Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cipősdoboznyi szeretet fórum

Cipősdoboznyi szeretet (beszélgetős fórum)

15. Basset
2012. dec. 13. 11:31

Szia Zsuliett!


Nem tudom, időközben jutottál-e elölre az ügyben, de annyi új infom van az üggyel kapcsolatban, hogy itt Egerben a Dobó téren (vagy a házasságkötő teremben, ha -40 fok lesz) lesz az osztás. Iskolák-osztályok szerint, tanítóval jönnek majd a rászoruló gyerekek, mind kapnak egy-egy korukhoz és nemükhöz illő dobozt. Ennyit tudok. Nem tudom, a többi városban hogy megy, de talán érdemes lehet az iskolákat informálni, ki a rászoruló, ha esetleg nem tudnák.

Nem tudom, segítettem-e ezzel neked vagy valakinek...

14. Basset (válaszként erre: 12. - Zsuliett5)
2012. dec. 2. 17:43
Szerintem az, hogy nem vagy gyülekezeti tag, most nem számít. Menj el! :) Szívesen, remélem, szerencsével jársz.
13. 298b15dfdd (válaszként erre: 6. - Fe96902938)
2012. dec. 2. 13:45
Minden évben így csinálom,és sohasem tudták meg,hogy én voltam.
12. zsuliett5 (válaszként erre: 11. - Basset)
2012. dec. 2. 13:40
szia és köszi a választ aranyos vagy igen mi is nagy családosoknak számítunk 3 fiam csak sem a nagy családosok egyesületében sem pedig gyülekezetben nem vagyunk benne nem azért mert ellenzem így alakult :( eddig !
11. Basset
2012. dec. 2. 09:18

"Az elkészült és összegyűjtött cipősdoboz ajándékokat a Baptista Szeretetszolgálat országos önkéntesi hálózatán keresztül fogja eljuttatni a rászoruló gyermekekhez (árvaházak, nagycsaládos szervezetek, kórházak, fogyatékosokkal foglalkozó iskolák, egyesületek…), még az ünnepek előtt.


Ezen kívül minden vidéki gyűjtőhely szervez ajándékozást szerte az országban, megpróbálva örömet szerezni minél több gyermeknek, akik önhibájukon kívül nem tudnak a családjukkal igazi ünnepben, ajándékozásban részesülni: anyagi helyzetük miatt (mélyszegénységben vagy nagycsaládban élők), egészségi állapotuk miatt (kórházban lévők), családi kapcsolatok hiánya miatt (gyermekotthonok lakói)." - a honlap ezt írja.


Én gondolom, hogy valahogy informálni kellene a baptistákat arról, hogy te rászoruló lennél. Én talán bemennék a helyi gyülekezetbe és szólnék a helyedben. Hátha, esetleg más segítséget is kapnál. Vagy ők lehet, meg tudják mondani, hová kell menni.

2012. dec. 1. 19:17
köszi szépen én konkrétan arra lennék kíváncsi nem leadni akarok :( nekem sincs fölöslegem :( én is örülök ha tudok adni valamit a gyerekeimnek TEHÁT A KÉRDÉS AZ !!! HOGYAN JUTHATUNK HOZZÁ ILLETVE MÁSOK HOGYAN JUTHATNAK ILYEN AJÁNDÉKOKHOZ !
2012. dec. 1. 14:11

Felénk az ovódában, iskolában, közösségi házban és a templomban ki van helyezve erre a célra egy doboz, és ide lehet bedobi a csomagokat.

Biztosan felétek is van hasonló...

2012. dec. 1. 13:55

Mi a mult évben kezdtük ezt a "szokást"

Nálunk a S.par-nal volt kitéve egy kis pad és ott voltak önkéntesek nekik lehetett leadni.Előtte sokáig ment a helyi adón,h hová lehet vinni a csomagokat.Figyeld te is, hátha.

7. fe96902938 (válaszként erre: 1. - Zsuliett5)
2012. dec. 1. 13:33
+és egy kicsit segíted,azokat akiknek most nehezebb, mint neked.
6. fe96902938 (válaszként erre: 1. - Zsuliett5)
2012. dec. 1. 13:24
Úgy, hogy nem viszed sehová a dobozkáidat, hanem elég kinyitnod a szemed a környezetedben, és átnyújtani annak akinek gondolod. De át se kell nyújtani, max. letenni az ajtó elé. Hiszen nem az a lényeg ki és mit ad, hanem csak az, hogy másnak örömet tudsz adni.
5. 9d7907a17a (válaszként erre: 3. - Zsuliett5)
2012. dec. 1. 13:19
Ha beütöd a googleba, hogy cipősdoboz akció 2012, akkor ott megtalálod, hogy hol lehet leadni, mert gonodolom hiába mondom meg, hogy Kaposváron hol lehet leadni, ha nem kaposvári vagy. Ötleteket is találsz, hogy mit lehet egy dobozba tenni, stb.
2012. dec. 1. 13:17

A Baptista Szeretetszolgálat végzi a munka oroszlánrészét. Nem tudom, hol laksz, de szinte minden helyen ott vannak és gyűjtik.

[link]

Itt minden infot megtalálsz, egyébként pedig az 1. link a google-keresőben. :)

3. zsuliett5 (válaszként erre: 2. - 9d7907a17a)
2012. dec. 1. 13:12
hát ja :) de........ mint élő emberek többet tudunk nem ? mint egyik linkről a másikra bolyongani :(
2. 9d7907a17a (válaszként erre: 1. - Zsuliett5)
2012. dec. 1. 13:04
A google a barátod.
2012. dec. 1. 13:00
SZIASZTOK HOGY LEHET EZEKHEZ A CSOMAGOKHOZ SZEGÉNY GYEREKEKET CSALÁDOKAT HOZZÁ JUTTATNI ?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook