Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Stressz helyzetet hogyan lehet jól kezelni? fórum

Stressz helyzetet hogyan lehet jól kezelni? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 2. 22:37
2 éve jártam egy önvédelmi sportra, akkor tényleg nagyobb volt az önbizalmam...:)
17. timycat (válaszként erre: 15. - 342402de6d)
2012. dec. 2. 20:32

Ez azért az izületeket szépen gallyra vágja


Egyébként én is futással vezetem le, de én könnyen vagyok ezzel télen is; meg most tervezem hogy eljárok boxolni, kéne egy kis erőnlét is meg az aztán a tuti stressz-levezetés lehet

16. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Csillag03)
2012. dec. 2. 20:27
én is a hideg és a sötétség miatt mentem oda
15. 342402de6d (válaszként erre: 14. - Csillag03)
2012. dec. 2. 20:23
Miért??Én -20 fokban is kint vagyok órákon át....nem kell mindig a kényelem:)
2012. dec. 2. 19:09
Igen, tavasszal, meg nyáron... De télen annyira nem jó...
13. 342402de6d (válaszként erre: 12. - Csillag03)
2012. dec. 2. 19:01
Futni ingyen is lehet!
2012. dec. 2. 18:56
Lehet majd kipróbálom.:) Ha nem lenne oylan drága a fitnesz termezés, akkor járnék főleg így télen...
11. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Csillag03)
2012. dec. 2. 10:02
Én csak stressz utánira tudok megoldást. Ha nagyon felhúzom magam, megyek a konditerembe. A sport teljesen kitisztítja az agyad, utána olyan, mintha agymosáson vettél volna részt! Lehet, hogy stressz előtt is hatásos!
2012. dec. 1. 23:06

lehet, hogy önértékelési problémáim vannak. Sokszor az van bennem, hogy tuti, hogy mindnenki más szebb jobb okosabb stb...

Hiszek a vonzás törvényében.

Érettségin kihúztam az egyetlen olyan tételt amit nem tanultam meg. Úgy lefehéredtem akkor, hogy megijedt mindenki. Majd pót tételnek kihúztam azt amit a legjobban tudtam. Akkor meg mosolyogtam, és piros lett az arcom.:) Most fogok majd elkezdeni sulizni, azért jött elő bennem ez a kérdés. És ha a munkahelyemen ellenőriznek akkor is úgy tudok izgulni... Meg szinte bármikor...

2012. dec. 1. 23:02
Szerintem vizsgázás előtt olyanok társaságát keresd, akik nevetgélnek és lazák...a nevetés oldja a stresszt. Én az ujjaimmal szoktam babrálni, ha feszült vagyok vagy sóhajtozok :) Gondolj olyan tételekre, amiket szívesen kihúznál és képzeld el, hogy a vizsgán csak úgy sziporkázol vagy egyszerűen mázlid van! Ha hiszel a vonzás törvényében, akkor ez működni fog...de előnyös tud lenni az is, ha készülsz a vizsgára :) bár saját magamból kiindulva: a szorongó emberek általában mindenre felkészülnek csak kevés az önbizalmuk és pesszimisták.
2012. dec. 1. 22:59
Jó lenne ha lenne erre valami jó recept.:)
2012. dec. 1. 22:58
Vam olyan ami feltölt, de váratlan helyzetekben előjön... Igyekszem elhesegetni, hogy nem kell félnem stb... Mindig szorongó voltam sajna... De ezt mostanában azért jól lepleztem. Azaz ha nincs stressz helyzet, akkor életvidám vagyok stb...
2012. dec. 1. 22:49
Vizsgák előtt én is sokat remegtem. Kb. hetvenöt vizsgát tettem le az egyetemen, hááát pármillió agysejtem elhalt az alatt az öt év alatt. Az autóvizsga előtt remegtem még, mint a kocsonya, na az fölért vagy húsz egyetemi vizsgával nálam. Semmit sem tudok ellene tenni.Stresszes típus vagyok.
5. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Csillag03)
2012. dec. 1. 22:48
Akkor már hiába mondogatod,ezt amúgy sem stressznek nevezném,inkább szorongás,pánikféleségnek.Keress az életedben olyan tevékenységet ami feltölt,energiát és önbizalmat ad....biztos van olyan?!
2012. dec. 1. 22:43
És azt hogyan lehet? Ha már benne vagyok egy ilyen helyzetbe, próbálom magamban mondogatni, hogy nyugi stb, de nem megy...
2012. dec. 1. 22:36
ÖNBIZALOM NÖVELÉS!
2012. dec. 1. 22:26
Sőt én már majdnem ájultam is el csak simán a stressztől.
2012. dec. 1. 22:25

Sziasztok!


Ez a téma érdekelne engem, hogy ki, hogyan oldja meg. Én sokszor úgy tudok izgulni, hogy mindenem remeg. Vizsgákon is. Van erre valami jó módszer?

Gondolom ez sok embernek a problémája, azért gondoltam erre...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook