Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Unalmas lettem! Mit tegyek, hogy ismét érdekes legyek? fórum

Unalmas lettem! Mit tegyek, hogy ismét érdekes legyek? (beszélgetős fórum)


15. migerben (válaszként erre: 12. - 52fd553855)
2012. dec. 7. 09:22
Sajnos ismerem ezt a helyzetet. Végigcsináltam. Ilyenkor nem is kell szórakoztatónak lenned, de ne felejtkezz el teljesen a párodról. Apróságok is feldobhatják a napokat, estéket.
14. 74f8c12b8e (válaszként erre: 12. - 52fd553855)
2012. dec. 7. 08:50
Menjetek el együtt gyógyfürdőbe,esetleg fizessetek be 1 masszázsra, ott 2 óra alatt is kilazul az ember,a vízben masszírozhatjátok is egymást,az plusz jót tesz testileg és lelkileg.
13. n.diamond (válaszként erre: 12. - 52fd553855)
2012. dec. 6. 13:25

Ebben a helyzetben biztosan a férjed is megérti, hogy nem vagy tuti vidám és leginkább egy dolgon jár az eszed.

Egy idő után egyébként mindenki érezheti úgy ,hogy unalmas (az élete és benne ő is meg a párja is), de ez nem biztos, hogy szeretethiányt jelent. Van amikor hagyni kell a másikat "magának". A párod biztos együttérez veled és nem várja el, hogy ilyen helyzetben olyan szórakoztató legyél, mint a barátai.

A pasikra egyébként is jellemző, hogy úgy néz ki "jobban" érzik magukat a barátaikkal, pedig nem jobban,mint a párjukkal, csak másként. Ez természetes.

Azért az előttem hozzászólok javslataiból, ha tudsz, a magad érdekében, valósítsd meg amit tudsz.

2012. dec. 5. 09:58
Sziasztok.köszönöm a hozzászólásokat.Végstádiumos tüdőáttétes az anyukám.Bármikor bármi történhet.Ha nagyon muszáj(vásárlás)akkor a gyerekek figyelnek rá.Lehetőség pedig helyben nincs szórakozásra.Szomszédban van 2 fiatal lány azt beszéltük elmegyünk együtt tornázni.Kikapcsolodásnak jó,de ez sem közös program.Nagyon szeretjük egymást a férjemmel,csak jó lenne valami kis plusz...
11. 116199a424 (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2012. dec. 5. 05:21
Uj hobbi, csatlakozas egy klubba a telepulesen, ahol elsz?
2012. dec. 4. 12:39
Én is unalmas vagyok:(
2012. dec. 4. 05:30

Jó reggelt!


Legalább kommentálhatnál ezt-azt....

2012. dec. 3. 17:03

Néhány közös program, ha van aki édesanyáddal marad addig.

Nem kell nagy dolog, csak valami, amit mindketten szerettek.

7. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2012. dec. 3. 15:15
Szia!Ugyanilyen okból vagyok én is itthon,és én is azt érzem,hogy kicsit uncsi vagyok,hiszen az életem is az..Persze,ehhez az idő is hozzájárul,mert beszorultunk a kertből és igazán nem tudok mit kezdeni magammal....
6. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2012. dec. 3. 13:38
Mindenkit meg lehet unni, és sok ember öregkorára unalmas lesz.
5. 9d7907a17a (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2012. dec. 3. 12:35

Ha van rá lehetőség egy-egy napra vagy csak pár órára kérj meg rokont/ismerőst vagy fordulj valamelyik szolgálathoz, hogy egyszer-egyszer segítsenek. Mindenkinek kell, hogy egy kicsit kimozduljon, mert ha nem tud megtisztulni a lelked Te is belebetegszel és nem csak a házasságod.


Beszélj a férjeddel is arról, hogy mi nyomaszt, próbáljatok együtt megoldást találni. Biztosan jól fog neki esni ha azt látja, hogy észre vetted a problémát és próbálsz is rá megoldást találni.


Egyébként édesanyádat egy-két órára sem lehet magára hagyni? Nekem a közös séták adják a legnagyobb boldogságot. Fogom a férjem kezét és még beszélgetni sem mindig akarok. Pláne most, hogy van hó.


Sok sikert!

2012. dec. 3. 12:32

Szerintem nem vagy unalmas csak most ilyen élethelyzeted van ahol nem elvárható a nagy vígadalom.

Biztos,hogy lesz még ilyen alkalom amikor eltudtok menni ide oda. De most ezt "utat" kell csinálnod. Természetes, hogy nem ér fülig a szád.

( a mai világban amúgy se tud senki sehová menni)

Azonban egy süti, egy ölelés egy kis séta a lakóhelyed közelében biztos sokat segítene. Kívánom, hogy mielőbb rendeződjön az életetek. De Magadat semmiképp ne okold! Könnyű úgy nevetni s felhőtlennek lenni, ha semmi nem fog vissza minket.

Sem anyagi sem különböző élethelyzetek!

3. Aquatica (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2012. dec. 3. 12:30

ki kell mozdulni egyszer egyszer otthonról.

kettesben.

JÓ hogy feltetted ezt a kérdést. én is ezen agyalok hogy valamit tenni kell hogy az ember élete ne legyen unalmas. Nem mindig csak a munka, meg rohanás. találjunk ki valamit jót :)

2012. dec. 3. 12:29

Barátnő???

Rejtő könyvek, Hoxa....;)


Tanfolyam?


Most egy csomó helyen indulnak nyelvi tanfolyamok röhejes pénzért...

2012. dec. 3. 12:27
Ma döbbentem rá,hogy milyen unalmas vagyok.Férjem meccsen készült fényképeit néztem és láttam milyen jól érzi magát.Velem ,vagyis együtt nem késztültek már nagyon régóta ilyen képek.Olyan ahol önfeledten nevetünk.Nagyon elkeseredtem.Mit tehetnék,hogy jobb legyen.4 fal között élek beteg anyukám ápolom.Sajnos emiatt nemigen tudunk elmenni szórakozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook