Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen könyveket ajánlanátok egy elsős gyereknek, aki most tanul olvasni? fórum

Milyen könyveket ajánlanátok egy elsős gyereknek, aki most tanul olvasni? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 28. 13:58

De aranyosak vagytok!

Zengő AbC-t, a Mosó Masa mosodáját, és a Gőgös gúnárt már tavaly beszereztem, mert ezek úgy is kellenek majd.

Olyan könyvre gondoltam, ahol kevés a szöveg, nagy betűk vannak. De utána fogok nézni azoknak is, amiket írtatok.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2012. nov. 28. 13:48
Móra könyvkiadó régi kalsszikusai , Zengő ABC Öregnéne őzikéje Kipp-kopp meséi. Pompom meséi
2012. nov. 28. 13:45

Mi tavaly Mikulásra vettük meg neki az első gyerekkönyvet, akkor volt pont 1. osztályos. "Márti" könyveknek szokták mondani. (Márti szereti az öccsét, Márti és a kóbor kiscica...) Persze lehet hogy fiúnak keresel? :D

Én tudnám még ajánlani a Zengő ÁBC-t.

2012. nov. 28. 13:41
Ha már jobban tud olvasni nekem arra az esetre van tippem. A Geronimo stilton könyveket imádta az öcsém. Élvezte őket és később sem "utálta" meg az olvasást. Jelenleg 9 éves és imád olvasni. Ő ezekekel kezdte.
2012. nov. 28. 13:39

Gőgös gúnár Gedeon és Mosó Masa Mosodája


örök érvényű művek

2012. nov. 28. 13:39
Olyan könyvre gondoltam, amiben nagy betűk vannak és kevés szöveg szép rajzzal! Ja, és érdekes is legyen. Ti milyen könyveket vettetek a gyereketeknek ebben a korban?
2012. nov. 28. 13:37
Milyen könyveket ajánlanátok egy elsős gyereknek, aki most tanul olvasni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook