Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új tablet, de karcos, összefogdosott fórum

Új tablet, de karcos, összefogdosott (beszélgetős fórum)


14. Roza78
2012. dec. 3. 17:12
Kivancsi lennek mire jutott a forumindito de azota sem jott vissza.
2012. nov. 27. 20:07
amúgy vidd vissza, de mivel átvetted simán rámondhatják hogy te csináltad a karcokat. sajna ez van, azért egy próbát megér. ha normálisak adnak egy originált.
2012. nov. 27. 20:04
igazából el lehet adni kiállított darabot, jó esetben szólnak, a gari ugyanúgy vásárlástól számítva él rá. mi pl teli árban adjuk el a kiállítottat is.
11. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Maryann21)
2012. nov. 27. 16:38
Pénztártól való távozás után...persze lehet próbálkozni.
2012. nov. 27. 15:16
Ha tegnap vetted akkor még 72 órába benne van és szó nélkül ki kell cserélniük...még azt se muszáj megmondanod,hogy mi bajod volt vele...
9. a9e26193e7 (válaszként erre: 1. - Maryann21)
2012. nov. 27. 08:44

Szavatosság és jótállás.

Nem kopizok, de itt egy jó kis összefoglaló!

Szép napot!


[link]

8. simple (válaszként erre: 1. - Maryann21)
2012. nov. 27. 08:33
Még ma vidd vissza csomagolással, blokkal papírokkal együtt! Ha nem akarják cserélni csapjál nagyon nagy balhét! Igen, hívd a főnököt is!
2012. nov. 27. 08:24
3 napon belül kötelesek visszavenni...
2012. nov. 27. 08:23
a dobozról írta rá a garanciára...így nem kellett neki kivenni! :(
5. kattyus (válaszként erre: 4. - Jacques)
2012. nov. 27. 08:10
Ezt így is kell csinálni! A gyári szám szükséges a garanciához!
2012. nov. 27. 07:53
Hú, ez érdekes. Csak mert nekem (eddig) mindig úgy csinálták, hogy a garanciához a dobozból kivették a készüléket, és arról írták le a gyári számot, stb. És pl. telefont évek óta a Vodától veszek. Vagyis bontatlan csomagolást még sosem vittem haza, legyen szó bármilyen műszaki kütyüről.
2012. nov. 27. 07:23
Én a helyedben biztos, hogy vissza vinném! Blokkot és a szerződést ne felejts otthon, figyelj arra, hogy minden darabja meglegyen a csomagolásnak, a legapróbb dobozkáig, fóliáig, mert ebbe szeretnek belekötni. Ha hiányos csomagolással viszed vissza szóba se állnak veled. Készülj fel, hogy nem lesz egyszerű menet, de te tarts ki amellett, hogy igenis cseréljék ki, vagy pénz vissza. Ha az eladóval nem jutsz dűlőre, hívasd ki az üzletvezetőt és vele próbálj meg egyezkedni. Sok szerencsét kívánok! :)
2012. nov. 27. 07:17

Mindent vissza lehet vinni, kérdés....

Én biztosan megnéztem volna, mégha zárás előtt is volt. Sok szerencsét!

2012. nov. 27. 07:14
tegnap vásároltunk egy tablet pc-t a vodafone-nál. zárásig elhúzódott,mert lassú volt a rendszer! ezért az eladó ki sem bontotta a csomagból csak belerakta egy szatyorba. Itthon amikor ki szerettem volna bontani,akkor kiderült,hogy már ki van bontva. Meglepetésemre egy "használtnak" tűnő gép volt benne. az eleje és a hátulja tele volt ujjlenyomattokkal az oldalán pedig található karc is. Az elején fólia van,de úgy néz ki mintha a kutya szájából húzták volna ki. Össze van karcolva a fólia is és tele van ujjlenyomatokkal,maszatokkal! Szerintetek vissza lehet vinni? Ha ez volt a kiállított darab akkor miért nem szóltak? Ha ezt tudom biztos nem veszem meg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook