Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik, hogy egész nap ordít a gyerek a bölcsiben? fórum

Létezik, hogy egész nap ordít a gyerek a bölcsiben? (tudásbázis kérdés)


16. memimemi (válaszként erre: 15. - Nestea32)
2012. nov. 27. 20:00
Biztosan :D.
2012. nov. 27. 19:20
Ma meg allitolag tunemeny volt a fiam. Lehet h tegnap front volt, ami kihatott a gondozonore???
14. memimemi (válaszként erre: 9. - Nestea32)
2012. nov. 27. 13:38

Ez alapján, amit írsz, nem lehet olyan nagy a gond. Mindenhol vannak kiégő félben lévő dolgozók. Sajna ez egy ilyen szakma, bölcsiben, oviban (meg úgy általában, ahol emberekkel kell foglalkozni) x év után kiégnek, nincs szupervízió, nincs annyi pihenés, mint külföldön a hasonló szakmák esetén.

Ha alapvetően a gyereked szeret odajárni, jókedvű, jól eszik, alszik is ott és otthon nem panaszkodik a bölcsire, akkor felesleges egy-két ilyen megjegyzés miatt aggódnod.

13. Nestea32 (válaszként erre: 12. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 26. 19:01

Kivalo munkahelyem van.

Es koszi az erdemi hszt...

2012. nov. 26. 18:52

Egyszerű... elmégy oda dolgozni.

Azt hiszem, a legtöbben nem tudják...

2012. nov. 26. 18:39
Es igen az a bajom h nem tudom milyen egy napja.
10. michelle.r (válaszként erre: 3. - Nestea32)
2012. nov. 26. 18:39
Persze. A barátnőm fia kb. egy éves korától nagyjából háromig folyamatosan ordított ;). Most öt éves és egy tündérmackó.
9. Nestea32 (válaszként erre: 8. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 26. 18:37

Mogorva kedvetle kielt.

Mindenki imadja, ma egy celeb meg is jegyezte h mindig vigyorog.

Dupla adagokat eszik allitolag:-)

Delutan eszre se vette h mentem erte, jatszott az asztalnal.

8. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 5. - Nestea32)
2012. nov. 26. 18:34

Azt viszont nem tudod, hogy telik az egész napja.

Milyen lehet a tök(életesen) unszimpatikus gondozó?? :(

2012. nov. 26. 18:33
Szerintem is az a legfontosabb, hogy a gyerek szívesen megy-e bölcsibe? Eszik-e ott jól? Alszik-e ott jól? Otthon nem-e változott a viselkedése, mióta jár? Ha minden rendben, akkor nem lehet nagy a gond. Ha viszont ezek a dolgok nincsenek rendben, érdemes jobban utána nézni a dolgoknak.
2012. nov. 26. 18:25
a gyereked szeret bejárni?ha szeret,akkor nem kell egy hiszti miatt ekkora felhajtást csinálni.front van,ilyenkor mindenki hülyébb.felnőtt gyerek egyaránt.majd holnapra kialusszák és minden megy tovább.
2012. nov. 26. 18:21

Azert fura mert kisfiam abszolut nem siros fajta.

Viszont ez a gondozono tok unszimpatikus az elejetol:-(

4. memimemi (válaszként erre: 3. - Nestea32)
2012. nov. 26. 18:19

Nem hiszem, hogy ez akkora nagy probléma lenne. Front van, nyilván a gondozónéni is nyűgösebb, a gyerekek is. Beszéld meg a g.nénikkel, hogy tényleg sírósabb a gyerek a többinél és miért szokott általában sírni.

Ha amúgy a gyerkőc jókedvű, szeret bölcsibe járni, jó a kapcsolat a gondozónénikkel, gyerekekkel, akkor egyelőre nem érdemes azon gondolkodni, hogy maradjon-e a bölcsiben. Mindenkinek vannak nehezebb napjai, talán picit túlzott most.

2012. nov. 26. 18:08

Bocsi az lemaradt.

Krrdes h letezik h egesz nap ordit a gyerek? Ha igen az nem ok nelkul tortenik, nem?

S ha tovabbra is ez van akkor maradjon e a bolcsiben vagy vmi mas megoldast kell keresni?

2012. nov. 26. 18:01
Mi a kérdés?? Nem értem...
2012. nov. 26. 17:59

Sziasztok

3 hónapja jar 2 éves kisfiam bolcsibe. Ma azzal fogadott a csoport gondozónője hogy kisfiam egész nap ordított. Felhívtam kisfiam gondozónőjet h tenyleg igy volt e. Mondta h ez azert tulzas. Nem mentek ma udvarra akkor volt pici nyüszi, meg mikor a gondozónője hazament fel 2kor, de egyebkent semmi. Bujos volt, de mindig is az volt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook