Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hot iron Budapesten hol? fórum

Hot iron Budapesten hol? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 27. 08:37

Szia!


Köszi! :) Sajnos nagyon messze van nekem a 14. kerület, munka után főleg, mikor eleve olyan 5-6 között esem haza, és autóm nincsen, így bkv-val sajnos nagy kiesés lenne. De köszi a segítséged, megnézem body pump néven-ezt még nem hallottam :)

2012. nov. 27. 08:05

Szia!

Én nemrég tudtam meg, hogy a hot iron=body pump, szóval ilyen néven is keresgélhetsz akár :) Én a XIV.kerbe járok heti kétszer, nő tartja az edzést és nagyon jó :)

2012. nov. 26. 15:03

Sziasztok!


Hátha valaki tud segíteni. :)

A neten már átböngésztem oldalakat, fórumokat, helyeket, hogy mégis hol lehetne ezt a mozgásformát kipróbálni. Egyik "ismerősöm-ismerőse" akiről tudom, hogy jár hot iron edzésekre nagyon nagy változáson ment keresztül egy év alatt. Fogynom nem igazán kellene, de nagyon el vagyok tunyulva, hiányzik a mozgás, alakformálás és a jó közérzet, esténként csak ülök a tv előtt,ami nem tölt el túl nagy örömmel, és fizikailag sem érzem magam jól. Néha rápattanok macinaciban a szobabicajra, de az sem az igazi...kellene egy hely, ami kezdőknek is ideális, kedvesek, lehetőleg női edző van, és inkább családias a hangulat, mint puccos. :) Abszolut kezdő vagyok. Előre is köszi a segítséget. Ja, és Budapesten keresek ilyen helyet, elsősorban a 9,11,5,6,7,8 kerületek jöhetnének szóba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook