Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek kézi porszívóval (morzsa szívóval) tapasztalata? fórum

Van valakinek kézi porszívóval (morzsa szívóval) tapasztalata? (beszélgetős fórum)


18. grizus
2013. szept. 23. 18:32
Tök hülye találmány. Ott a nagy.
2013. szept. 23. 16:26
Electroluxot semmiképp ne vegyetek!!!
16. sookye
2012. dec. 9. 17:00

Mi tavaly ilyet kaptunk karácsonyra sógoromtól. Szerencsére a garancia miatt ideadta a számlát is, így ki tudtuk cserélni valami hasznos dologra :D

Én nem vagyok tisztaságmániás, ezért nincs szükségem ilyesmire, míg a sógornőm állandóan takarít, és ő szereti. Szóval egyénfüggő.

Én inkább egy akkumulátoros seprűn gondolkodom, mert nem szeretem a porszívó hangját, meg olyan nehéz is állandóan előszedni.

2012. dec. 5. 18:47
Köszönöm szépen a sok bíztató és kedves választ! Ezek alapján eldöntetett, ez lesz a karácsonyi ajándék a fa alatt, szóval köszönöm mégegyszer :-)
14. jutka.
2012. dec. 5. 16:06
Nekem évek óta van,aranyat ér és különösen a száraz és a nedves szívó hatású,üdv.Jutka.
13. Krisz42 (válaszként erre: 12. - A0b7a939fe)
2012. dec. 4. 19:39
Gondolom téged nem édekel kidobod-e a pénzed.Mert itthon nem minden minőség.
2012. dec. 4. 19:19
Komolyan van ilyen,h iyeneket kérdeztek? :D
11. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Prospera)
2012. dec. 3. 14:08
Nekünk van,a legkisebb gyerek-most 4.5éves-miatt vettük.Én szeretem,jó lett volna,ha már a két nagyobbiknál is lett volna.Szőnyegről,ágyról is tökéletesen szív,nekem nagyon nagy segìtség,mikor pl.a kicsi kiborította a ropit a szobában,vagy bármi mást.Philipsünk van,kb.2éve,semmi baja.
2012. dec. 3. 11:50
Én a konyhai asztal terítőjét csak ezzel porszívozom le, napjában akár 10 szer is. Szerintem nagyon praktikus. Meg a konyhapultot is csak pikk-pakk letisztitom vele.
9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Prospera)
2012. dec. 3. 11:34
Nekünk is van! Szinte sosem használtuk! (De lehet, hogy ez csak nálunk van így!)
8. Clau26 (válaszként erre: 7. - Clau26)
2012. dec. 3. 11:12
ja és nem asz olcsóbbik fajta van nekünk..jelenlegi ára 30körül van,nem tudom milyet akarsz venni,ezt csak azért írtam le..
2012. dec. 3. 11:11

Szia!


Nekünk van,kéziporszívó és hozzá morzsaporszívó.Szerintem jó,de csak a kőre vagy parkettára,mert elég gyengén szív,van hogy 2x kell átmennem valamin hogy felszívja,szóval én csak akkor használom ha valami kis dolgot kell összeszednem vele.

6. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Prospera)
2012. dec. 3. 09:00

nekem van eladó, olyan, ami josszabb nyélbe rakható.Tehát az ágy alól is ki lehet szívni a szösz, ha nem akarsz nagyobb porazívót elővenni, de ki lehet emelni a nyélből és akkor morzsaszívó.


Azért adom el, mert kaptam másmilyet, kettő meg nem kell

5. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Prospera)
2012. dec. 3. 08:59
Túl sokat kell vele hajolgatni.
2012. dec. 3. 08:54
Én imádom. Ha a gyerek morzsál csak előkapom és felporszívózom. Ahol kicsi gyerek van, akikből szinte folyamatosan hullik a morzsa és a szösz, ott szerintem kincset ér:)
2012. dec. 3. 08:53

Szia!


Nekünk évek óta van, nagyon szeretjük. Van hozzá egy hosszabb szívó is, ezzel a kisebb helyekre is be lehet férni. Az autó takarításánál is nagyon jó hasznát lehet venni. Bármi kisebb kosz van a földön azt is fel lehet vele szívni. Csak javasolni tudom, hogy érdemes megvenni. :D

2012. dec. 3. 08:48
Karácsonyra szeretnék venni, arra gondoltam, mindenki hasznát vehetné, még én is, amikor pl. az autót takarítom. Vagy kisebb helyeket kell elérni vele. De nem tudom, érdemes e, soha nem volt még ilyen porszívónk. Van valakinek esetleg ilyen kis háztartási gépe, tudna róla mondani pár szót, meg hogy milyen esetekben lehetne előkapni? Hogy tényleg érdemes legyen megvenni, és ne csak a teret foglaljuk vele :-)
2012. dec. 3. 08:46
Sziasztok! Van valakinek kézi porszívóval (morzsa szívóval) tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook