Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmondjam a férjemnek hogy beleszerettem valakibe? fórum

Elmondjam a férjemnek hogy beleszerettem valakibe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
142. Petitange (válaszként erre: 141. - C716dc4eab)
2013. jan. 13. 12:51
Elkezdtem naplót írni igy kiírhatom az érzéseimet. Hoztam egy döntést : mai naptól kezdve a lehető legpozitívabban állok hozzá a férjemhez és mindent beladok! Február utolsó napja lesz a határidő, amikoris mérlegre teszek mindent és meghozom a döntésem, amelyen most hiába is agyalok, nem lehet meghozni! Időre van szükségem, hogy az elmúlt hét szörnyűségei (megcsalásom kiderülése, szeretőm elveszítése stb.) után tisztába jöjjek azzal hogy van-e értelme a folytatásnak! Abbahagyom most azonnal az ezen való töprengést és mindent megteszek hogy jobb legyen, de az adott dátumon mérlegelni fogok. Szerintem ez korrekt, 2 hónapot megér rááldoznom a házasságunkra.
2013. jan. 13. 12:43
Hát ha gyerek is vagy akkor nem csak felség de anya is vagy.Meg kell fontolni mi lesz.Ne azt képzeld el kivel teáznál, kivel szeretnél megöregedni, jó nevelője lesz e a gyreknek akivel együtt élsz. A pokoli otthon rosszabb mint a nyugodt, a boldog anya jobb mint a vegetáló.
2013. jan. 13. 11:45
Elképzéltem hogy pl. ha különköltöznénk, kit hívnék meg magamhoz estére egy teás beszélgetésre. Nem a férjem. :-( Arra is gondoltam, lehet ezt kellene javasolnom, kipróbálni ezt és ha hiányzik akkor összejövünk újra, ha boldogabban érzem magam nélküle akkor felesleges? Ez jó módszer lenne? (már ha ő ebbe belemenne egyáltalán)
2013. jan. 13. 11:42
Arra gondoltam kivárok még pár hónapt hogy milyen irányban változik a férjem a gyógyszeres kezelés miatt. (nyugisabb lesz) Pár pillanat úgy érzem sokkal inkább a harmadikkal lenne kedvem moziba menni, progikat csinálni, szexelni - de erőltetem a férjemmel, mert úgy gondolom kötelességem megtenni mindent a házasságunkért. Mondjuk attól félek, ha sikerül is a harmadikat kitörölni a fejemből a férjemmel megmaradok egy langyos állóvízben...Van ennek értelme?
2013. jan. 13. 11:38
Azt megfogadtam, hogy nem fogok mégegyszer igy félremenni, csak tiszta lappal! Ezért a férjemmel vagy halálunkig együtt maradunk vagy lezárom, de addig nem lesz harmadik!
137. Petitange (válaszként erre: 136. - C716dc4eab)
2013. jan. 13. 11:37

Több dolog tart a férjem mellett.

1. Van gyerek (de nem ez a legfőbb ok)

2. Derék ember (és lelkiismeretfurdalásom van hogy otthagynék egy derék embert)

4. Nem akarok szenvedést okozni a férjemnek (bár már igy is azt tettem)

5. Magam sem értem miért vágyom a szerelemre, rossznak érzem magam miért nem elégszem meg és miért nem küzdök foggal körömmel az együttmaradásért


Hozzátenném, eddig nemcsak a szerelem hiánya volt a gond, hanem a férjem agyonhajszolta magát és nem volt időnk közös progikra + ami elgondolkoztat hogy mégha lett volna is idő nem voltunk egy hullámhosszon


Most lehet már csak kifogásokat keresek, de az idegességére kapott gyógyszert a psichológustól és azóta nyugisabb - és most örülhetnénk hogy megoldódott a problémánk, nem stresszel, nem idegesít. Ehelyett én meg úgy érzem hogy túl későn jött a megoldás, mert fülig beleszerettem valakibe. Én az a típus vagyok akinek a szex szerelem nélkül is megy, azzal végülis nincs gond, de sokkal felemelőbb szerelemből összebújni a párunkkal és erre megvan bennem a vágy. Talán ez itt a nagy büdös gond! Most erről vagy lemondok...vagy válok. Csak szégyenlem magam hogy egy ilyen kis vacak ok miatt....

136. c716dc4eab (válaszként erre: 135. - Petitange)
2013. jan. 13. 09:57
NEM IS EZZEL VAN A BAJ, HANEM AHOGY KERESED A BOLDOGSÁGOT, MINDENKI SÉRÜL TE IS.Jobb tiszta terepet teremteni. Mi tart a férjed mellett zsaroláson kívül?Pénz nem hisz van melód, gyerekről egy szó sem esett, valószínűleg nincs.Írd le, hátha segít dönteni.
135. Petitange (válaszként erre: 133. - C716dc4eab)
2013. jan. 12. 19:17
Pont ez motoszkál bennem, hogy nem érhetem be ennyivel, mert a boldogságról szól az élet! Bár jól megkapom ilyenkor egyesektől hogy "hedonista" vagyok. Bár szerintem boldognak, szerelmesnek lenni egy kapcsolatban alap.
134. konacafe (válaszként erre: 124. - Petitange)
2013. jan. 12. 14:47

köszi!


Egyebkent a te eleted es ha nem vagy boldog, en megertem, hogy azt keresed. Mert errol szol az elet.

133. c716dc4eab (válaszként erre: 132. - Petitange)
2013. jan. 12. 14:08

Na egyre több minden szól a férjed ellen. Őszintén, kitett az éjszaka közepén, te nem szereted őt, sem jellemben sem emberileg nem tiszteled és szereted annyira hogy a sajnálaton kívül kötne hozzá más.

A szeretőd na ő meg , mintha kiakarna hátrálni most hogy kezded a házasságod felrúgni.


Tényleg úgy érzed ennyi elég? Egy rossz házasság, egy fel nem vállalt szerelmi kapcsolat?Nem érdemelné meg minden érintett hogy tiszta víz legyen a pohárba?Ne érd be ennyivel....

2013. jan. 12. 12:15
Ha csak a nyelvtudásra gondolunk...a szeretőm tanított meg németül, nem a férjem akinek anyanyelve...csak éppen nem hajlandó azon beszélni velem. Most a szeretőmnek köszönhetem azt is hogy a nyelvtudásom által van munkám. A férjemmel nem jutottam semmiben egyről kettőre.
131. Petitange (válaszként erre: 130. - C716dc4eab)
2013. jan. 12. 12:14
Szép mondás de az én kapcsolatomban nincs ilyesmiről szó.
2013. jan. 12. 12:04

"Vigasztalást azoktól kapunk, akik egyetértenek velünk, fejlődésünket azok szolgálják, akik nem."

Marlo Morgan

129. c716dc4eab (válaszként erre: 127. - Petitange)
2013. jan. 12. 12:02
Erről beszéltem, sajnáltatod magad, ha nem csak szellemi sebészetet csinálsz akkor nyilvánvaló mit kéne tenned. Nem szereted a férjed, a szeretőd meg téged nem vállal fel. Amúgy ha azt várod mindenki csak helyesel és dicséri amit csináltál javaslom , nyiss zárt klubbot.Szűrheted ki megy be, ha nem tetszik amit ír lehet dobni a tagok közül. Cafe, neked is ezt tudom írni, tudod ha valaki más véleményen van mint te még nem ellenség... majd kis idő elteltével rájössz és talán tudod kezelni ha valaki nem fúj veled egy követ.
128. c716dc4eab (válaszként erre: 122. - Konacafe)
2013. jan. 12. 11:58

Kondakafe :) a véleményed nem fontosabb a másénál. Haragoztasd de nem érdekel jobban attól.

43 éves vagyok 172cm 68kg:) két felnőtt gyerek után. jók a méreteim.... és neked????

2013. jan. 12. 10:03
Eddig azon gondolkoztam vajon érdemes-e szerelem nélkül házasságban maradni. Most már a férjem is tudja az igazat és nem egyedül kell erről döntenem. :-(
2013. jan. 12. 10:01

ELMONDTAM.

Lehet már 6 évvel ezelőtt kellett volna de nem tettem. Lehet ez nagy hiba volt.


Mit is várhatnék? Nagy csalódást változttam ki és tisztelem a férjem érzéseit és elfogadom a döntését bárhogy is dönt.


Nem vagyok belé szerelmes. Pont. Ha az lennék, nem mentem volna félre és nem lett volna olyan csodálatos a harmadikkal. De hülyeség eltitkolni, ez van, ez a valóság! Most már minden igazság kiderült, remélem előrébb jutunk így vagy úgy. A célom hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba és a legjobb döntést hozzunk meg közösen.

125. 5847448901 (válaszként erre: 122. - Konacafe)
2013. jan. 12. 09:42
alhambra87 ?:)
124. Petitange (válaszként erre: 122. - Konacafe)
2013. jan. 11. 21:15
Ez nagyon tetszett. Ha lenne like gomb a fórumon, nagyot nyomnék rajta! :D
123. Petitange (válaszként erre: 122. - Konacafe)
2013. jan. 11. 21:14
:-D Ez tetszett.
2013. jan. 11. 21:11

alhambra neked mar itt sem jo?

Inditsd el a tokeletes forumot, magadnak es elj a tokeletes alomvilagodban. Mert senki elete nem tokeletes. A tied sem. Pl. tudni kene, hogyan zard be a szad. Es akkor meg a mereteid is szebbek lesznek.

121. Petitange (válaszként erre: 120. - 5847448901)
2013. jan. 11. 19:50

Ma elég sokminden történt megint. Alig várom hogy hazaérjen a munkából. Kb. 11 felé érkezik.


Vannak dolgok amiket félek elmondani neki, lévén hogy nem akarom megbántani mégjobban mint ahogy megbántottam. Lehet vele együtt kellene keresnem/keresnünk a megoldást.


A legfőbb dolog amit nem tud hogy mennyire beleszerettem a harmadikba. Pedzegettem neki hogy másért dobog a szívem de szerintem nem fogta fel hogy ezen a szinten.

120. 5847448901 (válaszként erre: 119. - Petitange)
2013. jan. 11. 19:45
Miért nem beszéled meg a férjeddel?
119. Petitange (válaszként erre: 118. - 5847448901)
2013. jan. 11. 19:43
Vagy naplót...csak azt a férjem könnyebben megtalálja mint itt a fórumon amiket írok. Különben meg ha szomi vagyok szeretem kiírni magamból a dolgokat és sokat segítenek a hozzászólások.
118. 5847448901 (válaszként erre: 117. - Petitange)
2013. jan. 11. 19:42
Írjál inkább regényt!:P
117. Petitange (válaszként erre: 116. - 5847448901)
2013. jan. 11. 19:40
Pont az a lényege a fórumnak, hogy itt kiteregetheti mindeki a szennyest inkognitóban. Vagy szerinted?
2013. jan. 11. 19:37
Miért nem írod ki a teljes neved,címed ha már ilyen bátran teregeted a szennyest?Vagy csak itt élvezkedsz hogy miket reagálnak rá?:P
2013. jan. 11. 19:32
Most írtam le a fejleményeket a másik topicban "Zsarolással megtartani". Nem vagyok fake.
2013. jan. 11. 18:45
Petitange ügyes vagy , férjes asszony létedre félre léptél egy olyannal aki csak matracnak használ..Sajnálom de nem értem mi a gondod?Te mentél félre nem a párod, itt a lehetőség változtass.Amit írtam tartom, szerintem csak szórakozol a fórumozókkal:))))))
113. kristo_f (válaszként erre: 110. - Petitange)
2013. jan. 10. 19:44

szerelem nem fontos vagy úgyis elmúlik,"


A szerelem fontos, de biztos hogy elmúlik

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook