Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vérzés gyermekágy idején fórum

Vérzés gyermekágy idején (beszélgetős fórum)


14. e1e781f342 (válaszként erre: 1. - LauraJones)
2012. nov. 27. 14:10
Nekem 2 hét után múlt el, én is azt hittem, hogy ennyi volt, de pár nap múlva megint elkezdődött és a 9. héten hagyta abba. Amúgy semmi bajom nem lett.
2012. nov. 27. 14:06
Nekem is 6 hétig tartott és fokozatosan csökkent minden nappal.Ha mész a kontrollra,azért mondd el az orvosnak.Vigyázz magadra azért!
2012. nov. 26. 21:03

Olyan 3-4 hétig tartott, de erősen csökkent, nem volt hullámzó.

Szülés után olyan 10 héttel jött meg, de nem volt különösebben fájdalmas, azóta többször meggyötört annál jobban.

2012. nov. 26. 15:20
7 hétig,bár az utolsó héten már csak barnáztam.Az orvosom szerint semmi gond nem volt ezzel,én is aggódtam picit.
10. homern (válaszként erre: 6. - LauraJones)
2012. nov. 26. 13:03
emlékezetes? mitől ? nekem napra pontosan akkor jött meg kb 8 hónap után amikor terhesség előtt is szokott, semmi sem változott,sőt,a görcsök elmúltak amik korábban rendszeresek voltak.
9. bowie (válaszként erre: 7. - LauraJones)
2012. nov. 26. 12:58

Hát, időbe kerül mire beáll a ciklus.:)

Én nem emlékszem emlékezetes vérzésre...sőt. Nekem végig alig volt, amikor volt, akkor is elég volt egy tisztasági betét. Görcsök sem rémlenek.

8. LauraJones (válaszként erre: 5. - 25b103246c)
2012. nov. 26. 12:51
Okés, köszönöm. :)
7. LauraJones (válaszként erre: 4. - Bowie)
2012. nov. 26. 12:51
De egy hete is ilyen volt, meg most is? A múltkor egy napig tartott kb... Most még ugye nem tudom... :S
2012. nov. 26. 12:50

Hát azért nem erős, de már eü betétet kellett raknom hozzá. Nem görcsölök, legalábbis nem érzek ilyesmit.

Azt olvastam, hogy amikor megjön szülést követően, az emlékezetes marad. És nem is 5. hetesen... :S


Nekem az utóbbi 1 hétben már semmi sem volt, egy pici csepp, semmi, előtte is már csak néhány csepp volt 1 hétig.

2012. nov. 26. 12:50
Nekem is volt, hogy csak 2-3 hétig, de volt, hogy hat hétnél is tovább tartott,kisebb nagyobb intenzitással.A dokit kérdeztem, azt mondta, nem gond, mindenki másképp épül fel szülés után. Azért pihenj amennyit tudsz, és vigyázz magadra!
4. bowie (válaszként erre: 1. - LauraJones)
2012. nov. 26. 12:48

Lehetséges, hogy most jött akkor meg a havid, és majd ehhez kell számolnod a ciklusodat. Jövő héten úgyis mész a 6 hetes kontrollra.

Arra emlékszem, hogy én anno a 6 hetes kontrollra úgy mentem, hogy épp véreztem. De ez egyén függő.

2012. nov. 26. 12:46

Én 6 hétig vérezgettem, volt olyan nap amikor nem de aztán másnap megint picit.

most mennyire erősen vérzel?

2012. nov. 26. 12:46
pont pár nappal azelőtt hogy a 6 hetes kontrollra vissza kellett mennem. szülés után egy hétig nem volt kb semmi,utána hirtelen megindult és tartott amíg írtam.
2012. nov. 26. 12:42

Nálatok mikorra múlt el a vérzés? A szülést követő hányadik héten?

Nálam egyszer a 3. hét táján kezdett eltűnni a véres váladék, de aztán a 4. héten egy nap délutánján és másnap délelőtt megint erősebben véreztem. Aztán elmúlt, úgy hogy nem is foglalkoztam vele, de most az 5. hetet betöltve megint vérzek. Pedig az elmúlt egy hétben már nyoma nem volt vérnek sehol.

Ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook