Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » DXN Spirulina kapszula - tapasztalatok? fórum

DXN Spirulina kapszula - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


8. Dóczi István (válaszként erre: 5. - Lilimia)
2015. jan. 15. 15:36

Kedves Lilimia!


A DXN spirulináról nagyon jó terméktapasztalatok vannak. A felsorolt betegségekre megoldás lehet, de ez sok mindentől függ. Mivel nem vagyunk egyformák, előfordulhat, hogy valakinél hamarabb, valakinél később jelentkeznek pozitív változások. Sőt az is, hogy valakire nincs is hatással. Függhet a korábbi életmódtól, az egyén szervezetétől is. Mindenképp érdemes szakemberhez fordulni, mert lehet a spirulina mellé ajánl mást is, illetve az adagolásban is segíthet.

7. nap0cs (válaszként erre: 5. - Lilimia)
2014. aug. 1. 12:53
Kipróbáltad végül? Kíváncsi lennék, hogy bevált-e..
6. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 5. - Lilimia)
2012. dec. 2. 09:48
Ennyiféle problémával nyilván mindenki másképp reagálna rá. Én lehet, hogy óvatosan, de kipróbálnám a helyetekben, aztán, ha negatív mellékhatások jönnek ki, abbahagynám. De előtte olvass az összetevőkről, azok hatásairól mert nem lehet minden gyógyszer mellé adni! nehogy gyengítse, vagy erősítse azok hatását. Őszintén remélem, nálatok pozitív hatása lesz, és segít majd rajtatok.:)
2012. dec. 1. 14:49

Pont ezért szeretnék őszinte, személyes tapasztalatokat, mert a honlapokon csupa jót olvasni minden ilyenről, nekem viszont a valóságra van szükségem, nem a gyártók általi tündérmesékre.


Egyik ismerősömnek annyira bevált, hogy az inzulinadagját lefelezhette. A másiknak magas volt a vérnyomása, állandóan szédült, és ízületi fájdalmai voltak. Elhagyhatta a vérnyomáscsökkentőt, megszűnt a szédülés, és a fájdalom.


Nálunk sajnos az egész családnak szüksége lenne rá:

Édesanyám rákos, magas a vérnyomása, a kemotól nagyon alacsony a fehérvérsejt száma, hiába iszik mindenféle leveket.

Nagymamámnak neuropathiás fájdalmai vannak a lábában, és súlyos csontritkulás miatt fáj a háta.

Nagypapámnak alacsony a vérnyomása, gyengék az izmai, fájnak a lábai, szédül.

Nővéremnek magas a vérnyomása.

Nekem súlyos kevert immunhiányom van, Sharp-szindrómám (autoimmun), IST (szívprobléma), állandó ízületi fájdalom, izomgyengeség, paraneoplasiás polineuropathya, epilepszia, állandó szédülés, émelygés, gyengeség, fejfájás.


Tisztában vagyok vele, hogy bizonyos betegségekkel szemben még a gyógyszerek is annyik, mint halottnak a csók, de már egy kis közérzetjavulásnak is örülnénk!

2012. dec. 1. 08:18
Nekem az egyik ismerősöm szedte, nagyon rosszul lett tőle. A legdurvább, amire emlékszem, hogy jól felment pulzusszáma, és olyan szívdobogása lett néha, hogy mindent abba kellett hagynia. Pedig egészségügyes, tehát előtte lecsekkolta! De a neten csak pozitiv dolgokat találni róla, természetgyógyászok is sokszor ajánlják, az ezzel foglalkozó honlapok nyilván kimoderálják a negatív tapasztalatokat. Szóval, nem akarlak elkeseríteni, de nem mindenkinek jön be.
2012. nov. 30. 23:08
Bajod tuti nem lesz tőle
2. Indiánlány83 (válaszként erre: 1. - Lilimia)
2012. nov. 30. 23:00
Mi szedtük, méregtelenítés miatt. Hátrányunkra nem vált. :)
2012. nov. 30. 22:55

Nem rég ajánlották a DXN Spirulina kapszulát, de két ember tapasztalatira annyira még nem adnék.

Arra lennék kíváncsi, hogy aki szedte mit tapasztalt, milyen jellegű, mértékű állapotjavulást ért el, és ha publikus, akkor milyen betegség miatt kezdte el szedni? Esetleg nemkívánatos hatások jelentkeztek?

Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook