ne aggódj!

2012. dec. 3. 14:47
Gondoltam hogy fájni fog.Köszi,akkor várok hátha kicsit enyhül a gyulladás.
2012. dec. 3. 14:39

Nekem nem hatott, és elájultam a fogorvosi székben a fájdalomtól. Hiába mondtam annak a barom dokinak, hogy nem hatott az érzéstelenítő... ráadásul beletörte, és mehettem kiműttetni.

Mindenképpen várj, amíg elmúlik a gyulladás, szedjél Dalacint, vagy valami más gyulladáscsökkentőt, de így semmiképp ne húzass fogat!

2012. dec. 3. 14:34
Fájó bölcsességfogat huzatott-e ki valaki?Hatott az érzéstelenítő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook