Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 16 hónapos fiam nem issza a tápszert.Főzhetek belőle neki tejbegrízt? fórum

16 hónapos fiam nem issza a tápszert.Főzhetek belőle neki tejbegrízt? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. teleki_2007 (válaszként erre: 8. - Ritamoto)
2008. febr. 8. 15:18
A nagyobbik fiam tápszeres volt.Neki sokszor csináltam belőle tejbegrízt.Megfőzöd a grízt vízben és utánna teszed hozzá a tápszert.Én úgy szoktam,hogy kis vízbe a tápszert és utánna kevertem össze az egészet, így a még forrő grízhez is hozzá lehet keverni.Péterem nagyon szerette, tetejére kakaót, fahéjat vagy kis lekvárt tettem.Finom, tápláló és jóval olcsóbb mint a boltban a tejpép.Midíg más feltétet tettem rá,hogy ne unja meg.Még a reszelt csoki is nagyon jó rá.Remélem neked is beválik a kicsinél....
2008. febr. 8. 14:41
De a tápszert csak utólag lehet beletenni a felforrt vízbe, nem szabad főzni, ugye?Én dm-es tápszert használtam.Most a dm tejpép a menő, de azért egy picit drága reggel -este.Most kezdtük még csak el a tejet.
2008. febr. 8. 14:34
Haználd úgy, mitha rendes tej lenne. Még pudingot is csinálhastsz belőle. Na, az enyém meg a tejbegrízt nem szereti.....
2008. febr. 8. 14:33
oké, köszi, megpróbáljuk!!!!
5. f9a0a36712 (válaszként erre: 4. - Ritamoto)
2008. febr. 8. 14:30
Megcsinálos a rendes tápszeradagot és összetruttyantod a banánnal, esetleg kevéske cukor. Nemsoká uzsonnaidő!:-))
4. ritamoto (válaszként erre: 3. - F9a0a36712)
2008. febr. 8. 14:28
nem próbáltam még a turmixot. te hogy csinálod?
2008. febr. 8. 14:26
Főzhetsz!:-)) Vízben főzd, és utólag keverd bele a tápszert.:-)) A banánturmixot nem csipázza?
2008. febr. 8. 14:25
Elég sok tápszert raktároztam el itthon, és kb 1 hónapja nem issza meg cumiból már. Pohárból sem.Mit kezdjek a megmaradt tápszerrel?
2008. febr. 8. 14:24
16 hónapos fiam nem issza a tápszert.Főzhetek belőle neki tejbegrízt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook