Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megromlott a kapcsolatom az anyámmal, de nem miattam fórum

Megromlott a kapcsolatom az anyámmal, de nem miattam (beszélgetős fórum)


1 2
8. Bugs02 (válaszként erre: 7. - Kis Cidri)
2012. nov. 30. 16:51

Én elég mesze élek tőle, de minden hónapban megyek haza..ő sajnos egyáltalán nem jár hozzánk.

Jelzem országon belül lakom, mivel ő nyugdijas van neki kedvezmény...de nem jön...és ez nagyon fáj..zavar, hogy ilyen lett az anyám.

Persze előzménye van a dolgoknak, de azt inkább nem szeretném ide leírni.

7. Kis Cidri (válaszként erre: 4. - Bugs02)
2012. nov. 30. 16:49

Ezt ne vedd a szívedre, mert akkor is ő hozott a világra.

Mi nem lakunk messze anyuval egymástól, de ő évente 3-4X jön el hozzánk. Mi havonta 2-3x, nem baj.

2012. nov. 30. 16:48

Persze nagyon fáj, mert hiányzik az anyai szeretet, még így 34 évesen is.

van még eg bátyám, az a mindene, az a kedves gyermeke...attól vár mindent...

5. Bugs02 (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2012. nov. 30. 16:46

Nálunk igazából van egy alap sérelem, amit soha nem tudok neki úgy igazából lenyelni.

de ettől függetlenül, mindig én közeledek hozzá...de ő rideg mint a kő, pár hónapja új párja vam, na azóta meg egyenesen bunkó a saját anyám...

2012. nov. 30. 16:45

Az a baj, hogy mindig csak én, én...már ezt unom, hogy olyan egyoldalú a kapcsolatom az anyámmal, tejhetek bármit...reménytelen.

Jóban vagyunk mi nem arról van szó, csak amolyan semmilyen a kapcsolatunk.

Én kicsit távol lakom tőle...de én havi szinten meglátogatom, mindig viszek neki valamit, hogy érezze mennyire szeretem, de az utóbbi időben, nagyon semmilyen ez a kapcsolat.

2012. nov. 30. 16:43
hát én nem egyszer összevesztem már az anyámmal :-D
2012. nov. 30. 16:42
Gyorsan fogj hozzá a javításhoz!!!!
2012. nov. 30. 16:40
Már évekkel ezelőtt megromlott a viszonyom az anyámmal, de valahogy most ért el a tetőfokára. Szívesen beszélgetnék erről a témáról olyan emberekkel, akik voltak már hasonló szituációban.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook