Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellét ütötte már meg valaki közületek? fórum

Mellét ütötte már meg valaki közületek? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. szept. 10. 17:31
Igen, kilincsben. Azt hittem leszakad. :(
2019. szept. 10. 17:21
Igen, de nem erősen.
41. globus
2019. szept. 9. 18:06
Anyu elesett biciklivel, rá a kormányra mellel. Véraláfutásos lett, évek múlva csomó lett benne. Szövettan szerint elporcosodott.
2019. szept. 9. 18:02
A húszas éveim elején egy géppuska válltámaszára rávetődtem. Utána valamikor csomót tapintottam benne. Nem tudom hogy az miatt, vagy az akkori fogamzásgátló miatt volt a csomó, ami jóindulatú volt, de kiszedték, mert nagyobbacska volt.
2019. szept. 9. 17:47
Barátnőm 12 éves volt amikor kézilabdázás közben az egyik lány visszafordulásból könyékkel találta el az egyik mellét. Az a melle megállt a növésben. 16 évesen végül abba kapott szilikon implantátumot, mert D kosarasra nőtt a másik melle.
2019. szept. 9. 17:09

Igen,en...tegnap ejjel felalomban nekimentem a kilincsnek...

Ma elegge erzem a helyet..

37. Shrek1
2012. dec. 2. 09:54

köszönöm az eddigi hozzászólásokat ,ha még van valaki akinek van hasonló esete várom szeretettel.

ugyan nekem csomóm is van ,fejlemények?

36. szila5
2012. dec. 1. 22:37

Persze, többször is, de eddig minden oké velük. Ez év januárban meg rájuk estem a betonon, megijedtem egy felénk rohanó nagy kutyától, felkaptam az én kis cavalieremet, de hasra estem vele, így nem tudtam magam elé tenni a kezeimet, kutyi kigurult a kezemből. A nagy nem bántott, csak megszimatolt minket ott lent a földön, szerencsére! Dzsekiben voltam, az valamennyire felfogta az ütést, de piszkosul fájt, kék foltom lett a balosomon, és vizes borogatás is kellett rá 2 napig. Azóta minden rendben, doki is látta már, csomó nincs. Megijedtem én is.

Jobbulást!!!

35. Shrek1
2012. dec. 1. 20:56

Aranyosak vagytok ,hogy írtok ,ez nekem most rettenetesen fontos:( természetesen nem pánikolok de ,az ördög sosem alszik ,szokták mondani .aztán amilyen pechkes vagyok mostanában ,nem szereném ha én lennék pont a kiválasztott.

remélem pár nap múlva nekem is elkezd múlni.baromira remélem.köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.

34. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Shrek1)
2012. dec. 1. 17:29
Igen,be is lilult elég nagy foltban.De nem lett semmi gond belőle.Látta nőgyógyász,de csak azért,mert pont mennem kellett hozzá és akkor már meg is mutattam neki.
2012. dec. 1. 15:33

Hajjaj de hányszor :S


Egy csomó a mellben még nem jelent semmit. Persze mikor én találtam akkor pánikoltam én is ezerrel, de számtalan ártalmatlan okból lehet csomó a mellben. Nekem ahogy jött úgy el is múlt. Persze én is szaladtam mammora, de megnyugtattak, hogy minden oké, ártalmatlan ciszta volt, mondjuk pont akkor nem ütöttem be sehova, szóval rejtély hogy mitől jött.

Ne gondolj rögtön a legrosszabbra!

32. Shrek1
2012. dec. 1. 15:21
azért várok még hozzá szólásokat .köszönöm elöre is.
31. Shrek1 (válaszként erre: 30. - Katácskák)
2012. dec. 1. 13:05
sok mindent tudom nem lehet ilyenkor mit mondani ,de vigyázz magadra.aztán most ne hagyd ki ezek után a vizsgálatokat.én elmentem ,de még várnom kell a mammográfiai vizsgálatra ,hhogy ne legyen egyszerű az élet .sajna nincs semmi rögtön ez van ezt kell szeretni:(
30. katácskák (válaszként erre: 27. - Shrek1)
2012. dec. 1. 13:00
Köszönöm, de hibás vagyok mert NEM mentem el Orvoshoz 1x sem...mire elmentem mikor elkezdett fájni,már késő volt lett.De Szerencsés vagyok,mert CsodaJóGyógyító Helyre kerültem.
29. Shrek1 (válaszként erre: 28. - Hudvig)
2012. dec. 1. 12:58
de nekem ott vana csomó:( ez a baj:( ez az amitől azért tartok:(((((((
28. Hudvig
2012. dec. 1. 12:55
Anyósomat 3 éve ütötték el. Ráborult a robogó kormányára hónaljvonaltól köldökig tiszta lila volt. Hirtelen levegőt sem kapott. Elég durván megütötte magát, de a mai napig nincs semmi baja, mammográfia negatív. Pedig elég nagy melle van. Az orvos mondta is neki, hogy a csomó nem egyből alakul ki, fél év után volt a mammográfia, addigra lehetett volna látni, ha gond van.
27. Shrek1 (válaszként erre: 26. - Katácskák)
2012. dec. 1. 12:53
:((((((((sajnálom.
2012. dec. 1. 12:50
Igen nem is 1x...és lehet ebből lett a mellrákom - nem tudni?
25. Shrek1
2012. dec. 1. 12:50
vidéki vagyok :( de közel Pesthez ,elvileg megtudom oldani .az előbb nehezen tudtam írni itt volt a lányom a közelben ,neki nem mondtam még:( nem akarom vele még terhelni ,szóval most ahogy meg fogdostam a wc ben ,meg reggel is mindha kicsit másabb lenne vagyis ,hogy nem tudtzam úgy megfogni mint előzöekben,valahogy mintha másképpen lett volna tapintható ,,de lehet képzelem ,de viszont az elején mintha lenne egy 5 forintosnyi lapos felület.nem mondom hogy húlt de ma én valami ilyesmit tapasztaltam ,de tudom kevés rá az esély.pár nap múlva úgyis kiderűl ,hogy mi ujság vele,nőni semmi féle képpen nem nőtt.ez biztos.
24. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Shrek1)
2012. dec. 1. 12:48
Semmi... A mell érzékeny.
23. Eszterkee (válaszként erre: 22. - Shrek1)
2012. dec. 1. 12:41

nem is úgy értettem, hogy "arrébb görgesd" :) de azért van egy kis mozgása, nem?

egyébként merre laksz? Bp-n a Kék Golyó utcában időpont nélkül is fogadnak, csak várni kell sokat.

22. Shrek1
2012. dec. 1. 12:34
körbe bírom tapogatni ,már amennyire körbelehet ,de ez az elmozdítás ez nem megy már mint lehet ,hogy megy ,de a szövetek miatt nem:))))))
21. Eszterkee (válaszként erre: 20. - Shrek1)
2012. dec. 1. 12:17

nehéz, de próbálj meg csak pozitív dolgokra gondolni, hogy minden rendben van!

egyébként milyen a csomó? körbe tudod tapogatni és "elmozdítani"? vagy mereven van egy helyben?

20. Shrek1 (válaszként erre: 19. - Eszterkee)
2012. dec. 1. 12:15
:( hát elég nehéz két hetem lesz:((((((((
19. Eszterkee (válaszként erre: 18. - Shrek1)
2012. dec. 1. 12:13
nem mondták, hogy el fog múlni, meg én sem gondoltam ilyenre, elég kemény a csomó.
18. Shrek1 (válaszként erre: 17. - Eszterkee)
2012. dec. 1. 12:03

de azt nem mondták,hogy teljesen elmúlik?vagy ilyet ne is reméljek?

aranyosak vagytok ,hogy nyugtatgattok,és én is ebben bízom,hogy nem lehet baj,csak messze van a vizsgálat ,hogy tényleg meg bizonyosodjam róla én is

17. Eszterkee (válaszként erre: 6. - Shrek1)
2012. dec. 1. 12:00

ez 13 éve volt, de nem tudom, hogy összefügg-e a kettő dolog. a csomót pár éve fedeztem fel, de rögtön ez a kosárlabdás eset ugrott be.

a csomó ott van, mindig kitapogatom, de nem változik. már voltam kontrollon is és nem nőtt, ugyanakkora, mint pár éve. minden rendben van vele.

ne aggódj! nekem több orvos is mondta, hogy a rossz indulatú daganatok sokkal nehezebben fedzhetőek fel és először nem produkálnak tüneteket. szóval szerintem minden rendben van Veled is! hisz írtad, hogy nem rég történt az eset, ilyen rövid idő alatt, nem lehet semmi komoly bajod!

2012. dec. 1. 12:00
... általában már mindenkivel előfordult..., sőt a pasikkal is, hogy amott szenvednek súlyos ütéseket (pl. a bicikliváz erőteljes ütéseket tud mérni), de az ilyen ütések előbb vagy utóbb elgyógyulnak, ne aggódj!
15. Shrek1 (válaszként erre: 14. - Idhikai)
2012. dec. 1. 11:55

mindenképpen csak erre gondolok,hogy nem történhet semmi rossz ,de érdekelnek a tapasztalok,hogy mire számíthatok.mert attól,hogy nyugtatgatom magam ,még a rossz az ott van a pakliban sajna:((((

tuti megütöttem az nagyon fix be is kékült:(((( ebben 100% san biztos vagyok ,hogy a csomó nem magától keletkezett hanem ,én okoztam magamnak.:(((((

14. Idhikai (válaszként erre: 13. - Shrek1)
2012. dec. 1. 11:51
Foglald le magad és ne pisztergáld. Ha emlékszel, hogy megütötted, az jó... mert valószínűleg ez okozza a duzzanatot. Erre gondolj... és semmi másra! Menj el az usziba és ússz egy jót, aztán szauna... kicsit ereszd ki a negatív mindenfélét magadból! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook