Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a kicsi nehezen alszik el este fórum

Ha a kicsi nehezen alszik el este (beszélgetős fórum)


6. b10eee0275 (válaszként erre: 1. - B8669bde37)
2011. dec. 14. 12:52

Szia! Túl kell élni, kitartás!

Mi egyébként ilyenkor használtuk a szélcsövet, és úgy megnyugodott a drága utána. Infacol helyett nekünk az Espumisan jött be.

2008. ápr. 23. 07:45

szia!

Sztem egyszerűen túl kell élni ezt az időszakot!Teljesen egyet értek Gabi0630-cal!!Nem szabad túletetni,mert csak rosszabb lesz,és az is lehet,h sok inger éri,fejletlen még az idegrendszere,és ezért sír.Levezeti a feszültséget!Nálunk is ez volt a fiam kb. 3 hós koráig!KITARTÁS!!!!!!!

2008. márc. 11. 06:58

Szia!

Mi most járunk hasonló cipőben, estére elfárad a kicsi, amekkora hasfájást észre sem vesz nappal, az este fáradtan szinte elviselhetetlen neki. Mi is szedjük az Infacolt, csak az a baj, hogy ha nem nyeli le rendesen, csúszik és kicsúszik a cici a baba szájából, így még több levegőt nyel, de egyébként nekünk is bevált. Én maszírozni szoktam a pociját késő délután és ha görcs van, lábkörzünk és picit nyomkodom a lábát felfelé. Evés közben nekem is ficánkol néha a buborékok miatt, de legalább akkor kijönnek és talán nem figyel annyira a kis hasára. Szerencsére Apát nagyon szereti és mire délután én kidőlök, Ő hazajön és a "vérfrissítés" mindig jót tesz, nem tudja a kicsi annyira belehajszolni magát a sírásba.

3. gabi0630 (válaszként erre: 1. - B8669bde37)
2008. febr. 8. 14:42

Szia!

Részvéte, nagyon ismerős a helyzet. Sajnos túl kell élni, mást nem tudsz, nagyon hasfájós lehet szegény.

Mi is szedtünk mindefélét, utolsó kétségbeesésemben próbáltam ki az ANgol Vizet. (GRippe Water) a neve, és két nap altt helyrejöttünk. ALudt szépen. 1 hós kortól adható, gyógyszertárba lehet venni.

Azonkívül masszírozás, torna, hasrafektetés, és többször büfiztesd kaja közben. AZ meg sajnos nem jó hogy mindig cicin lenne, mert csak még többet eszik, és ez még ráétesz a hasfájásra.

Amúgy az én fiam este 6-kor kezdte, és hajnal 1-ig.

Meg sajnos azt mondják, hogyha nincs is hasfájás, sok baba az ingerektől annyira elfárad estére, hogy már azért sír, mert nem tudja levezetni a fáradtságot másképp

2. suagi (válaszként erre: 1. - B8669bde37)
2008. febr. 8. 14:02
Szia. Az én lányom is hasfájós volt, jelenleg 6 hónapos, és mindíg vannak hasfájós időszakok. Én felvettem, a karomra fektettem, és sétáltam vele. Közben meg majd szét vetett a düh meg a méreg, olyan álmos és fáradt voltam. Nehéz időszakok most is vannak. Helló.
2008. febr. 8. 09:12

5 hetes kislányom este 7 és 12 óra között folyamatosan cicin lenne, miközben a széllel küszködik, szopcsizni próbál, de közben felhúzza térdeit és keservesen sír.

Szedjük az infacolt, megy is tőle a szél, de mégis az esti nyűgösség már-már általánossá vált.

Rendesen hízik, heti 30 dkgokat, 100-120 grammokat szopizik, napközben 4 óránként eszik és nyugodtan alszik utána, de ha eljön az este beindul az a keserves kínlódás. És én is egyre fáradtabb vagyok...

Te mit tettél ellene? Vagy csak túl kell élni az első 3 hónapot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook