Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszahódítás... Lehetséges? fórum

Visszahódítás... Lehetséges? (beszélgetős fórum)


17. 7796ae808e (válaszként erre: 11. - Acuko)
2012. nov. 30. 02:25

Nézd meg egyszer a gyakorikérdéseken milyen kérdésekkel nyitnak témákat 18 alattiak.


Pl. "17 évesen mennyi esélyem lehet egy 40 éves tesitanárnál?"


Milyen ócska szülőnek kell lennie ahhoz valakinek, hogy ilyen szintre kerüljön a gyereke?


"A képen látható lány a barátnőm. 16 éves, mindent tud japánról, nem szereti a természetes dolgokat, mert ezt természetellenesnek gondolja. Zavarja a tudat, hogy még nem volt fiúja..."


Mivan?? Utálja a természetes dolgokat? Akkor miért zavarja, hogy nincs még lovacskája? Keressen egy leszbit akkor.

Szóval elképesztő mennyire suta gyerekek vannak.

2012. nov. 29. 20:01
Nem rég lett vége a kapcsolatomnak és vissza akarom kapni őt :( a történetem annyi volt,hogy sok a veszekedés és időt kértem tőle átgondoljam mit szeretnék nevezhetnénk szakításnak is. Telt az idő ő probálkozott és nyíltam felé és egyre jobb lett minden, és egyik napról a másikra kijelentette h nem akar már velem lenni új barátokra lelt és velük tölti minden idejét magyarul lecserélt a barátaira mondta,hogy egyedül akar lenni ne keressem és nem fér bele a fejembe hogyan szeretett ki belölem 1hét alatt amikor mindig azt mondogatta nekem h neki vagyok az igazi... Mindennap szembe kell nézem azzal h nélküle kell élnem és ezt nem bírom :(
15. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. nov. 28. 09:42
ha csak tetszik,akkor mondd meg neki,hogy nem fogsz vele találkozni.Foglalkozzon a barátnőjével.
14. be749d73f9 (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. nov. 27. 18:49

Nem mondhatod le mindig???? Miért??? Amúgy csak egyszer kell, végleg!!

Ja és itt nem te vagy a szemét, szerintem!

13. aa84065182 (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. nov. 27. 09:52
Figyi, ez a vonat már régen elment! 1 éve nem is találkoztatok, ráadásul ő közben összejött mással. Neked is bőven itt az ideje lapozni. Főleg így, hogy egyértelműen talonba tett, ha ló nincs jó a szamár is alapon. Lehet hogy szerelmes volt egyszer valamikor, de most tutira nem az. Havonta egyszer rád ír, ez nevetséges!
2012. nov. 27. 09:16
Női büszkeség mond valamit????
11. acuko (válaszként erre: 8. - Bettyg)
2012. nov. 26. 20:44
Hát igen, az már régen volt. Ma már minden más. Felgyorsultak az események.
2012. nov. 26. 19:16
Lehetséges, csak felesleges..
2012. nov. 26. 18:49
Villamos és nô/férfi után nem futunk, mert úgyis jön a következô...
2012. nov. 26. 17:35

16 évesen? hmmmmm.... én még babáztam, tojtam a pasik fejére.

istenem, miért öregedtem meg?!

7. AmyK
2012. nov. 26. 17:18
eléggé úgy tűnik, hogy talonba tettek... keress magadnak mást.
2012. nov. 26. 17:16
Ezek a mai fiatalok!
2012. nov. 26. 16:33
Hogy tudnád visszahódítani, ha nem is jártatok? Kérdezné Alice Csodaországban.
4. nicole. (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. nov. 26. 16:14
eszedbe ne jusson! ez egy retek...felejtsd el!
3. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. nov. 26. 16:12
Ő ugyanígy van veled.
2012. nov. 26. 16:12
szia, keress egy olyan srácot aki nem játszik veled és megérdemel téged, és nem csak tartalékjátékost akar.
2012. nov. 26. 16:01
Egy fiú, aki tetszik nekem, és 1 éve nem láttam... Szóval úgy volt, hogy szeptemberben találkozunk, de sose jött össze, aztán eközben megismert egy másik lányt, akit kiskora óta ismer... Vele jött össze.. De eközben nekem is szokott írni minden hónapban, legalább egyszer, mert beszélni akar velem élőben... Ha megkérdem tőle, hogy miről, azt írja, hogy bármiről... És.. írta nekem még 1 hónapja, hogy akkor most összejövök a másik fiúval? Akinek tetszem, de nekem ő viszont nem... Mondtam hogy nem, de úgyse zavarná... Erre írja, hogy deee zavarná, és neki nem lenne jó, ha összejönnék vele. Amúgy megkértem arra, hogy ha összejön a lánnyal, szóljon... Erre írja, hogy oké, de úgyis látni fogom.. Persze, hogy vele jött össze... A kérdésem az lenne, hogy ha találkozok vele mondjuk jövő hónapban.. vagy januárban.. Akkor.. Hogyan viselkedjek? Nem értem miért csinálja ezt... Vagy egyáltalán találkozzak vele? De nem mondhatom le mindig... Tanácstalan vagyok... Ha találkoznék vele viszont... Hosszú idő után, lehetséges, hogy ismét belémszeretne? 1 év telt el mióta megismertem, és akkor szerelmes volt belém.. Lehetséges hogy elhagyná a barátnőjét értem? Tudom, részemről szemétség, de... Valamiért nem tudom elfelejteni.. Pedig nem szeretem, csak tetszik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook