Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakarám fórum

Babakarám (beszélgetős fórum)


2012. dec. 28. 00:49
Köszi a válaszokat. Beszereztünk egyet, 8 elemeset. Manóka odáig van, hogy jöhet-mehet a játékai közt, van tere, és én is tudok ilyenkor tenni-venni. No meg én is simán befekhetek hozzá és játszunk nagyokat :) Nagyon jó találmány.
6. LadyAnn (válaszként erre: 3. - Moncsicsi83)
2012. dec. 1. 10:16

Kb 6 hós koruktól használtuk, de előtte meg ott volt a járóka, úgyhogy nem volt nekik újdonság.

Két gyerek azért gyorsan kinőtte a járókát, hiába volt az is 100x100-as.

A miénk is nagy volt, 8 elemes.

2012. dec. 1. 09:55

Én úgy oldottam meg, hogy az egyik szobát totálisan bababiztossá csináltam :D Így nem kellett karámot venni, de egyébként az ötlet maga nem hülyeség. Jobb úgy ténykedni, hogy tudod a gyerkőc biztonságban van. Szerintem mindenképp szerezz be egyet, ha úgy érzed szükséges :)

A járókát meg gyorsan kinövik sajnos :/

2012. dec. 1. 07:06

Stabilnak látszik, nagyobb mint egy általános járóka, néztem képeket. És jobbnak is mint a komp.

Arra kellene még figyelni, a kisgyerek feje nehogy a rács közé férjen.! A kiságynál egyszer nagy vihar volt, ezért. Bedogta a fejét a rácsok közé..

3. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - LadyAnn)
2012. dec. 1. 00:29
Milyen idős koruktól használtátok? nekünk járókánk nincs, kisfiam 7 hónapos. Nagyon gyorsan közlekedik mászva és mindenbe belekapaszkodik és feláll. A nagyobb karámot néztük. Nektek hány elemből álló van? A picik megmaradtak benne?
2012. nov. 30. 22:37

Nekünk volt/van karámunk.

Mikor az ikrek kinőtték a járókát, de kicsit voltak még ahhoz, hogy szabadon eresszük őket a lakásban, akkor használtuk.

Sose borult rájuk, nagyon stabil ha jól rakod össze. A rácsokba kapaszkodva tanultak meg felállni.

2012. nov. 30. 22:29

Sziasztok! Már több helyen olvastam, hallottam a babakarámról. Hasonló mint a járóka, de mégis nagyobb teret biztosít a baba számára, bármilyen alakzatban fel lehet állítani és bárhová. Sajnos a környezetemben nincs senki, akinek lenne, így gondoltam itt tájékozódom róla. Van aki már vett és van tapasztalata vele? Érdemes megvenni? Aki nem vett, de nézegette, miért nem vett?

Vajon nem borul fel vele a pici, ha bele kapaszkodva feláll?

Mik a személyes tapasztalatok?


Köszi szépen.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook