Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 42 kilót fogytam....! fórum

42 kilót fogytam....! (beszélgetős fórum)

14. acuko
2012. dec. 5. 22:15

Én tiszta szívemből gratulálok, és igen, sokaknak példakép is lehet. Igen. Meg lehet tenni! Egy nagy elhatározás, akaraterő és végtelen kitartás. Ennyi kell. Ha ezek megvannak, nincs ami megállitson.

Még egyszer gartulálok neked, és kalapot le! :) :)

Nagy teljesítmény. :)

13. Csipkerózsika (válaszként erre: 10. - Cukornádkisasszony)
2012. dec. 5. 22:09

Gratulálok a fogyáshoz.

De azért abba én is belekötök, hogy ettől lettél jobb ember. Attól lettél jobb ember, hogy azt, amit a tükör most mutat, azt el tudod fogadni, amit korábban mutatott, azt meg nem tudtad.

De vigyázz, mert mindig találhat az ember magában olyasmit, ami ok arra, hogy ne szeresse magát, ugyanígy arra is találhat okot, hogy szeresse magát. Tartsd meg a mostani szemléletedet és szeresd magad kitartóan bármilyen is vagy! :)

12. 5146e98818 (válaszként erre: 10. - Cukornádkisasszony)
2012. dec. 2. 22:20
Köszönöm! Volt egy ilyen érzésem...
11. cukornádkisasszony (válaszként erre: 7. - Kisj)
2012. dec. 2. 22:11

Köszi :) A kérdés jogos!

Mivel élesbe nem írhatok és nem tehetek ki semmi szavazásra ösztönző dolgot....

Ami elég meglepő,mivel évekig rengeteg ilyen be futottam bele.."szavazz a linkre,hogy sok szavazata legyen a babámnak" szavazz a gyerek sulijára.....stb. Most meg már törlésre kerül a szavazásra buzdító fórum, tudásbázis.... így ilyen kis eltereléshez folyamodtam :S Profitálni nem fogok belőle!

2012. dec. 1. 19:30

Nagyon szépen köszönöm a nézést, szavazást,gratulációt:)!

Forever Young:) a csodaszer, az,hogy ettem mindent amit szerettem, de csak módjával(csoki,kenyér ami tiltólistás volt). És nem vacsoráztam,tehát 6 óra után nem ettem,csak vizet ittam(néha frissen facsart narancslevet)Reggelire bőségesen ettem, majd tízóraira nasit, ebédre főtt ételt majd utána már csak lightos ételt(joghurt, natúr hús,zöldség, gyümi éppen mi...)Mikor stagnáltam,akkor meg 4 órát lőttem be, kicsit több ételt ettem(több nasi).


garfield, köszönöm neked is!Való igaz hogy nárcisztikus vagyok egy bizonyos értelembe. Már csak azért is,mert mikor még 107-110 kiló voltam vagy 80-90…….hosszú-hosszú éveken keresztül, utáltam magam, ócsároltam magam,semmi de semmi önbecsülésem sem volt, egy igazi megkeseredett ember voltam belül,mert semmire sem tartottam magam. Dolgoztam, ettem és ennyiből állt az életem,gyengének tartottam magam ahhoz, hogy változtassak az életemen.

És IGEN a régi önmagamhoz képest már jobban elfogadom magam,sőt jobban is szeretem magam…..és a környezetem is jobban szeretnek ezáltal.

Nem érzem,úgy hogy a fogyás életem nagy tette lenne. De biztos,hogy jobb ember lettem tőle. A fogyásom azért írtam nyilvános naplóba, hogy lássák azok az emberek is akik már ezerszer feladták,hogy valaha is le fognak fogyni!!! Nekem ez már a misszómmá vált!!! Engem nem kell csodálni, példaképnek tekinteni……csak másoknak adok hitet azzal,hogy igen mindenki képes rá csak akarni kell és ez nem csak a fogyásra érvényes!

Szóval ,igen ez komoly! :)

9. 9f98008a3b (válaszként erre: 7. - Kisj)
2012. dec. 1. 19:22
:)))
8. kristo_f (válaszként erre: 4. - 39dbe380da)
2012. dec. 1. 18:02

Akkor ide egy linket , de üstölést!


42kg-ot leadni, nem kis művészet, de annál nagyobb udvariatlanság ezt ekézni

Miért ne büszkélkedhetne vele?

7. kisj
2012. dec. 1. 17:23
Tényleg le a kalappal de minek ez a fórum?
2012. dec. 1. 10:22
GRT! Élvezd :D
5. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2012. dec. 1. 09:58

Gratulálok!

Neked milyen csodaszer segített?

4. 39dbe380da (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2012. dec. 1. 07:51

Tele van ez az oldal ilyenekkel, csak te még nárcisztikus is vagy. Gratulálok életed nagy tettéhez: a fogyáshoz!

Most ez komoly?

3. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2012. dec. 1. 07:44
Le a kalappal:)szép új életet kívánok az új testedben:)
2012. nov. 30. 23:27
Már néztem! És szavaztam is! :D
2012. nov. 30. 22:09

Már több éve írtam itt a naplóm, ugyan nem a kezdetektől....107kilóról,65-re fogytam! A naplómat egyre többen jelölték be kedvencként....sok levélre válaszoltam,ahol és akinek tudtam segítettem.

Most már 2 éve tartom a súlyom,a fogyással némi önbizalmam is lett és most szeretném kiélvezni!!!

Tök jó,hogy már a túlsúly nem akadályoz semmiben :) A naplómba van egy videó,ha van kedvetek nézzétek meg :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook