Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2006 Októberi babák fórum

2006 Októberi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
7. dj.cica (válaszként erre: 5. - Bb52f751dd)
2008. márc. 8. 23:08

szia

nem baj itt is írhatsz nekünk de indíthatsz is egy fórumot hátha akad jelentkező

6. dj.cica (válaszként erre: 4. - Delina)
2008. márc. 8. 23:05

Látom te is miskolci vagy.

Melyik kórházba szültél?

Én a semmelweisbe szültem,erre a napra voltam kiírva ugyhogy pontos baba volt.Mi már nem cicizünk,kevés tejcsim volt és tápszert is kapott mellé 13 hónapig szoptattam avval a picivel.Egy éves elmúlt mire biztosan elindult addig csak kapaszkodva.Most már egyre többet beszél ha így halad pár hónap múlva már be nem fog állni a szája.Imád takarítani és szerelni.Az éjszaka nálunk változo van mikor felkell de van olyan is amikor alszi,kb 2-3 hete kapott ágyat azóta egyszer volt éjszaka fel tegnap este

2008. márc. 8. 12:15

Sziasztok!

Nekem 2006.aug-ban született a legkisebbem (kislány) de ilyen fórum nincs...

2008. márc. 8. 11:59

Na, akkor erősítsük mi ketten a frontot!

Az én kisfiam 2006.10.11-én született és ő is igazi örökmozgó. Most is épp alszik, azért tudok egy kicsit netezni.Tényleg, ti hogy álltok az éjszakákkal? Előfordul, hogy mi még felébredünk hajnalban és persze még midig szopizik ilyenkor. Erről gondolom nehéz lesz majd leszoktatni! Gondolom már ti is túl vagytok az oltások nagy részén, a kötelezőn kívül mostanában kaptunk bárányhimlő ellen is. Na és neked miket tud már a kisfiad? Írj, ha időd engedi, dj.cica.

3. dj.cica (válaszként erre: 2. - Delina)
2008. márc. 7. 14:39

örülök ,hogy már nem vagyok egyedül:)

nekem 2006.10.20-án született a kisfiam igazi rosszcsont,de ez a jó benne.

nem hiszem hogy csak mi ketten lennénk akinek ilyenkor született babája,ugyhogy aki benéz ide és netán ekkortájt született a babucija az írjon.

És te is írj DElina valamit a kisfiadról:)

2. Delina (válaszként erre: 1. - Dj.cica)
2008. márc. 6. 11:52
2006 októberi a kisfiam, jó lenne találni másokat ilyen idős rosszcsontokkal.Írjatok!
2008. febr. 7. 23:17
Várok ide minden olyan anyukát akinek 2006 októberében született gyermeke,de természetesen mások is csatlakozhatnak
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook