Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Állami bölcsiből kitehetik a gyermekemet, ha időközben megszűnik a munkahelyem? fórum

Állami bölcsiből kitehetik a gyermekemet, ha időközben megszűnik a munkahelyem? (tudásbázis kérdés)


8. adfa0d8bdb (válaszként erre: 6. - Gandy81)
2012. dec. 6. 21:13

Én megmondanám az igazat, mert azt tapasztaltam hogyha mi szülők egyenesek és korrektek vagyunk a gondozókkal, akkor ugyanezt a hozzáállást kapjuk vissza.


Ha véletlenül kiderül, az sokkal cikibb mint odaállni eléjük és megmondani hogy ez van...

2012. dec. 6. 15:38
Nálunk például fél évente kell leadni mindkét szülő részéről a munkáltatói igazolásokat...
6. gandy81 (válaszként erre: 5. - 0d7f0d9de8)
2012. dec. 3. 21:33
És ha nem szólók, nem futnak össze a szálak pl. önkormányzatnál, vagy valahol? Bár nem tudom elképzelni, hogy valaki ezt figyelgetné, hogy minden bölcsis szülőnek hónapról-hónapra meglegyen a munkahelye.......
2012. dec. 2. 19:29
Az én álláspontom az,hogy legyen elég beíratkozáshoz a munkáltatói. Aztán a továbbiakban hogyan alakul az ember élete, az ne az ő gondjuk legyen.Szerintem könnyebb úgy állást is keresni, interjúkra járni, esetleg továbbképzésre,hogy a babuka elhelyezése meg van oldva. Én nem szólnék, az tuti...de ez saját vélemény-
2012. dec. 2. 18:58
Kitehetik. Nálunk 1 hónap türelmi idő van, álláskeresésre.
3. gandy81 (válaszként erre: 2. - Iratosi67)
2012. nov. 30. 13:27
Igen, szeptemberben kezdtük, de úgy tűnik decemberben megszűnik a munkaköröm. Természetesen azon vagyok, hogy minél hamarabb találjak munkát, csak nem tudom, szóljak-e, hogy átmenetileg nincs mukahelyem. Mert beiratkozásnál állítólag szigorúan leellenőrizék, hogy tényleg van -e munkahelyük a szülőknek.
2012. nov. 30. 10:16

ha már meg kezte

nem tehetik ki

2012. nov. 29. 21:16
Állami bölcsiből kitehetik a gyermekemet, ha időközben megszűnik a munkahelyem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook