Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Óvónéni vagyok, és ötleteket gyűjtök! Milyen ajándékot készített az oviban csemetétek karácsonyra nektek? fórum

Óvónéni vagyok, és ötleteket gyűjtök! Milyen ajándékot készített az oviban csemetétek karácsonyra nektek? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 27. 08:09
a legkedvesebb ajándék az volt, amikor tenyérlenyomatot készítettek agyagból. száradás után megfestették. édesek voltak a pici kezek :)
2012. nov. 27. 08:03
színes kistányért üvegfestékkel kifestve,gyönyörú lett,még megvan,7éve őrzöm:))kartonpapírból diszt,szivecske forma kivágva,a közepéből kivágott még egy kissebb szívet(tehát maradt a szív alakú keret,amit kivágott azt pedig aláfüggesztette egy színes madzaggal,és igy lett szív a szívből:))mindene megvan imádom !
2012. nov. 27. 08:02

Sajnos, lassan mennem kell az oviban, csak estefele jutok újra gép elé, de ti ne fogjátok vissza magatokat, írjátok meg, mit készítettek a gyerekek ajándékba karácsonyra Nektek, aki meg még fotót is mellékel, annak garantáltam valami nagyon szép "jelet" küldök ajándékba! :o)

Köszönöm szépen előre is!!!! Szép napot mindenkinek!

J.B.

2012. nov. 27. 07:59
Óvónéni vagyok, és ötleteket gyűjtök! Milyen ajándékot készített az oviban csemetétek karácsonyra nektek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook