Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik még hasplasztika TB-re? fórum

Létezik még hasplasztika TB-re? (tudásbázis kérdés)


11. Alexa123 (válaszként erre: 4. - AudreykaBabi)
2019. okt. 30. 20:26
Szia! Bár régi a bejegyzésed, hátha olvasod még. Sikerült elintézni tb-re a hasplasztikát? :) hogy alakult?
10. ldrkjm (válaszként erre: 8. - Izabella76)
2019. máj. 2. 02:43

Szeretném megkérdezni ki műtött?

A konzultációra időpontot kell foglalni?

Milyen dokumentummal kell igazolni a fogyást?

9. e2b5602537 (válaszként erre: 8. - Izabella76)
2019. ápr. 15. 08:41
Ez melyik évben volt? Engem is érdekelne tb-re. Bár nekem 1 gyermekem van.
2018. máj. 31. 20:59
Engem is tb finanszirozottan műtöttek a Szent Imrebeb, 2 gyerek és 40 kiló leadása után rémesen festett a hasam. A mutetem ota eltelt egy év és azt mondom H bár nem volt egy leányálom az elso hat hét de megérte...az elso látogatásom után kb 5 hétre kaptam műtéti idopontot. Nekem mivel sokat fogytam, nem kellett fizetnem semmit, előtte néhány vizsgálat kellett, mindent elmondtak részletesen, bár nagyon izgultam. Az osztályon mindenki nagyon kedves volt orvosok és ápolók is. A mutet masnapjan fel is keltettek, ami azért eléggé fajt, de allitolag azert mert a hasizmokat is meg kellett varrni a két szülés miatz. Egy hét utan mehettem haza akkor a csovet is kihúztak, azt viszonylag egyszeruen megúsztam de varratszedestol nagyon feltem. Két hetesen szedtek varratot, ha tehettem volna azt is altatasban kerem ( ezen mondjuk jol el is nevetgeltunk a dokival) de csak a szep hasam lebegett a szemem elott :) a haskotot azt mondták, hogy 6 hetig hordjam, es mivel szofogado beteg vagyok betartottam de az utolso het már nagyon nem esett jol. Én cicaplasttal kenegettem a hegeimet varratszedestol kb 3 hónapig, az elején még elegge vöröses lilás volt, de mostanra kifeheredett szerencsere. Osszessegeben nagyon örülök hogy bevallaltam a műtétet, annak ellenére hogy a gyerekek miatt (3 es 5 évesek) az elejen elég nehéz volt. Ahhoz képest h állami kórház és az egeszsegugyrol mostanában nem sok jót hallani, csak jókat tudok mondani a Szent Imrerol.
7. Monyc1983 (válaszként erre: 5. - Csikok)
2017. jan. 15. 20:33
Szia!Érdeklödni szeretnék el tudtad intézni a hasplasztikát tb-re?Én most kezdtem a fogyókurát minimum 35-40 kg-t kellene fogyjak de erdemes előtte háziorvossal bejegyeztetni a hivatalos súlyomat?Vagy valami hivatalos helyre kell menni,hogy elfogadják?
2016. máj. 18. 22:08
Akkor ha van jelentos (10bmi vagy 30 kilo) fogyas akkor igen.
5. csikok (válaszként erre: 1. - AudreykaBabi)
2016. ápr. 12. 22:15

Majd kiderul

Most intézem én is

2013. jan. 17. 15:41
Köszönöm a válaszokat!
3. kristo_f (válaszként erre: 1. - AudreykaBabi)
2012. nov. 30. 23:34
Állitólag, ha erős frusztrácót lelki gondot okoz és tényleg csúnya, támogatja
2. krisz38 (válaszként erre: 1. - AudreykaBabi)
2012. nov. 30. 15:48
Keresd a hasplasztika fórumot! :-) A Tb nem támogatja a műtétet, "csak" mert zavaró a "pocak":-( A fórumot visszaolvasva megtudod a kellő infót.
2012. nov. 30. 11:22
Egy barátnőmnek három pici kislánya van, és nagyon zavarja a pocija, de sajnos nincs több százezer forintja...mondjuk ami érthető is, ha valaki tud segíteni vagy vannak ezzel kapcsolatosan tapasztalatai...azt nagyon megköszönöm ha itt megosztja...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook