Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után barátság fórum

Szakítás után barátság (beszélgetős fórum)


2013. szept. 4. 08:21
van ilyen.
2012. nov. 30. 14:57
Szerintem nem kell semmit siettetni, erőltetni és eldönteni, mi lesz ebből. Ha még fáj a szakítás, akkor nem vagy túl rajta, előbb dolgozd fel magadban. Neki is hagyj időt, hogy tisztázza magában kettőtök ügyét. Ha nyugodt szívvel tudsz rá gondolni, és ő is rád, vegyétek fel a kapcsolatot. Ha két embernek dolga van még egymással, úgyis összehozza őket a sors, de ezért tenni is lehet. Ha pedig már nincs mit adnotok egymásnak, akkor zárjátok le és engedjétek el végleg a másikat.
8. c6973617d3 (válaszként erre: 6. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 30. 11:26
Az működhet,mivel a szerelemhez több kell, és ugye itt pont nem volt meg, akkor lehetnek jó barátok, persze betartva egymás szuverenitását.
7. Sorstalanság (válaszként erre: 6. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 30. 10:57

nincs szándékomban :) főleg most nem...egy éve még simán igent mondtam volna neki....

fogalmam nincs. vagy próbál majd újra visszakapni, vagy elmarad az egész kapcsolattartás...gondolom

még sosem szakítottam, tehát fogalmam nincs.

2012. nov. 30. 10:49

Feleségül ne menj hozzá...

Egyébként lehet belőle barátság,ha mindketten betartjátok a határokat.

nem tudom,a barátságot hogy fogja majd kimutatni,ha a szerelmet s em sikerült..

5. Sorstalanság (válaszként erre: 2. - 337559eb16)
2012. nov. 30. 10:02
köszi. Inkább úgy éreztem, hogy ez ilyen ragaszkodás már a részéről, nem is feltétlen a barátság. inkább abban reménykedik, hogy még lehet valami. Gondolom neki is nehéz, de majd remélem könnyebb lesz
4. 337559eb16 (válaszként erre: 2. - 337559eb16)
2012. nov. 30. 10:00

Most már tényleg többet nem írok :)

Szóval azzal tudtam beszélni akibe nem volt sosem igazán szerelmes, úgy, mint Te a párodnál.

3. 337559eb16 (válaszként erre: 1. - Sorstalanság)
2012. nov. 30. 09:59
Ja és nekem is volt ilyen palim nagyon szerettem, de egy nőnek kell, hogy kimutatva is szeressék, hogy Nőnek érezze magát. Mások vagyunk, de szerintem másban gondolkodj. Szép napot!
2012. nov. 30. 09:58

Ha egyből akar barátságot akkor az nem volt szerelmes. Ha nem volt olyan mély, velőtrázó kapcsolat, amiben "meghalt a két szív" csak egy kellemes, könnyed valami akkor lehet belőle. De, ha igazi volt akkor nem.

Én azzal maradtam "baráti" illetve beszélőviszonyba (hébe, hóba)aki iránt már semmilyen érzelmem nincs, totál hidegen hagy, azzal elbeszélgetek. De aki még fáj azzal nem tudnék és nem is lehet.

2012. nov. 30. 09:54

sziasztok

szerintetek létezik ilyen? mennyi idő után? vagy az elhagyott fél mindig többet akar ennél?


Ezen a héten szakítottam a párommal hosszú kapcsolat után. Különleges kapcsolat volt, mert bármit megadnánk a másikért, de a nagy szerelem részemről sosem volt meg, kimutatni az ő szerelmét nem mutatta ki. Egyébként sem érzelemkimutatós típus. Tudom, hogy szeret, és hogy akár az életét is kockára tenné értem, csak nem mutatta ki, ellaposodott a kapcsolat, már beszélgetni sem tudtunk. Mindig menteni akartam, de úgy éreztem többet adok, mint kapok, nem egyforma a jövő képünk. (ráadásul beleszerettem egy nős pasiba-próbáltam elfojtani) Hónapról hónapra felvetődött a szakítás gondolata, de kitarottam. Most véget vetettem, bár nagyon fáj.

Abban maradtunk, hogy beszélünk, és ő ha úgy érzem, hogy visszamennék megkéri a kezem...ezt most nem tudom eldönteni....de a külön töltött idő után, ebből már semmi nem lehet? ez csak egy puszta ábránd marad, hogy ennyire szeret?


köszi nektek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook