Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegeden Dr. Katona Renátánál kb mennyibe kerülnének az alábbi vizsgálatok? fórum

Szegeden Dr. Katona Renátánál kb mennyibe kerülnének az alábbi vizsgálatok? (tudásbázis kérdés)


8. trefl (válaszként erre: 7. - Mézgapaula)
2012. nov. 26. 20:58

Tudom, hogy nincs közük, de ha már a doktornőhöz megyek rákszűrésre, akkor egyszerre ezeket is megejteném. Csak ezért nem fogok másik dokinak fizetni.


Meg fogom kérdezni a doktornőt, csak kíváncsi voltam, hátha valakinek volt tapasztalata ilyesmivel nála.

7. mézgapaula (válaszként erre: 6. - Trefl)
2012. nov. 26. 20:50
Szia, ezeknek, amiket itt felsoroltál, nincs közük az endokrinológiához. De miért nem kérdezed meg a doktornőtől magától?
6. trefl (válaszként erre: 5. - Husi76)
2012. nov. 26. 20:38
Mert anno egy nagyon dicsért doki csak egy UH alapján rámmondott egy kórt és rögtön írta fel a hormonbogyót csak úgy. Ezért kerestem oylan nődokit, aki ért az endokrinológiához, mert nem bíztam az előző, nagy szaktekintély ilyen gyors és nem alapos diagnózisában. És milyen jól tettem?! Lépésről lépésre meg lett cáfolva a rettenetes diagnózis, és teljesen egyszerű magyarázat volt az UH-on látottakra, semmi mással nem illettem a kórképbe. Ezért is a bizalmam...és persze nem akarok megint ilyenen átesni olyan nődokinál, aki azért nincs annyira "nyeregben" az endokrinológiában és szintén téves diagnózist állítana fel.
5. husi76 (válaszként erre: 1. - Trefl)
2012. nov. 26. 20:33
Miért pont Ő?
4. trefl (válaszként erre: 3. - Trefl)
2012. nov. 26. 20:24

Most így összeolvasva, az utolsó felesleges is, ha van külön HPV szűrés, és gyorstesztből Candida és Chlamyia.

Szóval csak az első 4 érdekelne :)

2012. nov. 26. 20:22

Amiket kérni szeretnék:

- rákszűrés

- UH-vizsgálat

- Human Papillóma Vírus (HPV) szűrés, diagnosztika

- HIV, Hepatitis B,Syphilis , Chlamydia és Canidida gyorstesztek vérből

- Vírusos ,gombás , bakteriális, parazitafertőzések kimutatása (HPV, herpes genitalis, Chlamydia,Candida, Trichomonas) - ennél végülis a HPV, Chlamydia és candida érdekelne, de ha a többi nem plusz költség, akkor minden jöhet


Szeretnék egy teljes nagy ellenőrzést csak úgy megnyugtatásképp, csak fogalmam sincs, mennyiben gondolkozzak.

2012. nov. 26. 20:21
650.000 Ft + Áfa
2012. nov. 26. 20:20
Szegeden Dr. Katona Renátánál kb mennyibe kerülnének az alábbi vizsgálatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook