Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogamzásgátló elnapolása fórum

Fogamzásgátló elnapolása (beszélgetős fórum)


8. kisnyuszi24 (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2012. dec. 2. 18:16
Köszi, akkor majd addigra várom. Direkt odafigyeltünk, h addig amíg nem szedtem a bogyót, h ne legyek véletlenül se terhes (nem éltünk addig szexuális életet addig).
7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Kisnyuszi24)
2012. dec. 2. 18:13

Most már lesz, ami lesz! Ha szerencséd van, akkor nem görcsölsz!

Szerintem kb. 3 nap múlva jön meg, ha minden igaz!

6. kisnyuszi24 (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2012. dec. 2. 18:12
oké, de most már mindegy ennél.
5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Kisnyuszi24)
2012. dec. 2. 18:10
Ezt értem, de akkor a következő hónapban kellett volna csak elkezdeni. Ilyenkor szokott úgy megjönni másoknak, hogy görcsölnek össze-vissza, mert bekavar a gyógyszer. Máskor ilyen esetben a ciklus későbbi részénél már inkább ne is kezdd el szedni, hanem a következő hónapban szerintem.
4. kisnyuszi24 (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2012. dec. 2. 18:08
Eddig mindig szabályosan szedtem, de olyan szinten mindent kihánytam, különösen a gyógyszereket, h ezért nem szedtem be, mert sok értelme nem lett volna.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kisnyuszi24)
2012. dec. 2. 18:06
Régen a gyógyszerekre az volt írva, hogy a menzesz 5. napján kell elkezdeni, a maiaknál a 1. napot láttam írva. Szóval össze-vissza nem kellene elkezdeni! Jobb lett volna, ha a következő hónapban kezded, mert így nem tudom, milyen a hatásfoka, de hogy így jót nem tesz, az biztos!
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kisnyuszi24)
2012. dec. 2. 18:04

Nekem az utolsó gyógyszer utáni 3. napon szokott megjönni.

De azért a gyógyszert nem szabad ilyen össze-vissza szedni, meg van szabva, hogy mikor kell elkezdeni, mert nagyon rosszul járhatsz! Összekavarja a ciklusodat!

2012. dec. 2. 18:00

Segítségeteket szeretném kérni:

kb 1 hónappal ezelőtt hányásos hasmenéses beteg voltam több mint 1 hétig. Egyszerűen minden ki jött belőlem. Ez akkor kezdődött, amikor a menzeszem előtti pár napban nem szedtem már a tablettát (elfogyott a levél). Közben megjött a menzeszem, de utána még beteg voltam. Akkor kellett volna elmennem nőgyógyászhoz vizsgálatra, és gyógyszert feliratni,de nem mentem el, mert nem voltam jól (görcseim is voltak - a betegség miatt).Szerdai napon kellett volna elkezdenem a gyógyszer szedését, de én utána héten hétfőn kezdtem el. Mit várhatok, hogyan alakul most a menzeszem szerintetek? Ma veszem be az utolsó bogyót.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook